Yatak odası komidin modelleri ve fiyatları

1.310 views

Dolap ve çekmeceler evin özellikle salon ve yatak odası dekorasyonlarına büyük bir katkı sağlayan önemli mobilyalardandır. Ev dekorasyonunuzun başarılı sayılabilmesi için, yaptığınız komidin tercihinin de bir o kadar başarılı olması gereklidir. O yüzden bu seçimi yaparken de diğer tüm mobilya seçimlerinde tavsiye ettiğimiz gibi son derece dikkatli olmalısınız. Biz size bu yazımızda komidin modelleri hakkında fikir vereceğiz. Eğer siz de evinizin dekorasyonunda komidin tercihi yapmak istiyorsanız önce bu yazıyı okuduğunuzda seçiminizin ne kadar doğru olup olmadığı konusunda kesin kararı en iyi şekilde verebilirsiniz.

Komodin Modelleri House Line Rivaldi’nin fiyatı 89.90 TL’dir. Ürün oldukça farklı bir tasarıma sahiptir. Farklılık arayanlar için güzel bir seçim olacaktır. Yatanığınızın yanında hoş bir vazo veya çiçekle gerçekten şık duracağını düşünüyoruz. Ürün tek beyaz renktedir. 18 mm kalınlığında ve 1.sınıf melamin yonga kullanılmıştır.
Ürünün Ölçüleri ise
• Yükseklik: 68 cm
• Genişlik: 50 cm
• Derinlik: 35 cm

Komidin mobilyaları evin özellikle salon ve yatak odası dekorasyonlarına büyük bir katkı sağlayan önemli mobilyalardandır.

Ev dekorasyonunda önemli etkenlerden biri de seçimdir. Çünkü dekorasyon aslında kendi yaşam biçiminizi, tarzınızı ve duygularınızı yansıtır bu anlamda seçim yaparken rastgele ürünler almamalısınız. Sürekli göreceğiniz olan bu dekoratif ürünler bir süre sonra sizi bayacak hatta rahatsız edecektir. Bugün ki yazımızı dekoratif ve kullanışlı bir ev eşyası olan komodinler ile alakalıdır.

Komidin mobilyaları evin özellikle salon ve yatak odası dekorasyonlarına büyük bir katkı sağlayan önemli mobilyalardandır.

 

2019 Komodin Modelleri ve Fiyatları

Dekotrend Lükens Ayaklı Komodin indirimli fiyatı 74.90 TL’dir. Oldukça sade bir tasarıma sahip olan bu model kullanılışının rahatlığı ile dikkat çekiyor. Sade beyaz renge sahiptir ve 18 mm kalınlığında dayanıklı melamin yonga kaplamalı levhalar kullanılmıştır. TSE’ye uygunluk testinden geçmiştir bu anlamda kullanıcı dostudur.

 

 

Komodin Çeşitleri House Line Çınar modelinin fiyatı 109.90 TL’dir. Ürün farklı tasarımı ve kullanılışı ile dikkat çekiyor. Ürün tek beyaz renktedir ve 8 mm kalınlığında dayanıklı melamin kaplı yonga kullanılmıştır. Kaliteli vidalar ile monte edilmektedir. Kullanıcı dostu kanserojen madde içermeyen Avrupa E1 belgesine sahiptir. Yapımında çevre ve çocuk sağlığına dikkat eden ürünler kullanılmıştır.
Ürün Ölçüleri ise
• Yükseklik: 60 cm
• Genişlik: 50 cm
• Derinlik: 35 cm

Komodin Modelleri House Line’nın fiyatı 99.90 TL’dir. Uzun ayaklık yapısı ile dikkat çeken bu komodin de farklı bir tasarıma sahip. Oldukça sağlam ve kaliteli olması da büyük bir artı olarak yansımaktadır. Naturel renge sahip olan komodin 18 mm mebran kaplamadır. Komodinin yapımında kullanılan tüm malzemeler 1. sınıftır ve TSE’ye uygundur.
Ürün Ölçüleri ise
• Yükseklik: 68 cm
• Genişlik: 40 cm
• Derinlik: 35 cm

Komodin Modellerinden Stella’nın kampanya dahilindeki indirimli fiyatı 59.90 TL’dir. Ürün özellikle gençler için uygun olup beğenilen bir tarza sahiptir. Şık ve dekoratif tarzı sayesinde dikkat çeken komodin oldukça güzel şekilde de kombine edilebilir. Renk olarak beyaz ve ceviz seçilmiştir. Gövde ise insan sağlığına uygun, hastalık ve kanserojen madde içermeyen maddelerden yapılmıştır ve Avrupa E1 sertifikasına sahiptir. 18 mm yonga levhasından üretilmiştir ayrıca kenar bandı olarak PVC kullanılmıştır.
Ürün Ölçüleri ise
• Genişlik: 45,5 cm
• Yükseklik: 35 cm
• Derinlik: 42 cm

Ürün Ölçüleri
• Yükseklik: 43 cm
• Genişlik: 45 cm
• Derinlik: 36 cm

Komodin Modellerinden Adore Prestige’in kampanyadaki fiyatı 149.90 TL’dir. Ürün oldukça modern çizgilere sahiptir. Hem genel tasarımı hemde ince çizgileri tamamen geleceği yansıtmaktadır. Oldukça zarif olan bu komodin odanızın havasını değiştirecektir. Renk olarak parlak beyaz kullanılmıştır ayrıca çevreye ve sağlığa zararı olamayan malzemeden üretilmiştir. Avrupa E1 sertifikasına sahiptir.
Ürün Ölçüleri
• Genişlik 64 cm
• Yükseklik:39 cm
• Derinlik: 42 cm

Dekoratif komidin modelleri ve fiyatları

Evmanya Evdemo  üç çekmeceli komidin fiyatı: 140 TL.

Tekzen Mobusta Sidelya Maxi BP Şifonyer: 550 TL

Evidea Komidin House Line Fiyatı: 89.90 TL

Cordelle Eskitme Komodin Kırmızı: 309 TL

Dekoratif komidin modelleri ile evinizin dekoruna en güzel süslemeyi siz de yapabilirsiniz. Hem ihtiyaç için gerekli olan hem de dekorasyona yardımcı olan komidin modellerini çekmeceli olarak tercih edebilirsiniz. 2019 komidin modellerinden en fazla kullanılan tasarımları arasında vintage tarzında ki mobilyalar yer almaktadır.

Dekoratif komidin modelleri konusunda ise çekmecelerde ki kulplar metal seçimler ile farklı bir dizayn haline getirilmiş. Komidin dekorasyonu yaparken öncelikle renk seçimleri oldukça önem taşımaktadır.

Yatak odası dekoratif komidin modelleri ile siz de yatak odalarınızda güzel bir bölüm yapabilirsiniz. Komidin içerisinde takılarınızı, giysilerinizi veya farklı eşyalarınızı bulundurabilirsiniz. Tamamen dekoratif amaçlı olarak kullanılan komidin çeşitlerinde ise çekmecelerin dışında dış tasarıma oldukça önem verilmektedir.

Komidin modelleri, dekorasyon açısından daha klasik ve antika bir yapıya sahiptir. Eğer eviniz modern ve teknolojik bir tarza sahipse sizin için uygun olacağını söyleyemeyiz. O yüzden bu karardan dönmeniz hem evinizin dekorasyonu açısından hem de sizin için en doğrusu olacaktır. Eviniz klasik bir yapıya sahip ve daha antika duran mobilyaları kullanmayı seviyorsanız ise bu komidinlerden daha uygun bir model olmayacağını da söyleyebiliriz. Evinizin uyumuna daha fazla uyum katacak ve tarzını en iyi şekilde yansıtmayı başaracaktır.

Komidin modellerinin genişlik açısından da kullanışlı bir yapıya sahip olduğunu söylersek yanlış olmayacaktır. Hem salonda hem de yatak odasında kullanılan modellerinin belki biraz geniş olması sebebiyle fazla yer kaplayan ancak oldukça kullanışlı olması sebebiyle beklentilerinizi karşılayacak düzeyde olan şık tasarıma sahiplerdir. Bütçe konusunda ise belki de sizi en rahat ettirecek komudin modeli olduğunu söyleyebiliriz.

Komidin Modelleri ve Fiyatları

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın