Banyo lavabo modelleri

2.180 views

Evimizin tasarımına katkıda bulabileceğimiz önemli bir alan banyo ve lavabolar. Evini yenilemek isteyenlerin ilk başlaması gereken yer aslında banyolar ve lavabolardır. Çünkü bu sıhhi mekanların yenilenmesi zor ve zaman alıcıdır. Dolayısı ile seçeceğimiz banyo lavabo modeli uzun süre kullanabilmeyiz. Burada da devreye şıklığın yanı sıra dayanıklılık ve kullanışlılık giriyor. Banyo ve lavabo seçiminde bu kıstasları dikkatli düşünmeliyiz.

Banyolar artık normal ihtiyaçları karşılamanın yanısıra zevklerin ve tercihlerin daha ön plana çıktığı mekanlar olmaya başladı. Banyonun en önemli unsurlarından biri olan lavabolarda artık desenli modeller tanınmaya başlandı. Lavaboların üzerine işlenmiş özel taşlar,desenler farklı ve çok şık bir görüntü oluşturuyor.

Bu şekilde farklı bir lavabo tasarımı görmediniz. Çünkü lavabo suyunu bir kanal lavabo ile birlikte banyoda yerdeki gidere akıtıyor. Bu lavabonun Bir benzeri daha yok ve lavabo standartları ile kullanılan lavabolardan da farklı olarak suyun açtıkdan kanal üzerinden giderek alttaki gidere bırakıyor.

Farklı bir lavabo . Bu şekilde farklı bir lavabo tasarımı görmediniz. Çünkü lavabo suyunu bir kanal lavabo ile birlikte banyoda yerdeki gidere akıtıyor. Bu lavabonun Bir benzeri daha yok ve lavabo standartları ile kullanılan lavabolardan da farklı olarak suyun açtıkdan kanal üzerinden giderek alttaki gidere bırakıyor.

Banyo Lavabo Modelleri

Evimizde değişim yapmadan önce uzun süre düşünmeli ve planlamasını yapmalıyız. Aynı şey ev alırken ve kiralarken de geçerlidir. Eğer aklımızda bir şeyleri netleştirmemiş isek emlakçının, mimarın yada satıcının fikirlerinden hemen etkilenebiliriz. Son nesil lavabolarda kullanışlılık ilk sırada yer alıyor. Bunu şıklık takip ediyor. Fotoğraf galerimizde lavabo modellerini incelerken de göreceksiniz ki, tüm modeller birbirinden ilginç tasarımlar.

Özellikle lavabo modelleri birbirinden başka ve çok çeşitli. Bu yönüyle karar vermekte bir hayli zorlanacağınızı düşünüyorum. Fakat sizleri için hazırlığımız banyo lavabo modelleri fotoğraf galerisinde en seçkin modelleri derledik. Bu sizin fikrinizin netleşmesinde yardımcı olacaktır…

Banyo lavabo modelleri

Hem lavabo, hem küvet Küçücük bir banyonuz mu var? Neyi nereye koyacağınızı mı şaşırdınız? Eşyalarınız sığmıyor mu? O halde gereksiz eşyaları bir kenara fırlatın. Bu fonksiyonel lavabo tam size göre. Ürün normal şartlarda renkli, şık bir lavabo; fakat ihtiyaç halinde küvete dönüşmesi sadece birkaç saniye sürüyor. Bu lavabo modeli, son yıllardaki çok amaçlı eşya modasının yalnızca bir örneği. Renkleri, görünümü, işlevi güzel görünüyor. Ancak temizlik hususu ve kullanım kolaylığı insanı biraz düşündürmüyor değil. Yine de sıradışı bir ürün, evlerinde farklılık arayanlar için birebir… Bir önceki yazımız olan İlginç tuvalet kağıdı modelleri başlıklı makalemizde dolar tuvalet kağıdı, mezura tuvalet kağıdı ve sıradışı tuvalet kağıdı hakkında bilgiler verilmektedir.

Banyo lavabo ölçüleri standart değildir. Her firmanın lavabo ölçüleri farklıdır. Aynı şey banyo lavabo dolapları için de geçerli.

banyo-lavabo-modelleri (20) banyo-lavabo-modelleri (19) banyo-lavabo-modelleri (18) banyo-lavabo-modelleri (17) banyo-lavabo-modelleri (15)

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Banyo lavabo modelleri (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Lavabolar gerçekten harika ve bundan çok hoşlanıyorum. Size güzel fikirler verir, bunun için teşekkürler.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın