Avonsofa mobilya köşe koltuk takımları ve fiyatları

1.373 views

Köşe koltuk modelleri konulu yazımıza hoşgeldiniz

Son yıllarda en modern ve zarif  görüyüm sağlayarak herkesin beğenisini toplayan köşe koltuk takımları, 2020 yılıyla birlikte en yeni haliyle sizlere sunuluyor.Konfor açısından her yıl size daha iyisini sunmaya gayret gösteren Avonsofa mobilya,köşe takımlarında da birçok ürünü size sunuyor.Kendinize ve zevkinize göre en iyisini bulabileceğiniz çeşitlere sahip olmasıyla birlikte, kalitesiyle de sizlere güven sağlıyor.Eğer daha önce Avonsofa mobilya kullandıysanız bilirsiniz ki kalitesi bir çok insanı fazlasıyla tatmin edecek düzeydedir.Uzun yıllar kullanabileceğiniz bir köşe koltuk takımı istiyorsanız, hemen size en yakın Avonsofa mobilya mağazalarına gidebilirsiniz.

Avonsofa Kose Koltuk Zeus

6495 TL

Avonsofa L koltuk modelleri Loft

6.495,00 TL

Avonsofa Mobilya Kose Koltuk Modelleri Dior

8.495,00 TL

Palma Köşe Takımı

3.995,00 TL

Nell Köşe Koltuk

4.810,00 TL

Puzzle Köşe Takımı

4.350,00 TL

Asos Köşe Koltuk Takımı

4.795,00 TL

Asya Köşe Takımı 24 Ay Avonsofa garantisindedir. Yeşil tonunun hakim olduğu yataklı ve iki ayrı bazalı Asya köşe takımımız boyutunun küçük olmasına karşın çok fonksiyonel özellikleriyle boyundan çok ama çok büyüktür. Ürün Fiyatı: 2.695,00 TL Havale Fiyatı: 2.560,25 TL (%5 havale indirimi)

Asya Köşe Takımı

6.695,00 TL

Jardel Köşe Takımı - 1001 24 Ay Avonsofa garantisindedir. Hardal renginin bütünlüğü ile renkli, rahat bir köşe mi arıyorsunuz? Jardel köşe modüller olma özelliği ile hangi kombinasyonu yapmak isterseniz o şekli alacaktır. Ürün Fiyatı: 4.395,00 TL Havale Fiyatı: 4.175,25 TL (%5 havale indirimi)

Jardel Köşe Takımı –
24 Ay Avonsofa garantisindedir.
Hardal renginin bütünlüğü ile renkli, rahat bir köşe mi arıyorsunuz? Jardel köşe modüller olma özelliği ile hangi kombinasyonu yapmak isterseniz o şekli alacaktır.
Ürün Fiyatı:

6.495,00 TL

Vitoli Köşe Takımı

3.995,00 TL

Romeo Köşe Takımı

8.395,00 TL

Safari Köşe Takımı

Class Köşe Koltuk

 

Mayer Köşe Takımı

Zenit Relax Corner

 

Safari Köşe Takımı

Luce Köşe Takımı

Avonsofa Modern kose koltuk takimi Mustang

Köşe Takımı Modelleri

Daha önceki yazılarımızda sizlere köşe takımlarından bahsetmiştik.Bu yazımızda ise sizlere Albimo Mobilya’nın Köşe Takımlarını tanıtacağız. Birbirinden şık ve rahat bu takımlar,üstelik axess kredi kartına 12 ay vade ile.Ve bizden söylemesi,şimdilerde Albimo Mobilya’da muazzam kampanyalar var.Kaçırmayın deriz. Ve lafı fazla uzatmadan sizlere Köşe Takımı Modelleri ve onların özelliklerini anlatalım.

İşte size köşe koltuk modelleri resimleri:

Yukarıda çeşitli köşe koltuk örnekleri sunulmuştur. Avonsofa Mobilya köşe koltuk modelleri ise aşağıdadır.

Avonsofa mobilya mağazalarında 2020 yılıyla birlikte gelen köşe takımlarının özelliklerini merak ediyorsanız size en detaylı haliyle anlatmaya çalışacağız.Tabi, ürün çeşitliliği fazla olduğu için her modeli tek tek anlatmanın imkanı olmayacaktır fakat genel olarak bahsetmek istiyoruz.Öncelikle, sizin de bildiğiniz gibi köşe koltuk takımlarının farklı tarzlara sahip modelleri vardır.Kimisi klasik bir köşe koltuk takımıdır, kimi de farklılık arayan gençler için desenlerle doludur… 2020 yılındak tüm bu modellerin konforunu ve kalitesini arttırarak geldiğini söyleyebiliriz. Tabi bunun yanı sıra daha önce hiç görmediğiniz köşe koltuk takımlarıyla da tanışacaksınız.Özellikle gençleri yakından ilgilendiren bu yenilikler onların çok hoşuna gidecek.

Avonsofa köşe koltuk takımlarının fiyatı ise herkesi ilgilendiren bir konudur.Tabiki fiyatlar sabit bir rakamda değil ve modelden modele değişiyor ancak kalitesi ve konforuna göre ortalamanın altında bir fiyat sunulduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Aşağıda belirli fiyatlar yazılmış olsa da bu fiyatların ve modellerin güncel olarak değişiklik göstereceğini unutmayın.

Amsterdam Mutfak Köşe Takımı 24 Ay Avonsofa garantisindedir. Ürün Fiyatı: 2.100,00 TL Havale Fiyatı: 1.995,00 TL (%5 havale indirimi)

Luna Köşe Takımı 24 Ay Avonsofa garantisindedir. Ürün Fiyatı: 3.895,00 TL Havale Fiyatı: 3.700,25 TL (%5 havale indirimi)

Luna Köşe Takımı

Milas Köşe Takımı 24 Ay Avonsofa garantisindedir. Ürün Fiyatı: 4.995,00 TL Havale Fiyatı: 4.745,25 TL (%5 havale indirimi)

Milas Köşe Takımı

Paris Köşe Takımı 24 Ay Avonsofa garantisindedir. Turkuaz renginin verdiği şıklık ve ahşap ayaklarının yerden yüksek olması sebebi ile altı kolayca temizlenebilir. Özel süngeri sayesinde oturduğunuzda vücudunuzun şeklini alarak size konforu hissettirecektir. Ürün Fiyatı: 3.395,00 TL Havale Fiyatı: 3.225,25 TL (%5 havale indirimi)

Paris Köşe Takımı

Platin Köşe Takımı 24 Ay Avonsofa garantisindedir. Özel puf ve yastıkları ile evinize renk katmak için üretilmiştir. Basit şekilde çift kişilik yatak olmasından dolayı evinizin en renkli köşesi olacaktır. Ürün Fiyatı: 2.245,00 TL Havale Fiyatı: 2.132,75 TL (%5 havale indirimi)

Platin Köşe Takımı

Roma Köşe Takımı 24 Ay Avonsofa garantisindedir. Roma köşe takımı, şıklığı, modernliği ve çok hızlı yatak olması özelliği ile sizi kendine hayran bırakacaktır. Ürün Fiyatı: 2.595,00 TL Havale Fiyatı: 2.465,25 TL (%5 havale indirimi)

Roma Köşe Takımı

Soprano Köşe Takımı 24 Ay Avonsofa garantisindedir. Köşenizin bir tarafı rahat dinlenmelik bir tarafı rahat oturmalık olarak düşünüyorsanız Soprano tüm beyazının aseletiyle hayallerinizi gerçekleştirmek için üretildi. Ürün Fiyatı: 4.395,00 TL Havale Fiyatı: 4.175,25 TL (%5 havale indirimi)

Soprano Köşe Takımı

Uludağ Köşe Takımı 24 Ay Avonsofa garantisindedir. İki adet bazası, yatağı ve dinlenme bölümü ile köşe takımların en büyüğüne evinizde yer açın... Uludağ köşe sizi kendisine hayran bırakmak için tasarlandı. Ürün Fiyatı: 4.995,00 TL Havale Fiyatı: 4.745,25 TL (%5 havale indirimi)

Uludağ Köşe Takımı

Avonsofa Köşe Takımı Aston

Vivense Köşe Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları

Weltew Köşe Takımı Modelleri ve Fiyatları için tıklayın

Enza Home Köşe Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları için tıklayın

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Avonsofa mobilya köşe koltuk takımları ve fiyatları (2 Yorum)

Yorum Yaz

    • Yayınladığımız modellerin açıklama kısmında şu ibareye yer alıyor:

      Aşağıda belirli fiyatlar yazılmış olsa da bu fiyatların ve modellerin güncel olarak değişiklik göstereceğini unutmayın.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın