Moda ince yazlık halı modelleri

564 views

Ev dekorasyonu konusunda vazgeçilmez parçalardan olan yeni moda ince halılar ile siz de evlerinize yepyeni renkleri getirebilirsiniz. Yazlık halı modelleri yazın sıcaklarında parkelerin üzerine atılan yazlık ince halı modellerinden oluşmaktadır.

Halı dünyasının liderlerinden olan Kaşmir Halı, yeni modelleri ile görücüye çıkıyor.Müzik dünyasının divalarından Sibel Can’ın tanıtım reklamlarını bu sıralarda çok fazla görür olduk.Ama gerçekten de görünen o ki kaşmir halı modelleri görülmeye değer.Kusursuz desenler,her yaşa ve her eve hitap edebilen renklerle hem cıvıl cıvıl hem de sade..

 

Evin serinliği için moda yazlık halılar dekoratif modelleri ile her tarzda ki ev dekorasyonunda tercih edilebilir. Çok çeşitli modelleri her eve hitap eden yazlık ince halı modelleri kabartmalı, desenli, ince dokumalı ve çeşitli renkleri ile her tarza hitap eder.alılar, yazlık ince halı modelleri.

Halılar ev dekorasyonunun vazgeçilmezlerindendir. Kaşmir halı fiyatları ve modelleri ile evlerinde değişiklik yapmak isteyenlere farklı seçenekler sunuyor.
Son zamanlarda reklamlarda da izlediğimiz Kaşmir halı tüketicilerine kampanyaları ile farklı imkanlar sunuyor. Bu aralar bir alana bir bedava kampanyası ile tüketicilerin ilgisini üzerine çekmiş. Sizede bu aralar evinize halı almayı planlıyorsanız en yakın Kaşmir bayisine gidir Kaşmir halı fiyatları ve modelleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kaşmir halı çeşitleri arasından bir kaç tanesinin örnek resimleri:
Kasmir Hali, Merinos ve Atlas Hali ile birlikte ulkemizde en cok taninan ve satis yapan hali markalarinin basinda geliyor. Asagida fiyatlar hakkinda biraz bilgi veriyoruz. Daha fazlasi icin sitemizdeki ilgili baglantilara goz atabilirsiniz.

Yazlık ince halı ve kilim modellerini yazlık evlerinizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Başarılı bir çok desenlerin yanında farklı markaların çok sayıda ki halı modeli ile galerimizden görselleri inceleyebilirsiniz.

Kaşmir, royal, merinos ve tuğra gibi bilinen markalardan bu çeşitte ki halıları satın alabilirsiniz. Galerimizden bu saydığımız markaların çeşitli halı modellerini de görme şansınız var. Hemen bakmaya başlayabilirsiniz.

Merinos, Sarah ve Kilim gibi halı markalarının 2020 yazlık halı modelleri indirimli kampanya fiyatları ile satışa sunuluyor. Siz de bu yazı halı almayı planlıyorsanız fırsatı kaçırmayın.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın