Asma tavan modelleri salon

588 views

2020 yılının en etkileyici tasarımlarla karşımıza çıkan asma tavan modelleri hem ofis ve firmalarınız için hem de evleriniz için etkileyici bir ortam sunuyor. Asma tavan geçmişe nazaran daha çok yaygın. Önceleri tavanlar düz ve ufak tefek işlemelerle geçiyordu. Fakat 2020 yılı da dahil olmak üzere daha yaygın bir şekil almış durumda. Çünkü tavanlar her ne kadar unutulan bir dekor kısmı olsa da, evin en çok dikkat çeken bölümüdür. Tabi tavan uygun şekilde güzel tasarlanırsa. Yeni bir tavan tasarımı yapacak olan ziyaretçilerimize 2020  asma tavan modellerini incelemelerini tavsiye ediyoruz.asma tavan örnekleri

Asma Tavan Modelleri evinizin dekorasyonu nunda dekoratif tasarımlar olarak adlandırdığımız bir dekorasyon çeşididir. Dekoratif asma tavan modelleri hem ev dekorasyonlarında hem de ofis dekorasyonlarında en çok tercih edilen dekorasyon şeklidir.Asma tavan modelleri evlerinizin ve de ofislerinizin   tavanlarında çok güzel bir görüntü ve ayrı bir hava katacaktır.

asma-tavan-resimleri

Asma tavanlar her ortama uyum sağlayabilir özelliğiyle boş ve sade tavlar yerine yerine yapacağınız asma tavan çeşitleri ile tavan larınızı görsel açıdan şık ve zengin gösterebilirsiniz.

asma-tavan-modelleri-2015

Asma tavan çeşitleri kişinin isteğine göre değişebilmektedir. Evinizin dekoru yada ofislerinizin dekoru için kendinizi yansıtan asma tavan çeşitleri yapabilirsiniz.

Asma tavan yapımında bir çok farklı seçenek vardır fakat bunlardan en çok tercih edileni alçı asma tavan modelleri dir. Alçı asma tavan çeşitleri hem kurulum aşamasında zahmetsiz ve pratik hemde kurulumdan sonra da rahatlık sağladığından dolayı en çok tercih edilen modeldir.

asma-tavanlar

Özellikle yeni bir ev alan yada iç dekorasyonu yeniden tasarlayacak olanlara tavsiyemiz 2020 asma tavan çeşitlerine uygun bir dekor yaptırmak olacak.

Asma tavan fiyatlarını da inceleyerek, bütçenize uygun en güzel tavan modelini seçebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken konu şu: Evinizin eşyaları klasik mi, modern mi, avangart mı? Buna göre de asma tavanmodelini seçmelisiniz.

yeni-model-asma-tavan

2020 asma tavan modellerinde en çok dikkat çeken kısım, led ışıkları ile dekor edilmesidir. Yine ziyaretçilerimize bir tavsiyemiz kaliteli led ışıklar kullanmalarıdır. Çünkü asma tavan deyince aydınlatma gelir akla. Basit ve kalitesiz bir ışıklandırma sistemi asma tavanın değerini öldüreceğini unutmayın.

Özellikle İstanbul, izmir gibi nemli bölgelerde yaşayanların alacakları asma tavanın neme, rutubete dayanıklı olması gerekir.

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın