Modern banyo dolabı modelleri

1.404 views

Banyoların dekoratif görsel anlamda perde arkasındaki en önemli bileşenlerinden birisi olduğunu da söyleyebiliriz. Bu neden dolayısı ile yeni modelleri çok daha yakından takip edebilmek adına sizleri sitemizde sürekli olarak bilgilendirme amacı içerisinde oluyoruz.  2020 banyo dolabı modelleri diğer senelere nazaran her anlamda fark yarattı. Renk ve desen anlamında birçok farklı markanın geliştirmiş olduğu bu ürünler sayesinde öncelikle banyolarınıza yeni bir hava katma şansına da sahip olacaksınız. Sitemiz bu noktada aşağıdaki resim galerisini sizlere sunuyor ve gelecek tasarımlar ile alakalı da fikir edinmenizi sağlıyor.

banyo dolabı modelleri

Banyo dolabı markaları:

Tekzen

IKEA

Koçtaş

Bauhaus

Evidea

Vivense

2020 Modern Banyo Dolabı Tasarımları

Modern Banyo Dolabı Modelleri kırmızı, siyah, mor ve mavi gibi pastel renklerin de olduğu daha oval ve estetik şekilde piyasa çıkıyor. 2020 Yılı modellerinde Banyo dolabı markaları çeşitli indirim ve kampanyalarla fiyat rekabeti içindeler.

Banyonuzda farklılık yaratmak istiyorsanız artık eski banyolarınızdan kurtulup yenilik yaratabilirsiniz.Kendi zevk ve tarzınıza göre dekore edeceğiniz banyolarda en çok kendi konforunuzu düşünecek ve kendinize en büyük iyiliği yapmış olacaksınız.Güzel bir duş fikriyle güne mutlu uyanacak,işten eve yorgun geldiğinizde kendinizi konfor dolu banyonuzda dinlenmiş hissedeceksiniz.

Modern banyo dolap ve dekorasyonlarında led aydınlatmalar oldukça sık kullanılıyor.Rengarenk banyo modellerine trendlerde oldukça sık rastlanıyor.Eğer geniş bir banyoya sahipseniz gömme küvetler banyonuzda fazlasıyla lüks bir görünüm sağlayacaktır.Eğer banyo dolabınızı siyah veya beyaz tonlarda seçtiyseniz banyonuzdaki diğer mobilyaları da yine aynı tonlarda seçmeniz gerekecektir.Rengarenk banyo dolaplarını tercih ediyor iseniz dilediğiniz rengi kullanmakta özgürsünüz.

Banyolar sizin şıklığınızın ön plana çıktığı yer olduğu gibi rahat ve kullanışlı olmasıda oldukça önemlidir. Bu şıklığı sağlamanın yollarından biride banyoda kullanacağımız dekoratif ürünlerin seçimidir. İşte burada devreye banyomuzda kullanacağımız banyo dolapları giriyor.

askı banyo dolabı modelleri


Creavit Banyo Dolapları

Banyo tasarım ve dekorarınız için Creavit yeni ürünü olan selin ile banyolarınızda farklılık oluşturmaya devam ediyor. Lavabo modelleri ve farklı armatürler ile birlikte tasarruf sağlıyor.

lüks banyo dolabı modelleri

Selin banyo takımı geniş ürün çeşitleri ve yarım ile tam ayajklı olan 60-65 santim boyutlarında bulunan 2 çeşit lavabosu ile birlikte 60 santim yarım tezgah altı lavabosu ve 65-80-100 santimlik dolap uyumlu olan etajerli lavabo çeşitleride bulunuyor. Klozet ve boy rezervuarları ile kombinasyonları duvara dayalı olan klozetleri farklı banyo tasarımları sunuyor.

banyo dolabı modelleri

Banyolarınızdaki dekoratif görüntüleri ve temizlik açısındanda kolaylık sağlayan asma klozetleri ve ayaklı asma bideleri ile Selin banyo modelini tercih edebilirsiniz.

oval banyo dolabı modelleri

Banyo dolabı fiyatları genel itibari ile markaya ve ürün kalitesine göre değişiklik gösterdiğinden dolayı iyi bir şekilde araştırma yapmak gerekiyor. Artık bu tip mobilyalar demonte bir şekilde size gönderildiğinden dolayı online alışveriş yapabilme imkanına da sahip oluyorsunuz. Sipariş ettiğiniz ürünler kapınıza kadar gönderiliyor. Kaliteli markaları tercih etmeniz bu yolda büyük önem arz eder. Banyo dolabı markaları genel olarak sınıflandırılamaz. Banyo malzemesi satan tüm markaları inceleyerek bu anlamda fikir sahibi olma şansına erişeceksiniz. Yukarıdaki modeller genel itibari ile internet üzerinde en çok araştırılması yapılan ve en çok satılan ürünlerin başında geliyor da diyebiliriz. Sizlere en iyi seçenekleri sunmak için bu resimleri derliyoruz.

banyo dolabı modelleri

Banyo aksesuarları ile alakalı olarak yakın bir zaman dilimi içerisinde ortaya çıkarılacak seçenekleri yakından takip edebilmeniz amacı ile sitemizde paylaşımlarımız sürekli olarak devam edecek. Yukarıdaki resim galerisi banyo dolapları ile alakalı olarak fikir sahibi olabilmeniz için yeterli olacaktır. Bu bağlamda önceliklerinizi en iyi şekilde belirleyebilme şansına da sahip olabileceğinizi unutmayın. İstek konularınız ya da bu bağlamda araştırmamızı istediğiniz ikincil seçenekler var ise yorum olarak bizlere ulaştırmanız yeterli olacaktır.

modern banyo dolabı modelleri

Banyo dolabı çeşitleri

 • Aynalı banyo dolapları
 • Sürgülü banyo dolapları
 • Kapaklı banyo dolapları
 • MDF banyo dolapları
 • Sunta lam banyo dolapları
 • Ledli banyo dolapları

turuncu banyo dolabı modelleri

Banyo sektöründe 25 senedir aktif rol olarak bulunan Cresta artık farklı boyutlarda banyolar tasarlıyor. Yeni banyo dekorları olarak işlevsel ve daha kullanışlı banyolar sunuyor.

Birbirinden farklı dizaynları ile ilgileri üzerinde toplayan Arica modelleri ile abanoz, tik ve enge naturel kaplamalı kapaklar olarak tercihler sunuyor.Yine frenli tandem ray sistemleri ile kullanışlı olan çekmece modülleri ile de gizlenecek malzemeler için rahat kullanım sunuyor.Ayrıca kavisli olan dizaynlı ile daha farklı ve Sense’in kapak ile gövdesinden tamamen High gloss beyaz lakenler kullanılarak üretilmiş olması yanında farklı renk çeşitleride üretilebilen tezgah ile lavobo çeşitleri de cam altın yaldızlı olarak göze çarpıyor. Ürünlerinde parlak olan kulplar, frenli ve tandemli ray sistemleri ve yavaşlatan hidrolik kapak menteşeleri yanında buğu önleyen ayna rezistansı vede şık aydınlatma sistemleri gibi çok özellikleri de bulunuyor.

banyo dolabı fiyatları


Modern banyo dolaplarında hangi marka hangi model uygun fiyatlı araştırmadan almayın.
Banyo dolapları banyonun vazgeçilmez dekorasyon ögeleri  arasında yer alıyor. Koçtaş ve İkea bu konuda en çok tercih edilen yapı marketler. Özellikle Koçtaş’ın en çok sattığı ürünlerin başında banyo dolaplarının geldiğini söyleyebiliriz. Fiyat olarak Ikea Koctas’a gore daha uygun ancak Koçtaş’ın modelleri sanıyoruz ki Türk aile yapısına daha fazla uyuyor ve daha çok beğeniliyor, yoksa bizim tercihimiz kesinlikle Ikea’nın ürünleri olacaktır.

Banyo dolabı alırken dikkat etmeniz gereken konular:

 • Mobilyalar kullanışlı olsun
 • Dolaplara su isabet edecekse mdf lam ve sunta lam gibi malzeme almayın
 • Rutubetli ortamlarda yine bu tür malzemelerden uzak durun
 • Lavabo altında yine bu tür malzemelerden uzak durun
 • Lavabonun şeklinde aldanıp kullanışlı olmayan bir ürün almayın.
 • Bazı dolaplar duvarda şık durur fakat dar olduğundan içine ürün sığmaz. Buna da dikkat edin.
 • Banyonun rengi ile mobilyaların renklerinin aynı olması şart değil. Fakat uyum olmasına özen gösterin.
 • Ucuz değil, kaliteli olanı tercih edin.

 

banyo dolabı modelleri

Banyo tasarımları konusunda mükemmel işler yapan Creavit, Selin isimli çalışması ile yine kendinden söz ettiriyor. Lavabo seçeneklerinin kullanışlılığı ve estetik armatürleriyle öne çıkan bu çalışmada tasarruflu klozetler de yer almakta. Ve Selin’in bir başka önemli özelliği de hijyen konusunu önde tutması

Modern banyo dolabı modellerini görmek için  galeriye tıklayınız.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın