Ev içi zemin fayans modelleri

2.544 views

Ev içi banyo zemin ve duvarları için modern ve en güzel fayans modellerini incelemenizi tavsiye ederiz. Burada sunduğumuz örneklerde krem, beyaz, siyah, desenli ve sade olmak üzere farklı modeller bulunuyor. Tarzınıza göre tercih yapabilir, fikir geliştirebilirsiniz.

Desenli Banyo Fayans Modelleri

Günümüzde banyo ve mutfaklarımızın dayanılmaz unsuru vaziyette olan fayanslar, hem bir görünüş tarafından hemde ıslak ortamda kullanılabilecek madde tarafından birinci sırada gelmektedir. Fayanslar çoğalış mutfak ve banyolarımızın kalıplaşmış unsuru olmuş vaziyette . Fayansların görünüşü yakınında , ıslak tabanda rahatça kullanılması, istenildiği benzeri temizlenmesi de tercih olarak ise olumlu bir olaydır. Her boyayı, her duvarı talep ettiğimiz benzeri temizleyip, su uygulayamayabiliriz ama fayansları dilediğimiz benzeri kaldırabilir , dilediğimiz benzeri su uygulayabiliriz. İşte bu vaziyetler fayans tercih etmek talep eden bireyler; görünüşü güzel , kalitesi sıkı ve uzunca vadeli fayanslara yönelirler. Öncelikle kalite, daha hemen ardından göz zevkine hitap eden bir fayans modeli olması gerekiyor .

Ev için banyo fayans modelleri 2020

Lila desenli Banyo Fayans Modelleri

Genellikle mozaik tarzı fayans ve banyoda; mavi fayans tercih edilir. Mozaik çoğalış fayans kapsamında kalıplaşmış, kişilerin kalbine yerleşik güzel bir tasarımdır. Banyo da mavi fayans tercih edilmesinin bir öbür sebebi de mavi çoğalış banyolarımızın kalıplaşmış rengi olması, suyu çağrıştırması, açık ve insanı boğmayan bir nitelik olmasıdır. Bu stil ortamlarda insan rahatlığı amaçlı seçilebilecek en uyumlu renklerin seçilmesi lazımdır . Bizim önerimiz: mavi fayanslar yakınında banyolarınızda mor fayansta kullanmanızdır. Mavi çoğalış banyolarımızın rengi halindedir, bunun yanına mor işleme ve ayrıntılar ilave edirse daha cezp edici ve ahenk içinde bir banyonuz olabilir.

Kahverengi Banyo Fayans Modelleri

Fayans seçimlerinizde daha yepyeni , çoğalış standartlaşmış modellerin dışarısına çıkarak çeşitli ve harika rengarenk fayanslar seçmenizi öneririz. Bu değişiklikler banyonuzu ve mutfağınızı çevrenizden daha çeşitli , daha güzel kılacaktır.
Yeni ve en tercih edilen fayanslardan olsun istiyorsanız; aynalı, füme,gül, çift nitelik , beyaz, kareli, klasik, pembe, krem, lila, mozaik, papatyalı, parlak, taşlı, turuncu, şeritli, yeşil ve seramik fayans modellerine yönelebilirsiniz.

Siyah desenli Banyo Fayans Modelleri

Eğer banyo değil de; mutfak amaçlı bir fayans modeli düşünüyorsanız mozaik, şeritli ve desenli fayanslardan yana tercih kullanabilirsiniz. Son zamanların en tercih edilen ve göze hitap eden biçimleri bunlardır. Kırmızı ve turuncu renklerinin sıcaklığı ve samimiyeti belirttiğini düşünerek minik ve şirin mutfaklarınızda bu renkleri tercih edebilirsiniz, bu renklerle beraber mutfağınıza bir canlılık, hoşluk ve samimiyet katacağınıza emin olun.
Eğer mutfaklarınızda koyu rengarenk fayanslar istiyorsanız şüphesiz ve şüphesiz mutfak dolaplarınızın rengi açık olmalıdır. Koyu fayanslar riske girilebilecek bir model olmaması yakınında , tamamıyla koyu bir mutfak sizlere tamamıyla olumsuz bir enerji altında yiyecek inşa etme zorunda bırakabilir.

Yeni Banyo Fayans Modelleri

Banyo fayans döşeme ve mutfak fayans döşeme için öncelikle hangi renkleri tercih edeceğinizi bilmelisiniz.

Kırmızı Banyo Fayans Modelleri

Fayans Parlatma nasıl yapılır?

Hanımların en şikayet ettiği temizlik konularından biri de fayans temizliğidir. Temizlikten sonra üzerinde kalan lekeler, fayansın hergeçen gün daha da mat hale gelmesi, derz dolguların yavaş yavaş yerinden çıkması ve en sonunda fayansınızın altına giren suyun tamamıyla fayansınızı kaldırması… Kulağa oldukça kötü gelen bu olaylar, kadınların en büyük korkusu. Özellikle tuvaletlerde ve banyolarda, hijyenik olsun diye kullanılan tuz ruhu ve por çözler fayansınız ömrünü neredeyse yarı yarıya düşürmekte.

Modern Banyo Fayans Modelleri

Tüm bunların yanında, temizlikte kullandığınız bezler de oldukça önemlidir.Hiçbir şekilde tel kullanılmaması, sert ve yüzeyi pürüzlü bezlerle ovalanmaması gerekmektedir.Fiber bezler, bu konuda sizlere yardımcı olacaktır.Oldukça sağlam ve bir o kadar da yumuşak olan fiber bezler, hem fayansınızı parlatmada hem de fayanslarınızı temizlemede kullanabilirsiniz.Ve bunun yanında temizlikde kullandığınız suyun sıcak olmasına özen gösteriniz.

Siyah Banyo Fayans Modelleri

Fayans nasıl parlatılır diyorsanız eğer yukarıda da söylediğimiz gibi kesinlikle kimyasal kullanmayınız ve kullandığınız bezlere dikkat ediniz.

Birkaç fayans modelleriyle yazımı bitireyim:
Banyo Fayans Modelleri Banyo Fayans Modelleri  En yeni Banyo Fayans Modelleri

Türkiye’nin ilk fayans ve seramik karo üreticisi olarak Kale grubu liderliğinde kurulmuş olan Çanakkale Seramik 1957 yılından bu yana hizmet vermektedir. Çanakkale Seramik, dünya çapında yeni trendler yaratmakta bir çok firmaya bu konuda örnek olmaktadır.

Banyo Lila Fayans Modelleri Mozaik Banyo Fayans ModelleriEn modern Banyo Fayans Modelleri

Çanakkale Seramik Kristal serisiyle kullanıldığı alanlara ışıltı ve parlaklık katan serisiyle gö doldurmaktadır. Minimalist etki yarata Kristal serisi 50×50 ebatlarında sırlı porselen olarak üretilmektedir. Ayrıca bu karoya dokunanda rölyef etkisi yaratmaktadır. 6 renkten oluşmaktadır. Kendi içinde krem, karamel, moka, beyaz, gri, antrasit gibi gruplara ayrılmıştır.

Mavi desenli Banyo Fayans Modelleri Şık Banyo Fayans Modelleri Kırmızı Fayans Modelleri

Çanakkale Seramiğin bir diğer göz dolduran ve kullanıldığı yerlere çok farklı bir görünüm kazandıran Etnik serisi. Bu seride ahşap ve deri görünümlü bir tasarım yaratılmıştır. Etnik Serisi doğadan ilham alınarak tasarlanmıştır. 50×50 ebatlarında üretilmektedir. Metrekaresi 25 ile 70 TL. arasında değişmektedir.

Banyo Fayansları Mavi beyaz Banyo Fayans Modelleri  Banyo Fayans Modelleri

Çanakkale Seramiğin ürettiği bu iki şık seride evlerde, banyo, mutfak, antre, restorant, otel, mağaza, ofis gibi pek çok yerlerde kullanılabilir.

En şık Banyo Fayans Modelleri

Bu yazımızda sizin için bayno fayans modelleri ve mutfak fayans modelleri örnekleri sunduk. Buradaki modellerde siyah, kırmızı, turuncu, pembe, kahver rengi, mavi gibi farklı renkte fayans modelleri de bulunuyor. Diğer dekorasyon yazılarımızı da incelemenizi tavsiye ederiz.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın