Tadilat dekorasyon işleri istanbul

183 views

Ev tadilat dekorasyonu hakkında fikir almak isteyenlerin ilk yaptığı şey internetten tadilat dekorasyon araması yapmak. Hali ile normal bir durum. Çünkü internet artık öyle bir mecra ki burada sadece mobilya ve ev dekorasyonu değil her sektörle ilgili bilgi edinebiliyorsunuz.

Pekiyi, ev tadilat dekorasyonuna ne zaman başlamanız gerekiyor?

tadilat-dekorasyon-istanbul

Özellikle yeni çiftler, nişanlılar ve evlenme adaylarının en çok stres yaptığı konu ev dekorasyonudur. Esasında o kadar da sıkıntı yapılacak bir mesele değil. Yapılması gereken en önemli şey mobilyaların tarz ve renk uyumuna dikkat etmek. Tarzdan kastımız şu: Ev dekorasyonu yapılacak mekanda kullanılacak eşyalar klasik mi, avangart mı modern mi? Eğer modern ise tüm eşyalar bu tarza uygun olmalı. Diğer konuda ev dekorasyonu yada ev tadilatı yapılacak mekan için renk uyumudur.

Yeni evlenecek olanlara ev dekorasyonu ile ilgili tavsiyemiz düğüne çok az zaman kalana kadar beklemeyin. 2-3 ay öncesinden mobilya bakmaya başlayın. Stres yapmadan en iyi tercihi yapın. Zaten bu sürede bir çok şey öğreneceksiniz.

Fakat mobilya beğenme konusunda çok fazla da gezerek kafanızı bulandırmayın deriz. Unutmayın ki alacağınız mobilyalar evinizin bir parçası olacak. Aile fertleri gibi hergün yüz yüze geleceksiniz dersek yeridir.

Ev tadilat dekorasyon işleri İstanbul için fikir almak isteyenlere de tavsiyelerimiz yine aynı bu yöndedir. Yani öncelikle dar zamana bırakmayın işi. 2. si de mobilyalarda, koltuklarda, perdelerde, halı ve kilimlerde model ve renk uyumuna dikkat edin.

tadilat-dekorasyon-fiyatlari

Tadilat dekorasyon firmalarını iyi seçmenizi de önemseyin. Referansı bol firmaları tercih edin. Yada daha önce iş yaptırmış bir arkadaş yada tanıdığın yönlendirmesi ile hareket edin. Çünkü ne yazık ki ülkemizde dekorasyon ve mobilya firmalarının birçoğu müşterilerini mağdur durumda bırakıyor. Eğer başkent Ankara, İzmir yada İstanbul gibi büyük şehirdeyseniz işiniz daha kolay. Çünkü tadilat dekorasyon İstanbul için büyük bir sektör. Son olarak ev dekorasyon tadilat fiyatları hakkında da bilgi edinmenizi tavsiye ederiz. Bilmediğiniz bir sektör ise mobilya sektörü, kalitesiz malzemeleri fahiş fiyatlara alabilirsiniz. Dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

Tadilat ve dekorasyon işleri konusunda en önemli mesele evin en güzel şekilde tasarlanması ve rahat, huzurlu bir ortamın elde edilmesidir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi geniş bir yelpaze var. Perdeler, koltuklar, beyaz eşyalar, fayanslar, lambalar, tavanlar, duvar kağıtları gibi bir çok madde saymamız mümkün. Bütün bu kalemlerde mağdur duruma düşmemek için mobilya dekorasyon piyasasını iyi bir şekilde araştırmadan işe koyulmayın. Koltuk konusunda size referans olabileceğimiz MARMARA KOLTUK ile gönül rahatlığında çalışabilirsiniz.

Size ve ailenize en güzel ve en kullanışlı bir eve sahip olmanızı dileriz.

Tadilat dekorasyon işleri

Dış cephe için dekor malzemeleri arasında en fazla olarak Kaleterasit firması

cam parlaklığı ve sıvaları birlikte buluşturarak ortaya Camsıva ürünü çıkartmıştır. Cam ışıklarını da duvarlardan yansıtmak camsıva ile yapmak güzel bir fikir olacak… Mekanlarınız için yeni ürün serisi ve camsıva ile yaşamsal alanlarda daha güzel görünüm elde etmeniz için tasarlanan ürününü sundu.

Camsıva ürünü ile içindeki cam parçacıkları ile uygulanan duvarlarınıza ışıl ışıl görünümler sunuyor. Dekoreasyon olarak kullanılan camsıva oteller, disko ve bar, kafe ile mağazarlarda kullanılarak duvarlarınıza parlaklıklar sunuyor. İçinde bulunan cam parçalarını geri dönüşümlerle birlikte içine katar ve camsıva ürünü çevre dostudur. Özel renkleri bulunan camsıva beyazla siyah arasında giden bütün tonları bulunuyor. Camsıva bu alanda bir çok araştırmalara tabi tutularak incelenmiştir. Mekanlarınızın güzel gözükmesi için ilgi göreceğine benziyor.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Tadilat dekorasyon işleri istanbul (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın