Avonsofa koltuk takımı modelleri

510 views

Odanızda zarif ve bir o kadarda gösterişli koltuk takımı isteyenler için yeni bir markayla daha karşınızdayız. Avonsofa yılların verdiği deneyim ile muhteşem tasarımlarını müşterilerin beğenisine sunmaktadır. Avansofa koltuk modelleri ve fiyatlarından hoşunuza gideni seçebilir ve odanızın en öneli yerine yerleştirerek tadını çıkarabilirsiniz.

Odanızda TV ünitesi karşısında, geniş balkonda manzaraya doğru veya salonda misafirlerin rahatı için yerleştirilmiş ve bir düzen içerisinde uyumlu olan koltuklar her zaman dikkati üzerine çekmeyi başarmıştır. Özellikle oturma odasında bulunan koltuklar kullanıcı için bir rahatlama yeri olarak düşünülebilir. TV izlerken, uzanırken veya aburcuburların tadını çıkarırken koltuklar her zaman size eşlik eder.

2020 Avonsofa Mobilya Salon Takımları

Andy Koltuk Takımı 5.625,00 TL

Born Koltuk Takımı 8.695,00 TL

Diamond Koltuk Takımı 3.975,00 TL

Exen Koltuk Takımı 4.530,00 TL

Galaxy 2 Koltuk Takımı 7.395,00 TL

Gamma Koltuk Takımı 7.995,00 TL

Gravity Koltuk Takımı 8.995,00 TL

İcon Koltuk Takımı 6.595,00 TL

İstanbul Koltuk Takımı 7.495,00 TL

Masal 2 Koltuk Takımı 6.995,00 TL

Nell Koltuk Takımı 4.720,00 TL

Orleon Koltuk Takımı 6.510,00 TL

Pier Koltuk Takımı 5.695,00 TL

Ponte Koltuk Takımı 6.595,00 TL

Romeo Koltuk Takımı 4.650,00 TL

Avonsofa koltuk modelleri PADOVA

3+3+1 şeklinde 3 parçadan oluşan bianca koltuk takımını tek tek veya takım olarak satın alabilirsiniz. Nabuk kumaşı sayesinde kolayca temizlenebilir ve lekelere karşı extra dayanıklı yüzeye sahiptir. Müşterinin isteği üzerine renkler değiştirilebilir. Koltuk ayaklarının ahşap kaplama olması hoş bir görünümü kazandırmaktadır. Koltuklarda herhangi bir yaylı sistem bulunmamaktadır bu sayede rahatlık üst seviyededir. Ürünün iskeletinde ise fırınlanmış gürgen kullanılmıştır.

3+3+1 şeklinde tasarlanmıştır ve sırt kısmı hareketlidir isteğe göre tek olarak veya takım olarak satın alınabilir. Bu üründe de Nabuk kumaşı kullanılmıştır ve lekelere karşı dayanaklıdır temizliği ise basittir. Temizliği esnasında ağartıcı kimyasalların kullanılması ise ürüne ciddi zararlar vermektedir. Koltukların sırt kısmı yatırılabilir ve bu sayede yatağa dönüşebilir. Ürünün iskeletinde ise fırınlanmış Kayın kullanılmıştır. Ürünlerde yüksek kalitede HR sünger kullanılmıştır ve bu rahatlık hissini ciddi oranda arttırmaktadır. İsteğe göre farklı renklerde de tasarımlar yapılmaktadır.

Avansofa Prestige koltuk takımı 3+3+1 şeklinde 3 parçadan oluşmaktadır isteğe göre takım olarak veya tek olarak satın alınabilir. Ürün özellikle odalarda gerçekten şık durmaktadır. Hoş tasarıma sahip bir avize veya oda içinde bulunan bitkilerle hoş bir uyum sağlayacaktır. Bu üründe tıpkı diğer Avansofa koltuk takımıları gibi extra rahatlığa sahip HR süngerden yapışmıştır ve iskeletinde fırınlanmış kayın kullanılmıştır. Yumuşak nemli bir bezle oldukça kolay silinebilir. Dikkat edilmesi gereken nokta ise kesinlikle ağartıcı kullanılmamalıdır bu ürünün kumaşına ciddi zarar vermektedir.

Avansofa mobilya naz koltuk takımı 3+3+1 şeklinde 3 parçadan oluşmaktadır ancak isteğe göre tek tek’de satın alınabilir ve siparişlere göre renkleri vardır. Hareketli sırt mekanizması sayesinde kolayca yatağa dönüşebilmektedir. Zarif tasarımı sayesinde odaya güzel bir uyum sağlar ve oda içinde bulunan süs eşyaları ile birlikte hoş bir kombin oluşturur. Nubuk kumaşı sayesinde temizliği kolaydır ve lekelere karşı oldukça dayanıklıdır. Kumaşın kirlenmesi durumunda ise nemli bir bez kullanarak kolayca temizlenme imkanı sunar ancak herhangi bir ağartıcı kullanılmamalıdır. 3’lülerin sırt kısmında bulunan ve ekstra konfor sağlayan özelliği sayesinde hem uzun bir ömre sahiptir hemde konforu yüksektir. Takımların iskeletinde fırınlanmış kayın kullanılmıştır. Ahşap ayak yapısı ile odanın zeminine de güzel bir dekor katmaktadır.

Avansofa zirve koltuk takımı 3+3+1’den oluşmaktadır ve üst seviyede rahatlığı ile dikkati çekmektedir. Tıpkı diğer Avansofa modelleri gibi fırınlanmış kayın iskeletinden oluşması koltukların ömrünü arttırmaktadır. Set olarak alabileceğiniz bu takımı isteğe göre tek tek ve farklı renklerde de alabilirsiniz. üksek kalitede ve teflon malzemesi ilse sıvıyı üstte tutar ve emmez bu sayede temizliği kolaydır. Yatak özelliği bulunmamaktadır ancak bu konforunu ekslitmemekle beraber daha da arttırmaktadır. Ürünün yüzeyini nemli bir bezle temizleyebilirsiniz ancak kılıfları ve kırlentleri çamaşır makinesinde yıkamayınız bu ürüne zarar vermektedir. Ürünlerin konforu artsın diye yüksek kalitede HR sünger kullanılmaktadır.

Avonsofa mobilya klasik koltuk takımları HELEN

Avonsofa koltuk takımları SEUL

Tüm modelleri görmek için galeriye tıklayınız.

Weltew Koltuk Takımı Modelleri için Tıklayın

İpek Mobilya Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

Kelebek Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Enza Koltuk Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Doğtaş Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

Mondi Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Tekzen Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Koçtaş Mobilya Oturma Grupları ve Fiyatları için Tıklayın

Albimo Mobilya Koltuk Takımları için Tıklayın

Bellona Koltuk Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

İstikbal Mobilya Klasik Koltuk Takımları için Tıklayın

İstikbal Mobilya Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları

Vivense Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

Yataş Mobilya Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

Alfemo Mobilya Koltuk Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

Evkur Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın