Banyo duvar süsleri

523 views

Rengarenk trendi son senelerde tüm oda dekorasyonlarında hakim olduğu gibi banyo da bu değişimden kendine düşen payı alıyor.Özellikle hem iş hem sınavların  genel olarak herkeste yarattığı baskı ve stres yüzünden artarak devam eden huzur arayışı bu rengarenk dekorasyon modellerinin artışını tetikliyor.Eğer siz de hayatın gri renginden sıkıldıysanız ve evinizin boğucu havasından kurtulmak istiyorsanız banyonuzun duvar dizaynlarıyla başlayabilirsiniz.

Banyo duvar dekorasyonu için raf, ayna, çerçeve, aplik aydınlatma, havlu askılık gibi aksesuarları kullanarak süsleme yapabilirsiniz.

Eğer her duvarını farklı renklerle dizayn etmek istiyorsanız size mavi,yeşil ve turuncu renklerini öneriyoruz. Mavi ve yeşil huzur verici özelliğiyle bilinir. Hele de yorucu bir hayatınız varsa sizi hem dinlendirecek hem de dinginleştirecektir. Turuncu ise bu renklere daha açık bir renk katmak içindir. Ayrıca mavinin tamamlayıcı rengi turuncudur.

Duvar renklerinizi ayarladıktan sonra duvarınızın üstüne duvar kağıdı veya çeşitli eğlenceli figürler asabilirsiniz.Bunlarda banyonuzun şıklığı açısından önemli olacaktır.

Banyo duvar süsleri

Banyo dekorasyonu ülkemizde çok yaygın bir kültür değildir. Banyolar için çok fazla dekorasyon yapma ihtiyacı duymasak da son zamanlarda İKEA gibi yabancı firmaların banyo süs eşyaları ve diğer ürünleri bu kültürün bizde de yaygın olmasına sebep oldu.

Bu iki banyo dekorunda farklı güzel tasarımlar görüyoruz. Soldaki banyo tasarımında yeşil renklerin ağır olduğu bir dekorasyon görürken sağdaki banyo tasarımında pembe ve krem renklerinin tercih edildiğini görüyoruz. Bu iki dekorasyon örneğini incelediğimizde banyolara süsleme yaptığımız zaman ne kadar güzel ve şık bir oda elde ettiğimizi görebiliriz. Banyo deyip geçmeyin 🙂

banyo duvar kağıtları

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın