Duşakabin kaplama ve fiyatları

744 views

Bu yazımızda sizlere banyolarımızın olmazsa olmazı haline gelen duşakabinler hakkında önemli bir bilgiyi aktaracağım.Duşakabin kaplama işi son zamanlarda çok yaygınlaştı. Artık bir çok eve yada iş yerine gittiğinizde banyoların duşakabin kısımlarının renkli ve farklı desenli olduğunu görürsünüz. Bunlar tamamen basit kaplamalardan oluşuyor.

duşakabin kaplama

Sizler de bu tür kaplamaları satın alarak kendiniz banyonuza yeni havalar katabilirsiniz. Örnek verecek olursak aşağıdaki duşakabin örneğinde istanbul boğaz köprüsü teması kullanılmış.

Fiyatlar genellike 100TL’den başlıyor. Aldığınız ürünün deseni ve boyutuna göre fiyat değişiyor.

Bilindiği üzere duşakabinler  cam kapılardan oluşmaktadır. Bayanlar için bu cam kapıları silmek nereye işkence haline gelmiştir.Çünkü banyo sırasında bu kapılara gelen su ve buharın camda oluşturduğu izi çıkartmak oldukça zor hale gelmektedir.

Bu yazımda size artık bununla uğraşmanıza gerek olmadığını müjdelemek isterim. Yeni çıkan duşakabin kaplama sayesinde saatlerce duşakabin camlarını ovalamanıza gerek kalmayacak.

Duşakabin kaplamayı her duşakabine uygun ölçülerde istediğiniz renkte ve desende bulabilirsiniz.

Aşağıda duşakabin kaplama ile ilgili birkaç resim bulabilirsiniz.

Duşakabin kaplama fiyatları yaklaşık 100 – 150 tl arasında değişmektedir. Bir çok online mağazadan bu ürüne ulaşabilirsiniz.

Banyolarda ECA markasını tercih edebilirsiniz.

Eca armatürleri : E.C.A firması suyun mekanlarınız için kullanılabilirliğini sağlayan ve giderek gelişen ürün yalpazesi ile birlikte müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Bu sene geliştirilen farklı konseptleri ile birlikte koleksiyonlarına yeni kattıkları modellerinde tasarım ile tasarrufu bir arada sunuyor.

7 ivonatif ürünlerini sizlere sunuyor ve patentli olan ilk defa Unicera Fuarında gözler önüne serdikleri armatürleri Primemix ile ülkemizin desenli armatür üreten ilk firması olmayı da başardı. .

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Duşakabin kaplama ve fiyatları (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Daha önce kullanan var mı? Ben kullanmadım ama folya kaplama da sorun yok sanırım. Hem de uygun fiyatları.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın