Modern koltuk takımı modelleri

517 views

Evlerimizin en vazgeçilmez mobilyası koltuk takımlarıdır. Gerek aile bireyleriyle gerekse evimize gelen konuklarla oturup sohbet edeceğimiz oturma odalarında ve salonlarda bu ihtiyacı koltuklar karşılayacaktır. Bu yaşam alanlarının hem şık olması hem de konforlu olması ise seçeceğimiz koltuk takımı modelleriyle gerçekleşir. Ülkemizde mobilya sektörü kalite ve tasarım açısından büyük bir gelişim gösteriyor. Marmara koltuk firması  sektörün önde gelen önemli firmalarından biri ve koltuk takımları çok beğenilmektedir. Modern koltuk takımları 2020 modellerimiz ise yaratıcı, şık ve modern tasarımlarıyla mükemmel bir görselliğe sahiptir.

Aşağıda sizin için derlediğimiz onlarca farklı renklerde modern koltuk tasarımları bulunuyor. Turuncu, kırmızı, bordo, krem ve yeşil koltuk takımları sert ve yumuşak minder modelleri, ahşap ayakları, rahat yastıkları ile farklılık gösteriyor. Üçlü, ikili ve tekli berjer olarak farklı adetlerde takımlar oluşturabilirsiniz. Özel ölçü koltuk sipariş için Marmarakoltuk.com ile irtibat sağlayabilirsiniz.

Koltuk imalatı

 

 

 

Modern Koltuk Modelleri 2020

Yeni bir ev kuruyor ve tüm eşyalarınızı yeni alıyorsanız koltuk takımınızı daha kolay seçebilirsiniz. Dekorasyonunuzun ana unsurunu koltuk takımları olarak belirleyebilir ve diğer aksesuarları buna uygun olarak seçebilirsiniz. Bu durumda zevkinize ve tarzınıza uygun koltuk takımı seçmek için çok daha özgür olacaksınız. Ancak mevcut koltuk takımlarınızı yenilemek istiyorsanız seçiminizi dekorasyonun genel özellikleriyle uyumlu olmasına özen göstermelisiniz. Bu nedenle çok sayıda koltuk takımı modeli incelemeli, hem sizin zevkinizi yansıtacak hem de dekorasyonla uyum sağlayacak bir model bulmalısınız.

Modern koltuk takımları 2020 modellerimizle size en zengin seçenekleri sunuyoruz. Üçlü, ikili ve tek koltuktan oluşan modellerimiz yanında bu yıl özellikle yine çok tercih edilen köşe koltuk takımlarımız bulunuyor. Takımlarımızda çok zengin renk ve desen seçenekleri de bulunuyor. Tek renk kullanılarak ürettiğimiz modeller yanında farklı renklerin uyumla kullanıldığı modellerimiz de büyük beğeni topluyor. Ama özellikle tasarım konusunda 2020 yılının en yaratıcı tasarımlarını firmamızın ürünlerinde bulacaksınız.

Her zevke ve bütçeye hitap eden modeller için en doğru adres firmamız olacaktır. Hazır modellerimiz dışında 2020 konseptine uygun olarak yepyeni tasarımlarla da sizlere özel olarak üretim yapabiliriz. Mobilyalarımız kaliteli işçilikleri ile de dekorasyonlarla kusursuz bir uyum sağlamaktadır. Kaliteden asla taviz vermeyen Marmara koltuk firmamızda aradığınız koltuk takımlarını bulacak ve en uygun fiyatlarla evlerinizde modern yaşam alanları oluşturacaksınız. 2020 yılında yaratıcılık ve özgünlük ön plandadır ve takımlarımızda bu özellikleri bulacaksınız. Çeşitlerimizi görmeden koltuk takımı almayın.

Bellona Sandy Major Koltuk Takımı
Bellona oturma gruplarındaki yeni koltuk takımları ile sizlerin karşınıza çıkarak beğeniye sunuyor.. Ürünlerinden sandy major takımı ile rahat kullanım ve fonksiyonellik bir arada kullanılıyor. Ayakllarında bulunan tekerlekleri ile de kolayca çekilebiliyor. Model olarak metaller arsından kullanılan modern koltuk modelidir. Sandy koltuk takımında 2 tane üçlü ve 2 berjer takım bulunuyor. Bunlar yeşil, kırmızı ve krem renklerden oluşuyor.

Bellona koltuk takımı modelleri konfor ve üstün kalitesiyle evlerdeki yerlerini almaya devam ediyor.

Kim evinin modadan uzak kalmasını ister ki?

Elbette kimse istemez, bizde. Bellona koltuk takımlarıyla buna izin vermeyiz. Size göz alıcı, cıvıl cıvıl renklerle evinizin şıklığını bozmadan, yaşanılası renklerle evinize hoş bir hava vermesi için koltuk firmaları yeni koleksiyonları ile evinizin en beğenmediğiniz size en itici gelen köşesinde bile odanızı baştan yaratıyor.

Evinizin her köşesini yaşamaktan zevk alacağınız bambaşka olan hayal dünyanıza taşımanızda yardımcı oluyor. Zerafeti ve modern görünümüyle odamızı farklı atmosferlerde zorluk çekmeden dizayn edebileceğiniz Bellona koltuk takımları çok doğru bir tercih olacaktır. Özellikle salon tasarımını yeniden zengin, göz alıcı, yaşamayı seven renklerin büyüsüne kapılmak isteyen bir çok kişinin ilk tercihleri bellona oluyor.

Bellona müşterilerinin Bellona koltuklarındaki üstün kalite ve şık tasarımıyla müşterilerine birçok seçme hakkı ile beğenisine sunmakta ve sunmaktadır.

Sizde birçok olanak ve çok fazla seçim hakkıyla odanızın havasını değiştirmek genç olan ve her daim genç kalacak olan ruhunuzla yaşam alanınızı Bellona koltuk takımları ile yansıtabilirsiniz.

Değişik modellerden sunduğumuz koltuk takımları sizin beğeninize kalmış modellerin bazıları.. Bizim seçtiklerimiz bir sürü modellerden yalnızca bir kaçı. Evlerinize gittiğiniz zaman şu şekilde bir oturup ayaklarımızı uzatacağımız huzurlu ,konforlu koltuk modellerine ağırlık verdik. İster salonunuzda,oturma odanızda ya da çocuk odasında kullanılacak modellerden bazıları..

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın