Modern dekoratif duvar askılık modelleri

2.124 views

Duvar askılıkları,portmantonun evinde yer kaplamasından rahatsız olanlar için ideal bir seçenek oluyor.Hem yer kaplamaması ile oldukça kullanışlı oluyor hem de değişik tasarımlarıyla herkesin ilgisini çekebiliyor. Yani küçük olması şıklık katmıyor anlamına gelmiyor. Portmanto’nun yaptığı işlevlerin hepsini yapması da ne kadar kullanışlı olduğunun kanıtı olarak gösterilebilir.Siz de duvar askılık modellerinden birini kullanmaya karar verdiyseniz yüzlerce çeşit duvar askılığı modelinden hangisini seçeceğinize karar vermekte zorlanabilirsiniz ama kendinize en uygun modeli bulacağınıza eminiz. Her zevke ve tarza hitap ederken en avanajlı yönü ise fiyatı oluyor. Portmantolar taksitle alınacak kadar yüksek fiyatlara  çıkabilirken bu tür duvar askılıklarını sıradan bir züccaciye mağazasında bile bulabiliyorsunuz. Tabi ki çok düşük bir fiyata sahip oluyorsunuz.

Farklı Duvar Askılığı Modelleri

Evinizde farklılıktan vazgeçemiyor musunuz? İşte size bir fark daha: Farklı Askılık Modelleri. Küçük bir detay olarak görünsede emin olun ki evinizin havasını değiştirecektir. İstediğiniz ve hayal ettiğiniz her tarzda askılık mevcut,yeter ki hayal edin ve yeter ki farklılığı arayın.

Farklı Askılık Modellerinden sadece bir kaçını sizlere fikir olsun diye sunuyoruz,bakalım beğenecek misiniz.

 Resimleri tam boy görebilmek için lütfen galeriye  tıklayın.

Dekoratif ahşap duvar askısı ve metal modern duvar askılıkları tekli, ikili ve üçlü gibi farklı boylarda olabiliyor. Mutfak, banyo ve koridor için oldukça şık görünüme sahip olan aksesuar modellerini sayfamızda sizin için derledik.

Duvar askılığı kullanmanın avantajlı yönlerini geçecek olursak herkesin beğenisini kazanan ve diğerlerinden farklı olan duvar askılığı modellerine geçebiliriz.Elbette ki sade tutkunları için sade duvar askılığı modeli de bulunuyor ama bu modeller özellikle genç kesim veya farklılığı seven herkes tarafından büyük ilgi görüyor.Bu farklı duvar askılığı modellerinden birkaçını sayacak olursak; el biçimdeki duvar askılı: Bu model diğerlerinden de az yer kaplıyor.Sadece duvarda bir el büyüklüğünde takılı kalıyor.Ancak 3-4 kapasiteye sahip olmasıyla geniş aileler için kullanışlı görünmüyor.Ağaç şeklindeki duvar askılığı: Bu model ise isminden de anlaşıldığı gibi ağaç şeklinde duvarınızda duruyor.El şeklinde olana göre daha geniş bir kapasiteye sahip olsa da duvarda olmasından dolayı yine yer kaplamıyor.

Ahşap duvar askılık modelleri duvara monte olarak üretiliyor. Bu tarz askılıklar doğal ağaçtan yapılabildiği gibi çeşitli torna yapılmış ağaçlardan yapılabiliyor. Doğal ağaç görünümlü, ağacın damarlarını da gösteren bir örnek aşağıda bulunuyor. Bunun dışında ağaç görünümlü, boynuz görünümlü, el görünümlü askılık modelleri de bulunuyor.

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın