Modern tasarım duvar saatleri

461 views

Duvar saatleri hem bir çok ev için doğru kullanıldığında şık bir dekor ve aksesuar ürünüdür.Ama bundan da önemlisi her evde,işyerinde bulunması gereken bir ihtiyaçtır.Zamanı doğru kullanabilmek için herkesin sürekli gözünün önünde olması gereken bir saate ihtiyacı vardır.Eğer dekorasyona önem veren birisiyseniz bu ihtiyacınızı şıklığa dönüştürmek de sizin elinizdedir.Hem zamanı doğru kullanmak istiyorsanız hem de evinizde küçücük bir şeyle bambaşka bir hava yaratmak istiyorsanız belki  de sadece bir saat bile yeterlidir.Bazen bir koltuk takımıyla elde edemeyeceğiniz farkındalığı bir saat ile elde edebilirsiniz.Nasıl mı ? Tabi ki doğru tercihi yaparak…Doğru tercihi yapmak ise evinize en uygun boyutta,tarzınızı en iyi yansıtan ve tabi ki yeni trendlere uyum sağlayabilecek olan bir saattir.Her evde bulunan,modası çoktan geçmiş bir saat kullanmak görüntü kirliliği yaratacaktır.

Açık renkli mobilyalardan dekor edilmiş bir mutfağınız bulunuyorsa bu model tam size göre. Mutfak için saat renkleri arasında hem farklı ve hem de dekoratif bir model.

Dekoratif saat resimleri arayan ziyaretçilerimize sunabileceğim güzel bir saat modeli. Siyah renkli bir duvarda gün gibi parlayacak güzel bir saat.

Modern tasarım duvar saatlerini incelemek ve aralarından birini beğenip satın almaya karar verdiyseniz seçiminizde hangi oda için kullanacağınız çok önemlidir.Salon için seçeceğiniz saatlerde eğer yer sorununuz yoksa çok güzel ve ilginç tasarımlı modeller vardır.Örneğin; bir salonunzda adeta şık bir tablo varmış gibi hissediyorsunuz.Saat olarak kullanılmasının yanı sıra bir figürü yansıtan duvar saatleri örneğin; kelebek şeklinde olup aynı zamanda saat görevi görmektedir.

Görenlerin hem ilginç tasarımıyla dikkatini çekiyor hem de evinizde fark yaratıyor.Bu modellerin bir de ayna olarak kullanılanları mevcut.Duvarında ayna bulundurmayı sevenler için hem ayna hem saat görüntü kirliliği oluşturabiliyorken hem ayna hem de saat olarak kullanılan duvar saatleri hem muhteşem şıklığıyla kendisine hayran bırakıyor hem de sizi bu sorundan bırakıyor.

Büyük Duvar Saati Modelleri

İri duvar saatleri 2020 yılında dekorasyon modası haline geldi. Tabii bu saatler sadece zamana göstermeye yönelik yapılmıyor. Adeta duvarların en önemli dekor malzemesi konumunda. Saatlerin büyük olması da bu sebepten. Odasında farklı bir hava yaratmak isteyenler ve duvar saatlerinden hoşlananlar için farklı modeller ve ilginç tasarımlar…günümüzde artık duvar saatleri sade bir saat olmaktan ziyade evinize farklı bir hava katan,evinizin dekorasyonunu tamamlayan bir unsur oldu.

Figürü yansıtan duvar saatlerinin yanı sıra birçok farklı tasarıma mevcut saatlerde mevcut.Örneğin;duvarda varlığı bile belli olmayan şeffaf duvar saatleri sade evler için iyi bir seçenek oluyor.Sadece yelkovanını ve akrebini görebiliyorsunuz.Gökkuşağı şeklindeki duvar saatleri de en çok ilgi görenler arasında.

Modern renkli dekoratif duvar saatleri

Duvar saatlerinden ilginç örnekler… Duvar saatleri odalarınız için zamanı göstermeye yarayan mutlaka bulunması gereken eşyalar arasında yer alır. Duvar saatleri dekor konusunda da mekanlarınızı tamamlar. Farklı ve değişik saat modellerinden bazılarını sizler için sunduk.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın