Modern sarkıt avize modelleri

624 views

Avizeler artık hemen hemen her evde gördüğünüz, evin olmazsa olmaz parçalarından biri olmuştur. Özellikle lüx evlerin ihtişamını fark ettiren ilk şeydir avizeler. Siz de dekorasyonunuza muhteşem bir güzellik katmasını istiyorsanız seçeceğiniz avizeyi iyi seçmelisiniz. Dekorasyonunuzla zıt düşecek bir avize kullandığınızda size görsel açıdan faydadan çok zarar verecektir.

Sarkıt Avize Tasarımları

Son yıllarda avize modellerinde de klasikten uzaklaşılıp ilginç modeller tercih ediliyor. Özellikle trendlere baktığınızda bunu siz de fark edeceksiniz. Ancak yine de bu klasik modellerden tamamen vazgeçildiği anlamına gelmiyor.

Eğer sadelikten ve klasikten hoşlanıyorsanız, evinizin de en iyi buna uyum sağlayacağını düşünüyorsanız rahatlıkla kullanabilirsiniz. Biz size bu yazımızda değişik ve modern avize sarkıt tasarımlarını tanıtmayı amaçlıyoruz. Eğer siz de bu modellere ilgi duyuyorsanız faydalı olacağını düşünüyoruz. Değişik avize sarkıt tasarımlarını bulduğunuzda zaten modern olması büyük bir ihtimaldir. Çünkü yeni tasarımlar en çok son yıllarda vitrinlerde yerini aldı.

Modern Sarkıt Avize Modelleri

Salonlar için modern sarkıt avize ve lamba modelleri online satış olarak internette e ticaret siteleri tarafından 2020 yılında satışa sunuldu. Bir çok renk ve ebatta farklı fiyatlarda modern avize modelleri bulunuyor. Bu firmaların başında Tekzen, Bauahaus, Vivense, Koçtaş, Evmanya, Evidea, n11 gibi siteler geliyor. IKEA gibi dekorasyon ürünleri satan büyük firmalarda ve avizeciler çarşısında görerek ve ışıklandırmasını da test ederek almak daha mantıklı görünüyor.

Sartık avize ve lambalarda ilk dikkat çeken konu tabii ki tasarruf. Elektrik tasarrufu sağlayan led ampüllü avizeler 2020 yılında ciddi bir pazara sahip olacak gibi. Bizim de tavsiyemiz led ampüllü avize almanız çünkü ciddi manada elektrik tasarrufu sağlıyor.

Modern sarkıt avizeler daha çok salonlarda kullanılsa da, yatak odası ve misafir odası gibi mekanlara da uygundur. Tekzen yada Evidea gibi sitelere girerek farklı modeller görebilir ve fikir edinebilirsiniz. Aşağıda size bazı sarkıt avize örnekleri sunduk. Koçtaş ve Vivense’de bu tarz avizler bulabilirsiniz.

Değişik avize tasarımları evinizin tavanında adeta bambaşka bir figür oluşturuyor. Örneğin, küp şeklinde ve daire şeklinde, boyutsal olarak oldukça büyük olan avize modelleriyle karşılaştığınızda şaşırabilirsiniz. Tabi ki bunlar sadece geniş salonlar için uygun olacaktır. Bunun dışında avize modellerinin genellikle altın ve gümüş renginde olduğuna rastlasanız da renkli avizeler son yılın trendleri içinde yer alıyor. Bu modeller ise eğer renkli bir ev dekorasyonuna sahipseniz görsel açıdan oldukça güzel duracaktır. Sarkıtların uzun ve değişik tasarım halinde bulunduğu avize modellerini de yatak odası için tavsiye edebiliriz. Üstelik bunların rengi yatak odanızla da uyuşursa muhteşem bir görüntü ortaya çıkacaktır.

Modern sarkıt avize modellerini görmek için galeriye tıklayınız

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın