Modern avize modelleri

2.283 views

Aydınlatma teknolojilerinin her geçen gün geliştiği günümüzde, Avizelerin ev dekorasyonuna olan etkisi de artıyor. Bu yazımızda 2020 Avize Modelleri ile bilgiler paylaşacağız.

Işıklandırmayı doğru yaparak dekorasyonu istediğimiz şekilde yönlendirebiliriz. Renkli bir hale de getirebiliriz, modern bir hava da katabiliriz. Yeniliğe ihtiyaç duymamız halinde aydınlatmada yapacağımız küçük dokunuşlar faydalı olabilir.

Dekoratif Avize Modelleri

Modern avize modelleri ile evlerinizin dekorasyonunu sıradanlıktan ve demodelikten kurtarmak istiyorsanız birbirnden şık avizelerden birini odanıza seçebilirsiniz.Dekoratif Avize Modelleri Avizeler, evinizin her açıdan farklı ve zengin görünmesine yardımcı olarak ev dekorasyonunun nerdeyse olmazsa olmazlarından biri. Bu özellikleri ile ev dekorasyonunda zarafetin ve şıklığın göstergesi olan avizeler uzun yıllardır evlerimizin dekorasyonu yanında ışıklandırılmasında da kullanıyoruz.Dekorasyon tarzınıza uygun modelleri seçerek ,evlerinizin dekorasyon kalitesini üst seviyelere yükselterek son derece göz kamaştıran bir dekorasyona sahip olabilirsiniz. Modern dekorasyonlarda kullanılan canlı renkler, son yıllarda avizelerde de yer alıyor.

Avize Modelleri her geçen yıl artan çeşitler ile karşımıza çıkıyor.  Klasik Avizeler artık yeterince ilgi görmüyor. Modern Avize Modelleri genellikle loş ışıklar ve geniş çerçeveler sunuyor. Örnek görselleri incelediğinizde klasik modeller ile modern tarz arasındaki farkı hissedeceksiniz.

2020  Modern Avize Modelleri Resimleri

Componibili Avize
Bakara Collection tarafından üretime sunulan compobili avize, dünyada ün salmış olan aydınlatma mağazası Avmazzega ile satışa sunuluyor. İtalya’da ki Murano adasında bulunan büyük fabrikalardan birinde üretimi yapılan avize, geçen ayın en çok satan aksesuarları arasında.


Bu avize el yapımı bir cam tekniği ile üretilmesinin yanında, 85 cm yüksekliğe ve 43 cm genişliğe sahip. Farklı renk seçenekleriyle mekânlara sıra dışı bir atmosfer katan componibili avizenin, kırmızı, yeşil, beyaz ve siyah renk alternatifleri bulunuyor. Bunun yanında sarkıt şeklinde üretime alınması da ortamlara ayrı bir hava katıyor. Sizde mekanlarınızda farklı bir dizayn oluşturma düşüncesindeyseniz componibili avizeleri mekanlarınıza taşıyabilir ve rengarenk bir büyü yaratabilirsiniz.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Modern avize modelleri (2 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın