Amerikan mutfak modelleri

1.643 views

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte Modern Amerikan mutfak modelleri ve resimleri ile alakalı olarak bazı önemli detayları inceleyeceğiz. Günümüz yeni nesil yapılarında en çok önemsenen mekanlardan birisi de mutfaklardır. Artık bildiğimiz gibi residence kavramı ülkemizin hemen hemen her yerinde yaygın bir hale geliyor ve firmalar, yeni gayrimenkul yatırımları ile birlikte Türkiye’nin dört bir yanına kentsel dönüşüm projesini desteklemek amaçlı olarak da projeler gerçekleştiriyor.

Açık Mutfak dekorasyonu dediğimiz zaman özellikle Avrupai bir hava yaratmak isteyen dekoratörler, genel olarak Amerikan mutfak modelleri üzerinde fazlası ile yoğunlaşırlar. Gerek görünümü, gerekse pratik kullanım seçenekleri ile günümüz modern yapılarının olmazsa olmazlarından birisidir.

Amerikan mutfak resimleri hazırladığımız galeriyi inceleyebilirsiniz.

Amerikan mutfak kavramı zaman içerisinde değişiklik gösterdi. Bundan önceki dönemlerde mutfak ile oturma odasını birleştiren küçük bir bölme olurdu. Oturma odası ya da salondan mutfağımızı da net olarak görebilirdik. Eskiden sadece bu konsepti içerisine alan dekorasyon türü, zaman içerisinde daha farklı şekillere büründü.

2020 Küçük Amerikan mutfak modelleri, gerek görsel anlamda gerekse işlevsel anlamda daha farklı şekilde karşımıza çıkıyor diyebiliriz. Artık mutfakların orta kısmında genel olarak daha rahat bir şekilde yemek yapabilmemiz için özel ve geniş bir tezgah dikkat çekiyor. Üstelik bu tezgahlar ankastre sistemlere tam uyumluluk içerisinde olduğundan dolayı sizleri bir nevi zaman kaybından ciddi anlamda kurtarıyor. Bu da bayanlar için bulunmaz bir nimet.

Amerikan mutfak dolapları da tasarım anlamında fark yarattığından dolayı her bayan için ilgi çekici seçenekleri sunuyor da diyebiliriz. Amerika ülkesinde evleirn mutfaklarının hemen hemen tamamında bu sistem kullanılır. Bununla birlikte yemek yiyebilmeniz için mutfağın orta yerinde masa dönemi artık ortadan kalktı. Mutfağı oturma odanıza ya da salonunuza bağlayan özel bir üzerinde akşam yemeklerinizi yiyorsunuz. Mutfak ile yemek masası arasında hemen hemen hiç mesafe olmadığından dolayı mükemmel ötesi seçenekler sizlere sunuluyor da diyebiliriz. Şimdi sizlere bu anlamda fikir sahibi olabilmeniz için günümüzün en güzel Amerikan mutfak modellerini yukarıda görsel bir galeri olarak sizlere sunduk. Detayları inceleyebilirsiniz.

Amerikan mutfak masası son zamanlarda dikkat çeken modeller arasında yer alıyor. Fakat bize soracak olursanız yerli masa modelleri yeterlidir 🙂

amerikan akrilik mutfak dolabı

Amerikan Mutfak büyük

 

Doğtaş Amerikan Mutfak Modelleri

Zarif Amerikan Mutfak Modelleri

 

Amerikan Mutfak dekorasyonu

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın