Modern orta sehpa modelleri

2.827 views

Oturma odasında yada solanlarda orta sehpa hem şık hem de kullanışlı. Orta sehpa özellikle köşe takımı kullandığınız odalarda çok uyumlu olur. Dekoratif olarak kullanılan orta sehpa aynı zamanda günlük kullanıma da yardımcı oluyor. Takımınızla uyumlu olması orta sehpanızı daha şık bir hale getirecektir. Orta sehpalarda son günlerin modası camlı orta sehpa modelleri.

Sehpalar Yemek Masalarının yerini alıyor.

Dunyanin mobilya sehri olma yolunda baya bir yol kateden Modoko,cilali,masif ve naturel kaplamali ve mdf lam mobilyadan uretilen orta sehpalarin kiraz,mese,venge ve bambu renk alternatifleriyle goz dolduruyor. Modern Orta Sehpa Modelleri 2020 yılında farklı şekillerle karşımıza çıkıyor. Bellona, İstikbal, Koçtaş, Doğtaş, Enza Home, Vivense, Evidea gibi birçok markanın sattığı modern sehpalar salon ve ofislerinizin için güzel bir mobilyadır. İşte size yeni sezon sehpa örnekleri.

Salon orta sehpa modelleri

Bir çok özelliğe sahip olan sehpalar çekmeceli, servisli ve ustu dekoratif cam özelliklere sahip. Boyutları ise 70×110,70×130 ve 110×110 olarak tercih ediliyor. Ayrıca zevke ve isteğe göre de orta sehpalar üretilebiliyor. Deri kaplamalı olan sehpalarda renk tercihi ise genellikle krem ve kahverengiden yana oluyor.

Oval, dikdörtgen ve kare sehpalarda çift renk seçeneği de bulunuyor. Beyazıt her zaman revaçta olduğu düşünüldüğünde, orta sehpalarda da bambu rengi ve siyahla bütünlüğü muhteşemliği gözler önüne seriyor.

250 TL ile 500 TL arasında değişen fiyatlarla beğendiğiniz, evinize şıklık katan orta sehpaları Modoko’daki tüm mağazalarda bulabilirsiniz. Evinizde cam eşyalar kullanmak,evinizi daima zengin ve şık göstermektedir. Cam’ın o eşşiz ışıltısı ve görünümü her zaman herkesin dikkatini çeker ve hoşuna gider. Evinizde, camın göz kamaştırıcı şıklığını ve zenginliğini sergiliye bileceğiniz yegane alan salonunuzdur. İşte size Cam Masa ve Cam Sehpa modellerinden bir kaçı;

Köşe takımları berjer ile tamamladıktan sonra orta sehpa ile zenginleştirmeniz çok şık olacaktır. Özellikle misafir ağırlarken kullanışlı olacaktır. Gerek ikramları gerekse gazete, dergi ve kitapları koymak için orta sehpa çok kullanışlı bir aksesuar.

Geniş salonlarda oluşan boşluğu doldurmak için orta sehpa çiçekle yada mumluk ile süslenebilir. Resimlerde de inceleyeceğiniz üzere Modern Orta Sehpa Modelleri ev tasarımına yardımcı olan bir aksesuardır.

Bellona Orta Sehpa Modelleri

Türk mobilya firmalarının kuşkusuz en önde geleni bellona mobilya artık modern tasarımlara el atmakta ve bu tasarımları sürekli güncellemekte. Yaptığı bu tasarımlar son derece modern ve göze batar cinsten.

Bu sehpaların son derece iyi ve kaliteli olmasının yanında zıt renklerin ne kadar etkili kullanılacağı da bir göstergesi aynı zamanda. Bu gösterge sayesinde firma kalitesini bir kez daha kanıtlamakta. Bellona Kayseri de 191.000 m2 bir kapalı üretim alanına sahiptir. Bu üretim alanlarında mobilya adına her şey üretilebilir…

Bu yazımızda tasarım harikası sehpaları sizlerle buluşturuyoruz.Resimlerde göreceğiniz sehpaların hepsi birbirinden ilginç ve güzel modellere sahip.Kimsede olmayan değişik sehpa tasarımları arıyorsanız resimlerdeki sehpa modellerine bakmalısınız.

Televizyon sehpa modelleri sizler için geliyor.Birbirinden güzel tv sehpa modelleri ile evlerinize ayrı bir güzellik gelecek.

Fiskos sehpa modelleri ile birlikte sizlerde misafirlerinize oldukça güzel servisler sunabilir yine iç dekorasyonda oturma odalarınız için güzel görünümler elde edebilirsiniz. Bunun için ise öncelikle k oltuk kenarları ve bunlarla birlikte köşelerinde bulunan fiskos sehpa modelleri ile birlikte güzel seçenekler elde edebilirsiniz.

2020 Modern Orta Sehpa Modelleri salon dekorasyonunu tamamlayacak bir çok farklı tarz ile sizlerin beğenisine sunuluyor. Fotoğraf galerimizi beğenmenizi dileriz.

2020 Modern Orta Sehpa Modelleri Resimleri

Modern Orta Sehpa Modelleri 2020 yılında farklı şekillerle karşımıza çıkıyor. Bellona, İstikbal, Koçtaş, Doğtaş, Enza Home, Vivense, Evidea gibi birçok markanın sattığı modern sehpalar salon ve ofislerinizin için güzel bir mobilyadır.

Orta sehpa kullanılsın kullanılmasın salonun olmazsa olmazıdır. Orta sehpa olmadığında salonda bir boşluk hissederiz. El altında olması gereken bir çok eşyamızı orta sehpa üzerine bırakırız. Bu yönüyle sehpalar hayat kurtarıcı özellik taşır. Ayrıca salonumuza renk ve şıklık katarlar.

Fakat orta sehpanın şekli, boyutu, modeli çoğu kez doğru seçilemez. Sanki gereksiz bir fazlalıkmış gibi apayrı bir havaya sahiptir. Takımlarla çoğu kez uyum sağlamaz. Orta sehpa modelleri seçerken, alırken ayrıca uzun uzun düşünmeyiz. Günlük yaşantı içerisinde öylece akıp gider. Bu yazımızda sizlere 2020 Modern Orta Sehpa Modelleri ile ilgili fikir vermeye çalışacağız.

Orta sehpa mobilya takımlarını tamamlayıcı özelliği ile ev dekorasyonu na şıklık ve zarafet katan bir büyük detaydır. Seçimimiz eğer güzel olmazsa özenerek aldığımız mobilya takımımızın görünümü de güzel olmayacaktır. Bu açıdan ikisi arasındaki uyum son derece önemlidir. Bu uyum sadece renk ile sınırlı olmamalıdır. Aynı zamanda model ve tarz da önemlidir. Orta sehpanın büyüklüğü ve fonksiyonelliği de son derece önemlidir. Odanın büyüklüğü ve mobilya takımına göre orta sehpanın büyüklüğüne karar verilmelidir.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın