Klasik avize modelleri ve fiyatları

2.000 views

Klasik kristal avize modelleri konulu yazımıza hoş geldiniz. Avize modellerinin bir eve dekorasyon açısından kattığı görsel zenginliğe siz de mutlaka şahit olmuşsunuzdur.Özellikle dekorasyonu özenle hazırlanan evlerin olmazsa olmazı haline gelmiştir.Eğer siz de ev dekorasyonu yapıyorsanız veya ev dekorasyonunuzu yeniliyorsanız, hangi avize modelini seçeceğiniz konusunda tereddütte kalmış olabilirsiniz.Klasik modellerden vazgeçemeyenlerdensiniz, biz size onların en modern ve en zarif halini tavsiye ediyoruz. 2020 yılıyla birlikte vitrinlerde yerini alan ve büyük bir beğeni toplayan 2020 klasik avize modelleri çok hoşunuza gidecek.Hem görsel açıdan hem de diğer tüm kriterleri en iyi şekilde tamamlayan bu  model sadece klasikseverlerin değil, diğer tüm tarza sahip kişiler tarafından rağbet görüyor.

Klasik avize çeşitleri

Klasik tekzen avize modelleri

Klasik mobilyalardan oluşan bir salon dizaynı yaptınız. Bir tek avize kaldı. Bunun için klasik salon avize modelleri bakıyorsanız buradaki modelleri incelemeniz uygun olur.

Klasik avize Avizeciler çarşısı

Büyük boy klasik avize arayanlar için ufak boylu olmak şartı ile çoklu ampul modeli olan bir avize modelidir. Salon için ideal olan bir salon avize modelidir. Özellikle varaklı mobilyalara sahipseniz bu model tam size göre. Altın varak ile uyumludur.

Klasik avize İstanbul

Altı ampüllü pirinç bir avize modeli. Şık tasarımı ve sarkan boncukları ile ile salonlar için idealdir.

Klasik avize satış

Sekiz ampül takma özelliği olan model, sadece salonlar için değil, oturma odası ve hatta koridor ve hol, antre tarzı mekanlarda da kullanıma uygundur.

Klasik avize çarşısı

İhtişamlı avize dediğimiz işte budur. Gösterişli avize ile salonunuza bambaşka bir havaya sokabilirsiniz.

En güzel Klasik avize

Şık Klasik avize

Karmaşık ve çok eşyayı sevmeyenler daha sade mobilya ve aksesuar arayışına giriyor. Dolayısı ile klasik de olsa sade avize tercih ediyorlar. İşte model onlardan biridir.

Güzel Klasik avize

Eskitme bakır renkli avize modeli, sarı camlarla oldukça şık görünüyor.

Klasik kristal avize

Klasik avize çeşitleri içinde en çok satan modellerden biridir. Fakat bu tarz avizeler için büyük ve yüksek bir salona ihtiyacınız olduğunu unutmayın.

Klasik avize örnekleri 2019

Bu galeride size bazı klasik avize örnekleri sunduk. Buradaki resimleri inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

Klasik avize modelleri genellikle 300 TL civarından başlamaktadır. Fiyatlar kalite ve işçiliğe göre 3000 liraya kadar çıkabiliyor. Seçeceğiniz avizeye göre fiyatlar değişmektedir.

2020 klasik avize modellerinin sadece tek bir tarza hitap ettiğini söylemek elbetteki yanlış olur.Birçok tasarıma sahip çeşitliliği mevcuttur.İlginç ve modern avize modellerinde daha renkli avize modellerini yeni yeni görmeye başlasak da klasik avize modellerinde tek ortak nokta gümüş ve altın renklerinin kullanılıyor olmasıdır.Eğer ev dekorasyonunuz buna uyacak nitelikte ise sizin de seve seve kullanacağınızı düşünüyoruz.Hangi modeli seçmeniz gerektiği konusunda sizi kısıtlamak istemiyoruz.Göz zevkiniz hangisinde daha çok huzur buluyorsa onu seçebilirsiniz.Ancak avize modelini seçerken odadan odaya farklılık gösterdiği bilmenizi istiyoruz.Her odanın avize tercihini yaparken o odaya özel düşünmeniz, başarılı bir dekorasyona sizi bir adım daha yaklaştıracaktır.Fiyat olarak ise 2020 model avize modellerinin de yine aynı çizgide olduğunu söylememiz en doğrusu olacaktır.

Tekzen klasik avize modelleri Evmanya ve Koçtaş gibi firmalara rakip olarak satışa çıkıyor. 2020 yıllında firmaların indirimli kampanya fiyatları rekabeti artıyor. İşte klasik avize modelleri..

 

Askılı Klasik Tepsi Avize

Askısız Taşlı Avize

Askılı Klasik Tepsi Avize

Yatak odası avize modeli tercihinde askısız modelleri incelemenizi tavsiye ederiz. Burada  bulunan taşlı ve askısız olarak tasarlanmış avizeler salon, koridor, oturma odasına uygun olabildiği gibi yatak odası avizesi olarak da kullanıma uygundur.

2020 yılı içinde hala satışa devam eden ve klasikliğini hiç kaybetmemiş sarmalı mumlu avize modelleri hala bir çok ailenin salonunda görürsünüz.

Klasik avize fiyatları 2020

Tekzen Mobilya Akasya 5 li eksitme avize fiyatı: 199,90 TL

Evmanya klasik avize fiyatı (Hepsi benim olsun modeli): 369,99 TL

Koçtaş klasik avize fiyatı (Lucea Tanis modeli): 209,99 TL

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Klasik avize modelleri ve fiyatları (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın