Koçtaş mobilya bahçe mobilyası ve fiyatları

5.680 views

Günümüzde insan hayatının büyük bir bölümünü oluşturan iş hayatı artık öyle bir hale geldi ki her şey buna bağlı oldu.  Üstüne birde bu yüzden hastalıklar oluşmaya başladı. Sürekli olarak şehrin gürültüsünü, kalabalığın boğuculuğu, işin stresi derken hastalanmamak mucize haline geldi. Sabah kalkan biri işe ardından eve sonra yine aynı şey tekrar ediyor. Tüm bunlara ek olarak apartman dairelerine yerleşmelerde etkili çünkü ne bir toprak ve bir bitki ile karşılaşmaz, ilgilenmez oldu bireyler haliyle yavaş yavaş ruhi anlamda yorgunluklar ortaya çıkmaya başladı. Ama şöyle bir hayatta bunu bulamazsınız, sevdiği işi yapan ve küçükte olsa bahçesi olan kişiler iş dışında kalan vakitlerini bahçede bitki ve toprakla geçirdiği için rahatlar ve huzurlu olur. Bu anlamda bahçeli ev demek bir anlamda rahatlık demektir. Koçtaş mobilya bahçe mobilyası masası ve sandalye takımları aynı zamanda minderlerden oluşuyor. Ahşap ve plastik bahçe masa takımlarını incelemelisiniz.

Bu yazımızda bahçe sahibi olan ve bahçede vakit geçirmekten hoşlanan kişiler için bahçe mobilyalarını ele aldık.

Koçtaş Mobilya Bahçe Mobilyaları ve Fiyatları

Blooma Gizborn Balkon Bahçe Oturma Grubu
3299 TL (KDV Dahil)

Blooma Wicker Köşe Bahçe Mobilyası Takımı
5.999 TL (KDV Dahil)

Blooma Merano Bahçe Mobilyası Seti Cappuccino
1559 TL (KDV Dahil)

Laguna Lounge Set
6499 TL (KDV Dahil)

Blooma Bahçe Mobilya Seti Barbados Modeli
7.499 TL (KDV Dahil)

Blooma Malili 4 Kişilik Balkon Bahçe Oturma Takımı

1199  TL (KDV Dahil)

Blooma Norfolk Bahçe Yemek Takımı
799,90 TL (KDV Dahil)

Blooma Bahçe Mobilya Seti Moorea Modeli
749,90 TL (KDV Dahil)

Shanghai Rattan Yemek Takımı Taş Renk
2799 TL (KDV Dahil)

Blooma Gabbs Bahçe Oturma Köşe Seti
7499 TL (KDV Dahil)

Evra Set
499 TL (KDV Dahil)

Blooma Merano Bahçe Mobilyası Seti
1.549,90 TL (KDV Dahil)

Unimet Hatkus DK Bahçe Mobilyası 3+2+1+1 Sehpalar Dahil HTKSDK3211BF Beyaz Fume
4940 TL (KDV Dahil)

Unimet Hatkus DK Bahçe Mobilyası 3+2+1+1 Sehpalar Dahil HTKSDK3211BL Beyaz Lacivert
4.349 TL (KDV Dahil)

Koçtaş Mobilya Denia Katlanabilir Sandalyeli Bahçe mobilya setinin indirimli fiyatı 1.999,90 TL’dir. Oldukça sade, dekoratif ve kullanışlı olan model doğal görünümü ile dikkat çekmektedir.Gerek ailenizle beraber gerekse gelen misafirlerinizle birlikte bahçede güzel vakit geçirebileceksiniz. Akasya ağacından yapılan Denia uzun yıllar kullanılabilecek kadar sağlamdır. Toplam 6 adet katlanabilir sandalye ile beraber bir adette yine katlanabilir masadan oluşmaktadır bu sayede takımı kaldırmak oldukça basittir. Ortada bulunan masanın açılabilir özelliği olması sayesinde 50 cm kadar uzatılabilir ve bu misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz daha geniş bir masa olma imkanı sunar. Ürüne ilave olarak ekleyeceğiniz hoş minderler sayesinde oldukça rahat bir alan oluşturabilirsiniz.

Koçtaş Mobilya Blooma Richmond Aland bahçe mobilya takımının fiyatı 2.998,40 TL’dir. İster verenda da ister bahçede ister balkonda kullanılabilen bu fonksiyonlu mobilya takımı oldukça doğal ve sade durmaktadır. Takım içinde 6 adet kollu katlanabilir masa ve bir adet de katlanabilir oval masa bulunmaktadır. Okaliptüs ağacının dayanıklı kısımlarının kullanıldığı takımı uzun yıllar kullanabilirsiniz. Ancak daha uzun süre yeni gibi kullanabilmek için yılda iki kez Teak yağıyla cilalamanız gerekir. Gerekli bakım olmasa ve uzun süre güneşe maruz kalırsa mobilyanın bazı bölgelerinde çatlarlar oluşabilir. Teak yağı ürünün hem rengini hafif koyulaştırırken hem de kullanım süresini uzatır. Ayrıca ürün FSC belgesine sahiptir yani bu ürün üretilirken ormanlara zarar verilmemiştir. Ürüne ek olarak yumuşak minderler almanız halinde takımı tamamlayacak ve kullanmaya başlayacaksınız.

Koçtaş mobilya bahçe mobilyaları modelleri Delano bahçe takımının fiyatı 1.599 TL’dir. Oldukça zarif bir o kadar da şık olan bu model bahçenizde şık duracaktır. bir adet 3 lü iki adet tekli ve bir adet de orta masadan oluşan set modern bir duruş da sergilemektedir. Bahçede bulunan çardakta oldukça hoş duracak muhabbetinize daha uzun süre devam edebileceksiniz. Oldukça sağlam ve dayanıklı olan modeli çok uzun yıllar kullanabilirsiniz. Ürüne dahil edeceğiniz koyu renk ince minderler ile görüntüyü daha hoş ve çekici hale getirebileceksiniz. Ürünün ölçülerine gelecek olursak;
Tekli koltuğun
Yükseklik 77 cm
Genişlik 65 cm
Derinliği ise 65 cm’dir.
Üçlü koltuk ise
Yükseklik 77 cm
Genişlik 182 cm
Derinliği ise 65 cm’dir.
Orta Sehpası
Yükseklik 38 cm
Genişlik 79 cm
Derinliği ise 54 cm’dir

Koçtaş mobilya bahçe mobilyaları çeşitleri Malmo’nun indirimli fiyatı 1.499 TL’dir. Özellikle büyük bahçeleri için tercih ettiğimiz bu model oldukça modern bir tarzdadır ve kullanışlıdır. Takım içinde 2 adet tekli koltuk, 1 adet ikili koltuk ve 1 adet camlı sehpa bulunmaktadır.

 

 

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın