Çiçek desenli duvar kağıtları

329 views

Duvar kağıtları bir süre sonra tekrar moda oldu. Özellikle salon dekorasyonunda duvar kağıtları artık vazgeçilmez arasında. Mobilya ile uyumu göz önüne alınmasının yanı sıra yaşam alanını keyifli bir hale getirmesi birinci amaç oluyor. Özellikle çiçek desenli duvar kağıtları ve renkli duvar kağıdı tasarımları şık bir hava ile canlı bir konsept sunuyor. Duvarların desenli kağıtla süslenmesi dekorasyona canlı bir hava katıyor. Bu canlı havanın klasik tasarıma dönüştürülmesi de kolaylaşıyor.

cicek-desenli-duvar-kagitlari-2015-16

Çiçekli Duvar Kağıdı Modelleri 2020

cicek-desenli-duvar-kagitlari-2015-8

Evlerimizde bazen bir rengin bir tınının eksik olduğunu hissederiz. Bunu tanımlayamayız ama gördüğümüz zaman ne olduğunu anlarız. İşte duvar kağıtlarının etkisi çoğunlukla böyle oluyor. Bir anda o eksiklik tamamlanıyor. Eğer güzel bir kontrast yakalayabilirseniz, eviniz olduğundan çok daha neşeli bir hale dönüşecektir.

cicek-desenli-duvar-kagitlari-2015-9

Yüzlerce farklı desen ve renk seçeneğine sahip çiçek desenli duvar kağıtları arasından seçim yapmak gerçekten güç olacak. Fakat kıstas olarak mobilyaları örnek alabiliriz. Dekorasyondaki mobilyaların renkleri ve desenleri duvar kağıdı seçmenizde size fikir verecektir. Bunun yanı sıra yeni aksesuarlar ile de desenli duvar kağıdını güzelleştirebilirsiniz. Aslında her dekorasyon şekline göre ayrı bir model var dersek abartmış olmayız. Geniş bir katalog içerisinden yapacağınız seçim için size kolaylıklar diliyorum ve sizin için hazırladığımız fotoğraf galerisini incelemeye davet ediyoruz.

cicek-desenli-duvar-kagitlari-2015-10

Klasik duvar kağıtları yerine üzerinde resimli anlatımlar yer alan duvar kağıtları farklı görüntüler oluşturuyor. Evlerde ve ofis dekorasyonunda kullanılan duvar kağıtlarının benzerlerini Türkiye’de büyük yapı marketlerde bulabilirsiniz. Tek duvara yapılacak uygulama ile sade dekorasyonları hareketlendirebilirsiniz.

cicek-desenli-duvar-kagitlari-2015-12

Duvarında farklı bir tarz yaratmak isteyenlerin ilk başvurduğu dekorasyon ürünüdür duvar kağıtları. Rengarenk, kolay temizlenir 100,000′lerce seçenek ile duvar kağıdı dekorasyon içinde gittikçe artan bir pay edinmiştir.

cicek-desenli-duvar-kagitlari-2015-11

Boya ile elde edemeyeceğiniz desenleri, duvara yapıştırılması oldukça kolay olan dilediğiniz desendeki duvar kağıdı dekorasyon için mobilya ve diğer eşyalarınız ile uyum içerisinde hoş bir görsellik elde edebilirsiniz.

cicek-desenli-duvar-kagitlari-2015-15

Boyanabilir duvar kağıtları normal olan kağıt tabanlı ve vibil duvar kağıtlarıdır. Bunlar sadece renklendirilmilş ve kendi zevkinize göre bu renkleri oluşturabilirsiniz. Islak zemin haricinde bu duvar kağıtları her tür alanda kullanılabiliyor.

cicek-desenli-duvar-kagitlari-2015-14

Bu duvar kağıtlarınız yedi defa boyayabilirsiniz ve sentetik olmayan su bazlı her boya ile boyanabiliyor. Yedi kez boyandıkdan sonra boyanabilen duvar kağıdı dopku kaybına neden olur ve görüntü bozukluğuna neden olabilir. Bundan dolayı da en fazla 7 defa boyanmalıdır.

cicek-desenli-duvar-kagitlari-2015-13

Bu Duvar Kağıdı Hayat Kurtarıyor

Alman Firması Lirefa tarafından geliştirilen dayanıklı duvar kağıtları şimdi Türkiye’de.

1999 yılından bu yana bu konuda çalışmalar yapan şirket, deprem anında duvarların parçalanmasını ve dağılmasını önlüyor. Ülke genelinin deprem tehlikesi altında olduğu düşünüldüğünde bu duvar kağıtlarının hayat kurtarabileceği yadsınamayacak bir gerçek. Diğer yandan Lirefa Şirketi duvar kağıdı üzerinde yaptığı testlerde oldukça başarılı sonuçlar elde ederken, Türkiye’de yapılan farklı testlerde de gayet önemli izlenimler görüldü. Hızlı kolay bir şekilde duvara uygulanabilen duvar kağıtları, bunların tanında temiz ve koku yapmıyor.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın