Duvar rafları modelleri ve fiyatları

1.072 views

Duvar rafları modern evlerin en vazgeçilmez mobilya ürünü oluyor. Hem oldukça zarif ve modern bir görünüş sergilemeleri hem de yer açısından büyük bir kolaylık sağlamaları bu modelleri geçen yıl daha da tercih edilebilir oluyor. Duvar rafı yerine yer raflarını tercih etseniz hem salonunuzda gereksiz yer işgal etmiş olacaklar da hem de böylesine zarif ve şık bir dekor oluşturamayacaklar.

O yüzden eviniz ister modern ister klasik bir dekorasyon tarzına sahip olsun, kendinize uygun bir duvar rafı seçin ve evinize uygulayın. Çeşitler oldukça fazla olduğu için kendinize uyum sağlayacak modeli bulmakta zorlanacağınızı düşünmüyoruz. Renk ve çeşit açısından oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olması fiyatları da olumlu etkilemiştir. Hem fiyat çeşitliliği artmış hem de her bütçeye uyum sağlayabilme gibi bir kolaylığı olmuştur.

Duvar raflarından hangisini tercih edeceğiniz elbette ki evinizin tarzı ve biraz da sizin zevkiniz ile alakalıdır. Ancak en doğru seçimi yapmanız konusunda size tavsiyelerde bulunmak istiyoruz. Duvarınız geniş ve eviniz modern bir tasarıma sahipse size olan önerimiz ilginç ve şık tasarıma sahip olan duvar rafları olacaktır. Ancak dar bir duvara sahipseniz bütün duvarı kaplayacak raf modelleri elbetteki görüntü kirliliği yaratacaktır. Bu yüzden duvar rafını seçerken onu kullanacağınız duvarı da göz önünde bulundurmalısınız.

Tekzen duvar rafları fiyatları 12.99 TL‘den başlıyor.

Evmanya duvar rafı fiyatları 14.99 TL‘den başlıyor.

Vivense duvar rafı fiyatları: 24 TL‘den başlıyor.

İkea duvar raf fiyatları: 14,99 TL‘den başlıyor.

Modern Duvar rafı modelinin ne kadar şık görüneceği tabiki de tasarımıyla ilgilidir. Duvar rafı modelleri incelediğinizde büyük bir çeşitlilik olduğunu görecek ve hangisini seçeceğinize karar veremeyeceksiniz. O yüzden en doğrusu yakından inceleyerek kendiniz karar verin. Bu resimlerin de size faydalı olacağını düşünüyoruz.

Duvar Dekorasyonu
Evinizde boş ve geniş duvarlar çok mu? Ve siz bomboş duvarlara bakmaktan sıkıldınız mı? O halde duvarlarınızda yepyeni dekoratiflikler oluşturmaya ne dersiniz? Duvar kağıtları, çeşitli duvar boyama teknikleri, duvarlarınıza mont edilebilen raflar ve şekilli duvar rulolarından yararlanarak yapacağınız birçok alternatifle duvarlarınızda yepyeni tasarımlar oluşturabilirsiniz. Tablo ya da birden fazla çerçeve seçeneği de duvarlarınıza farklılık yaratabilecek seçenekler arasında yer almaktadır.

Çerçevelerle yaratabileceğiniz bu hoş görünüm hem odalarınızda farklı bir görünüm oluşturacak; hem de evinizin sıkıcılığını üzerinizden atmanıza yardımcı olacaktır. Kullandığınız mekana sıradışılığınızı yansıtmak istiyorsanız farklı duvar kağıdı seçenekleri ya da kabartmalı alçı uygulamaları duvar dekorasyonlarınızda size ışık tutacaktır. Ayrıca farklı aydınlatma birimlerinden yararlanmak da duvarınıza farklı dekoratiflikler kazandıracaktır.


Eklemiş olduğum resimde duvara son derece sıradışı bir görünüm kazandırılmıştır. Bu ortamda özellikle geceleri sevgilinizle böyle bir mekanda içki içmenin keyfine varmalı ve romantizmi doruk noktalarında yaşamalısınız. Duvarlarınıza yenilik katmanın tadına varmak için hala bekliyor musunuz? Size sunmuş olduğum örnekleri inceleyerek evinizi canlandırmaya ne dersiniz?

Raflarla Duvarlar Renklensin

Duvarlarımızdaki renk ve desenler evimizin ruhunu oluşturur ve bizim ruhumuzu etkiler. Duvar renkleri mobilyalarla uyumlu olmalıdır. Eğer düz boyanmış duvarlardan sıkıldıysanız çeşit çeşit renk renk desenli duvar kağıtları, duvar rafları,  duvar resimleri ve duvar sticker ları ile duvarlarınızı  renklendirip, evinize canlılık katabilirsiniz.

Modern Duvar Rafları Modelleri

Kitaplık olarak kullanıma uygun aksesuar çeşitlerinden ahşap dekoratif duvar raf modelleri beyaz, kırmızı ve krem renklerinde satışa sunuluyor.

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın