Modern duvar sticker modelleri

273 views

Herkes dekorasyonunu göz zevkine uyum sağlayacak şekilde çeşitli ürünlerle tamamlamak istiyor. Kimisi klasik dekorasyon tarzını çeşitli aksesuarlarla tamamlamak ister, kimisi çeşitli tablolarlar. Özellikle son yıllarda gençler tarafından ilgi gören başka bir şey daha ortaya çıkıyor ve gitgide daha da ilgi görüyor. Eğer siz de farkınızı ortaya koymak ve kendi tarzınızı en iyi şekilde yansıtmak istiyorsanız Duvar stickerlerı dekorasyonunuzu en iyi şekilde tamamlayacaktır. Özellikle modern tasarıma sahip bir eviniz varsa bu modeller duvarınıza çok yakışacaktır. Fazlasıyla klasik ve eski dekore edilmiş bir eve sahipseniz ise bu modellerin sizin için pek uygun olduğunu düşünmüyoruz.

Prizler için sticker modelleri

Dekoratif yapıştırmalar elektrik prizlerinizi dekore eder.

Eletrik prizinin neresi çekici olabilir ? Olamaz diye düşünmeyin, artık olabilir. Serial Stickersayesinde elektrik prizlerinizi bile dekore edebilirsin. Hem prizinizi saklar hemde bir dekorasyon ürünü gibi hoş görünmesini sağlar. Rengarenk dekorasyon stickers’ler prizlerinizi ve elektrik düğmelerinizi dekore eder ve dizayn hale getirir. Yapıştırmasıda çok kolay. Bu yüzden kolay gelsin demiyorum !

Modern Duvar Sticker Modelleri

Eğer duvar sticker modellerini evinizde kullanmaya karar verdiyseniz önünüze çıkan binlerce seçenekten hangisini seçeceğinize karar vermek oldukça zor olacaktır. Neyse ki sadece bir tane seçmek zorunda değilsiniz.

Evinizin bütün odalarında rahatlıkla kullanabileceğiniz gibi duvarlarda fazlaca kullanmanız diğer aksesuar ürünlerine nazaran görüntü kirliliği oluşturmayacaktır.

Normalde bir aksesuar ürününü birden veya en fazla ikiden fazla kullanılmasını önermeyiz. Gereksiz aksesuar ürünleri çok kolay görüntü kirliliği yaratabilirler. Ama sticker duvar modelleri rahatlıkla daha sık kullanılabiliyor.

Bunlara örnek vermek gerekirse öncelikle her türlü resmin veya figürün sticker olabileceğini söylemek zorundayız.

Zaten bu yüzden çeşitliliğin oldukça fazla olduğunu söylemiştik. En çok kullanılan modeller ise internet ortamında sıklıkla gördüğünüz smiley ve bazı çeşitli ingilizce yazılar oluyor.

İstanbul yazılı ve arkasında istanbul figürünün de yer aldığı sticker örneği de herkes tarafından büyük bir ilgi gördüğü gibi salonlarda ve kanepe arkalarında çok iyi duruyor.

 

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın