Yatak odaları için cibinlik modelleri

3.863 views

Yatak odanızı saray odasına çevirmek istiyorsanız kendinizi bambaşka bir ortamda hissetmenizi sağlayacak olan cibinlik modellerini deneyebilirsiniz.Odanızı şık bir yaşam alanına çevirip farklı bir görünüm sağlamasının yanı sıra hele ki sıcak bir iklimdeyseniz oldukça kullanışlı da olacaktır.Biliyorsunuz ki yaz aylarında sinekler herkesin başının belası oluyor.Kimi zaman uyutmayacak kadar rahatsızlık veriyorlar. Uyutmamalarının yanında bir de bütün gün onların ısırdığı yerlerin verdiği acıyla uğraşabiliyorsunuz. Tüm bu sorunlardan kurtulmanın en kolay yolu cibinlik.Cibinlik kullandığınız zaman artık sinekler sizi rahatsız edemeyecek rahat bir uyku çekeceksiniz.

Yatak odaları için abajur yada cibinlik arayanlar için şık modellerden oluşan bir arşiv hazırladık. mavi, mor, turuncu, sarı ve pembe renklerinden oluşan abajur modelleri yatak odanızın renk ve dekorasyonuna göre tercihinize sunulmuştur.

Tüm bu avantajlarını gözeterek yatak odanızda artık cibinlik kullanmaya karar verdiyseniz şimdi düşünmeniz gereken şey elbette ki seçeceğiniz cibinlik modeli olacaktır.Her şeyde olduğu gibi cibinlik modellerinde de çeşit çeşit modeller yer alıyor.Hangisini tercih edeceğiniz ise tamamen sizin zevk ve tarzınıza kalmış.Tabi ki bu seçimi yaparken yatak odanızda hakim olan renge uyum sağlayıp sağlamadığını da gözetmelisiniz.Eğer hem yatak odanızla uyumu hem de kendi zevkinizle olan uyumu yakalamayı başarabilirseniz muhteşem bir dekora ve huzura kavuşmuş olmanın keyfini gönül rahatlığıyla yaşayabilirsiniz.

Yatak odası takımı için cibinlik aparatları taç, demir ve tül olmak üzere üç kısımdır. Bu yazımızda size çeşitli örnekler ve fiyatları hakkında bilgi veriyoruz.

Eğer pembe renginden hoşlanıyorsanız ve bayansanız kendinizi prenses gibi hissetmek adına yatak odanıza pembe cibinlik modeli düşünebilirsiniz.Pembe cibinlik modelleri genelde desensiz veya kelebek desenli olmasıyla dikkat çekiyor.Evli çiftler genellikle yatak odalarında tül ve beyaz cibinlik tercih ediyor.Ama siz genel olanlardan olmak istemiyor ve bu sıradanlığı bozmak istiyorsanız farklı tasarıma sahip cibinlik modellerini de deneyebilirsiniz.Örneğin; rengarenk veya siyah beyaz olanlar gibi…

Yatak odası için cibinlik tacı ve tülü

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen galeriye tıklayın.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Yatak odaları için cibinlik modelleri (3 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın