Avonsofa Mobilya Tekli Berjer Koltuk Modelleri ve Fiyatları

810 views

Evinizin dekorasyonuna farklı bir renk katmak istiyorsanız, mobilyalarınızın tamamlayıcı Berjer kullanabilirsiniz Özellikle modern bir ev dekorasyonunuzun varsa berjer modelinizi de modern seçmeniz gerekecektir. İşte bu konuda size konforuyla, kalitesiyle en üst düzeyde olan 2020 modellerini tavsiye ediyoruz. Avonsofa berjer modelleri büyük bir ilgi görüyor.

Dilerseniz balkonunuzda, dilerseniz de pencerenizin kenarında kitap okurken kullanabileceğiniz berjerlerin siz de en iyisini olmasını istersiniz. Hele ki ev dekorasyonunuzda ilk kullandığınız ürün değilse seçim zor olacaktır. Çünkü, seçtiğiniz berjer modelinin evinizdeki diğer mobilyalara da uyum sağlaması gerekir. Bunu en iyi şekilde yapabilmek için de ürün çeşitliliğine ihtiyacınız vardır. Size çok az seçenek sunan bir mobilya mağazasında aradığınızı bulmanız olanaksızdır.

Avonsofa Tekli koltuk prizma

İşte bu yüzden size Avonsofa berjer modellerini öneriyoruz. Ürün çeşitliliği bakımından size birçok seçenek sunmasıyla beraber, aradığınız modeli bulabilecek, hem kendi zevkinize hem de mobilyalarınıza uygun bir modeli satın almanın keyfini yaşayacaksınız.

Avonsofa tekli koltuk modelleri viole1

2020 berjer modellerinin genel olarak yeniliklerine gelecek olursak ise bu yeniliklerin konfora dayalı olduğunu söyleyebiliriz. Denediğinizde siz de ilk andan farkedeceksiniz ki önceki modellere göre büyük bir rahatlık söz konusudur. Konforunu önemseyenler için bu da çok önemli oluyor. Fiyat olarak ise oldukça geniş bir yelpazeye yayıldığını söyleyebiliriz. Bütçe konusunda sıkıntı yaşayanlar da kendilerine uygun modeli bulabileceklerdir.

Avonsofa deri koltuk modelleri

Berjer fiyatları genellikle 700 TL’den başlamaktadır. Klasik berjerlerin fiyatı 3000 TL’ye kadar çıkıyor. Burada iskelet ve işçilik oldukça fiyat farkettiriyor.

 

Avonsofa berjer takimlari Simal

Üstelik 2020 yılının tüm modelleri konfora dayalı ve oldukça şık olduğu için ucuz görünen berjerler de size beklediğinizi rahatlıkla sunabilir. Hemen size yakın Avonsofa mobilya mağazalarına giderek, tüm modeleri yakından inceleyebilirsiniz.

 

Rahat tekli koltuk modelleri

Web sayfamızda yayınladığımız fiyatlar güncel maliyetlere göre değişmektedir. Sipariş vermeden önce fiyat almayı unutmayın.

2020 Avonsofa Mobilya Berjerler ve Fiyatları

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın