Vintage tarzı mutfak dekorasyonu modelleri

316 views

Her yeni evin mutfak dekorasyonu baştan başlanarak yeni tarz ve modeli  ile dekore edilmelidir. Son yıllarda en beğenilen vintage mutfak dekorasyonu ile siz de evinize sıcacık bir hava katabilirsiniz. Vintage tarzı mutfak dekorasyon modellerinde romantik bir hava hakim olmaktadır.

Vintage mutfak dekorasyonunda ahşap mutfak dolapları, ahşap aksesuarlar, modern çizgilere sahip avize seçimleri en güzel biçimde dekora katkı sağlamaktadır. 2020 vintage mutfak dekorasyonu için siz de yepyeni mobilya seçimlerini galerimizden inceleyebilirsiniz. Mutfaklarımız her zaman önem verdiğimiz ortamlarımız arasında yer almaktadır. Mutfaklarla ilgili yapmak istediğimiz değişiklikler arasında kapı süsleri, mutfakta kullanabileceğimiz buzdolabı süsleri, masa üzerlerine konulabilecek cam vazolar ya da duvarlara asılabilecek tablolar mutfakta yararlanabileceğiniz tasarımlar arasında yer almaktadır. Sizler için mutfak dekorasyonları arasında önerilebilecek ayrıca modern mutfak dolaplarından yararlanma fikri de mutfaklarınızda farklı dekoratiflikler oluşturacak ayrıntılar arasında yer almaktadır.

Modern mutfak dolaplarının yanı sıra mutfaklarda aynı zamanda masa üzerlerinde vazoda çiçekler ya da kandillerden yararlanılarak uygulanan aydınlatma birimleri değişiklik yaratıcı fikirler arasında yer almaktadır. Vazolardaki çiçeklerle evlerinizde aynı zamanda bahar havası oluşturabilir ve güzel dekoratiflikler yakalayabilirsiniz. Mutfakta kullanılacak diğer ayrıntılar arasında mutfak tiplerine göre değişik mutfak dekorlarından yararlanılabilmektedir.

Bunlar arasında modern bir mutfağınız varsa bar tipi sandalye seçimleri ile mutfağınızı zenginleştirebilir ya da değişik biblolarla süslemeler yapabilirsiniz. Mutfağa koyabileceğiniz köşe modern koltuk tasarımları ile de değişik görünümler elde edebilirsiniz. Bu köşe koltuklarda yemek yiyebilir veya dekoratiflik oluşturmak için de mutfakta bu tip koltuklardan yararlanabilirsiniz.

Arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle güzel vakit geçirmek için geniş olan mutfaklarda küçük sedirler ve koltuklar seçilebilir. Koltuk üzerinde ise işlemeli kırlent seçimleri yapılabilir. Bu tarz mutfaklarda perdeler renkli çiçeklerden dekora edilebilir. Vintage mutfak dolapları son zamanlarda oldukça dikkat çeken modeller arasında yer alıyor.

Duvar süslemelerinde ise mobilyalara uyum sağlayan bir duvar kağıdı kullanılabilir. Vintage mutfak dolabı modellerinde ahşap detayların yanı sıra ferforje kulplar ve açık yeşil tonları ortama hakim olabilir.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın