İkea yatak örtüsü modelleri ve fiyatları

6.774 views

Yatak odası içinde ilk dikkat çeken şey yatak örtüsüdür büyük ihtimal çünkü genel olarak odanın havasını belirler. Yani eğer canlı ve parlak renkler ile hazırlanmış bir yatak örtüsü kullanılıyorsa o halde yatak odasının genel havası o yönde olacaktır veya sade daha sabit renkli bir yatak örtüsü kullanılıyorsa odanın sade ve ferah bir havası olacaktır yada çiçek desenli cıvıl cıvıl bir örtü seçilmişse o halde odanın havası daha doğal olacaktır. Bu bakımdan seçim oldukça önemlidir ve zevkinize yapınıza uygun olanı seçmeniz en ideali olacaktır. Sabah kalktığınızda sevmediğiniz bir ren veya desende yatak örtüsü ile karşılaşmak üstelik her sabah ve akşam bunu görmek bir süre sonra olumsuz sonuçlara neden olacaktır. Bu yazımızda İKEA’nın yatak örtüsü modellerini ele aldık. Umuyoruz ki faydalı olacak ve aradığınız tarzı burada bulabileceksiniz.

İKEA Çift Kişilik Yatak Örtüsü Modelleri ve Fiyatları

TRATTVIVA
çift kişilik yatak örtüsü, gri
189 TL

GULVED
çift kişilik yatak örtüsü, natürel
499 tl

VEKETAG
çift kişilik yatak örtüsü, bej
329t

VARELD
çift kişilik yatak örtüsü, açık pembe
239 tl

VARRUTA
çift kişilik yatak örtüsü, beyaz-pembe
299 tl

TRATTVIVA
çift kişilik yatak örtüsü, açık mavi
189 tl

INDIRA
tek kişilik yatak örtüsü, mavi
89,99 tl

GULVED
çift kişilik yatak örtüsü, koyu mavi
499 tl

VEKETAG
çift kişilik yatak örtüsü, bej
329t

İKEA çift kişilik yatak örtüsü modelleri Vareld’in fiyatı 139 TL’dir. Koyu gri renkte olan bu model oldukça hoş bir tercih olacaktır. Özellikle beyazın ağırlıkta olduğu yatak odası modellerinde göze çarpacak olan modelin ince detayları da bi o kadar tasarıma hava katmaktadır. Pamuklu yüzeyi sayesinde tasarım kendini tanıtmaktadır. Ayrıca pamuğun ağırlıkla kullanılması sebebi ile ekstra rahatlık ve sıcaklık verir. Ürün yatak için yatak örtüsü olarak da geniş bir battaniye olarak da kullanılabilir. Ürün maksimum 40°C, normal programda makinede yıkanabilir. Ayrıca ürünün %6’lık çekme payı da vardır.

İKEA çift kişilik yatak örtüsü çeşitleri İndira modelinin fiyatı 79,99 TL’dir. Oldukça zarif bir model olan İndira odanıza ferah bir hava katacaktır. Tamamen beyaz olan İndira yatak örtüsü beyazın ağırlıkta olduğu odalara mükemmel uyum sağlayacaktır. Pamuklu yapısı ile hem rahatlık hemde ekstra sıcaklık sunan ürün yatak örütüs olarak kullanılabilir veya geniş bir battaniye olarak da kullanılabilir. Ürünün temizlerken veya yıkarken kesinlikle çamaşır suyu kullanmayınız ayrıca indira yatak örtüsü 40°C sıcaklığında makinede yıkanabilir ancak kurutma işlemini makinede gerçekleştirmeyiniz. Ütüleme işleminde ise yüksek ısı kullanınız. Ürünün çekme payı %4’tür.

İKEA Tek Kişilik Yatak Örtüsü Modelleri ve Fiyatları

İKEA tek kişilik yatak örtüsü modellerinden Karıt’ın fiyatı 129 TL’dir. Oldukça modern bir tasarıma sahip olan bu modelde ince çizgiler ve renk dikkat çekmektedir. Kapitone yatak örtüsü ve yastık kılıfı ekstra rahatlık verirken aynı zamanda da sıcak tutmaktadır. iki farklı yönünde de tezat renkler bulunduran Karıt yatak örtüsü açık renkteki yatak odaları takımları ile oldukça uyumlu olacaktır. Çift yönünün farklı renkte olması sayesinde odanın havasını da değiştire bileceksiniz. Yastık kılıfının yan tarafında bulunan fermuar sayesinde kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Bu üründe makine de 40 derece sıcaklıkta yıkanmalıdır ve kesinlikle çamaşır suyu kullanılmamalıdır ve makine de kurutulmamalıdır. Ürünün ütülenmesi ise düşük sıcaklıkta olmalıdır. Kuru temizleme ise kesinlikle yapılamaz.

İKEA tek kişilik yatak örtüsü çeşitlerinden Angstorel yatak örtüsü modelinin fiyatı 54,99 TL’dir. Mavinin ağırlıkta olduğu bu model farklı tasarımı ile dikkat çekiyor. Daha çok modern bir hava vermekte ve kareli yapısı ile tasarımı ön plana çıkarmaktadır. Yumuşak ve değişken renkleri ve iplik boyama yöntemi ile dokunulmuş olup yaşam alanınıza farklı bir hava katacaktır. Ürün ekstra rahatlık ve sıcaklık sunmaktadır. Bu ürünün yıkaması 40 derecede olmalı ve makine de kesinlikle kurutulmamalıdır ancak kesinlikle çamaşır suyu kullanılmamalıdır. Ürün yüksek ısıda kurutulmalıdır ayrıca ürünün çekme payı %4’tür.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın