Modern yatak başlığı modelleri

327 views

Yatak odanızı komple değiştirip yeni bir tarz ve tasarımla odanızı dönüştürmeyi düşünüyorsanız o halde bu işe mobilyaları değiştirmekle başlamanızı tavsiye ederiz. Yatak odası denilince akla gelen ilk şeyler ile değişime başlayın bular yatak takımı ve yatak başlığıdır. Yatak odası ve özellikle yatak başlığı odasının  havasını, tarzını, duruşunu yansıttığı için değişimi oldukça etkili olacaktır.  Seçeceğiniz yatak başlığı hangi desene, renge ve tarza sahipse genel olarak oda da o şekilde görünecektir. O yüzden değişimi başlıktan başlatın.

Kendin yap felsefesi ile hareket ederek siz de diy yatak başlığı modellerini görsellerimizden alarak evde kendiniz bu şekilde bir yatak başlığı ortaya çıkarabilirsiniz. Yatak odası dekorasyonunda önemli bir yer kaplayan yatak odası başlığı yatakların daha harika görünmesini sağlamaktadır.

Evde yatak başlığı yapımını düşünenler satın alacağı ya da hali hazırda bulunan yatak başlığına sünger, elyaf ve kumaş geçirerek üzerine de düğmeleri yerleştirerek özel bir başlık yapabilir.

Ahşap yatak başlıkları desenli şekilde tercih edilirse ortamın ambiansı bir anda değişecektir. Yatak odası için yatak başlığı modelleri süngerin üzerine geçirilmiş deri bir kumaş ile düz bir yüzey halinde yapılabilir. El emeği isteyen düğme dikme işlemini ise bu konuda başarılı olacağınıza inanıyorsanız yapabilirsiniz.

Kapitoneli yatak başlığı yapmak isteyenler satın alacağı ve maliyeti yaklaşık 100 TL’yi geçmeyen malzemeler ile bu yatak başlığını kendi el emeği ile yapabilir.

Yatak başlıkları genel olarak  deri, ahşap, metal, ferforje, kumaş aynalı hatta camlı olabilir bu tamamen zevkinizle alakalı bir durumdur. Farklı tarz ve desenlerde yüzlerce başlık bulabilir ve odanızı değiştirebilirsiniz. Odanızın stiline uygun olarak farklı olan tasarımlar kullanmanız gerçekten şık duracaktır neticede sabah kalktığınızda ilk olarak odanızı görmektesiniz. Yaptığınız değişiklikler rahat bir uyku ve güzel bir sabah geçirmenizi de sağlayacağı için ilk olarak tarzınızı belirlemenizi tavsiye ederiz.

Yatak Başlığı Modelleri 2020 

Altın Varaklı Başlık oldukça zevk sahibi bir tercih olacaktır. Klasik tarzda yapılmış olan bu başlık modeli adeta bir kraliçe odasından alınmış gibidir. Altın varaklarında kullanılan renk uyumu, ahşap kesimi ile muhteşem bir kombin oluşturmuştur. Klasik bir yatak odası düşünenler için en iyi seçim olacaktır.

Sade ve küçük başlıkları tercih edenler için hoş bir tasarımla daha karşınızdayız. Resme bakınca oldukça büyük ve geniş olduğunu düşünüyorsanız bu sizi şaşırtacaktır çünkü başlık son derece küçük sade ve şıktır. Beyaz renkteki bu başlık ile odanızın havası değişecektir ve rengi ile odayı daha aydınlık ve ferah gösterecektir. Son derece yatatıcı şekilde tasarlanan başlık ve uygulamaları odayı baştan aşağı değiştirmiş aynı zmaanda modern bir hava vermiştir. Sadeliği ile beraber gelen modern havası oldukça şık durmaktadır. Tarz sahibi kişiler için kaliteli bir seçim olacak ve sizi yansıtacaktır.

Yatak başlığı Bakı modeli de tıpkı diğerleri gibi oldukça hoş bir tasarımdır. Cam yatak başlığı ve büyük rahat yastıklar ile sağlanan kombin duvar aydınlatmaları ile mükemmel durmaktadır. Şeffaf görünümü sayesinde odadaki bütün desen ve renkleri yansıtan başlı ile odanızı baştan yaratmış olacaksınız. Ayrıca büyük yastıklar kullanarak moden bir hava verirken aynı zamanda konforlu bir yatak odanızda olmuş olacak kısaca sabahları güzel bir güne sağlıklı ve dinç olarak merhaba diyeceksiniz. Deli dolu zevk sahibi kişiler için çok güzel bir seçim olacaktır çünkü bu başlıkla kendinizi ve ruhunuzu tasarımınız ile yansıtabileceksiniz.

Yatak başlığı çeşitlerinden kumaş başlıklar genel olarak oldukça sade ve zariftir. Bu tarz başlıklarda her şeyden önce zarafet düşünülür bu anlamda bu tarz düşünen kişilerde sadelikten hoşlanan bireyler olmaktadır. Resimdeki başlıksa gerek rengi gerekse bütün oda ile olan uyumuyla dikkat çekiyor. Mütevazi ve kibar bir duruş sergileyen dekorasyon oldukça ince detaylar ile süslenmiş. Sadelikten hoşlanan zarif bireyler için şık bir tasarım tercihi olacaktır.

Yatak başlığı çeşitleri modern geniş başlıklar ile odanız adeta modernlik abidesi olacaktır. Yatak başlığı ile uyumlu modern dekorlar ile kendinizi yansıtabilecek geleceğe yönelik olan tasarımınızı tamamlamış olacaksınız. Oldukça heyecanlı bir dekorasyon tarzı olan resimdeki başlık sizlere ve zevkinize hitap edecektir.

 

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın