Çiçek desenli koltuk takımları

1.458 views

Evlerde  dekorasyon yaparken en çok tercih edilen  mobilyaların başında evlerin olmaz da olmazı koltuk takımları gelmektedir. Hatta evlerdeki koltuk takımları yapılan salon dekorasyonu için vazgeçilemeyen mobilyalar dandır.

Çiçek Desenli kanepe fiyatları

Koltuk takımı seçimi yaparken  bazen yapmayı arzu ettiğiniz ev dekorasyon fikirleri ile örtüşsün  diye fazla içinize sinmeden seçtiğiniz ve sırf uyumlu olsun diye aldığınız koltuk takımlarını değiştirme zamanı geldi ise sizlere alternatif olarak Çiçek desenli koltuk takımlarını sunabiliriz.

Çiçek Desenli berjerler

Çiçek desenli koltuk takımları evlerinizde rengarenk görsellik oluşturur iken ve çiçekler açtırırken evinizde adeta dört mevsim baharı yaşayacaksınız. Çiçek desenli koltukları seçerken bir çok renk çeşidiyle karşılaşabilirsiniz.

Çiçek Desenli Koltuk fiyatları

Çiçek desenli koltuk takımlarında en çok tercih edilen renk  pembe ve pembe nin tonlarıdır. Bu koltuk takımlarında pembe renginin  tercih edilmesi çiçeklerin doğal ve tabii renklerine yakın olmasıdır. Pembe renk ağırlıkta olsa da farklı tonlarda ve bir çok renkte de  çiçek desenli koltuk takımı bulunmaktadır.

Çiçek Desenli Koltuk Takımları ve fiyatları

Çiçek desenli koltuk takımlarındaki renk seçiminde canlı renkler olduğu kadar pastel renklerde kullanılmış. Pastel renkli koltuk takımları ve çiçekli koltuk takımlarını bir avantaj olarak kullanıp pastel tonlarda bir oturma odası dekorasyonu da oluşturabilirsiniz. Bu çiçek desenli koltuk takımları içinde genel olarak bir adet üçlü, bir adet ikili ve iki adet berjer bulunmakta. Siz bu takım bana fazla olur ben sadece üçlü koltuk alsam diyorsanız çiçek desenli kanepeler tam size göre.

Çiçek Desenli Kanepe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2020 yeni sezon kartelası için marmarakoltuk.com ile irtibata geçebilirsiniz. Firmada yüzlerce çeşit desen ve renk alternatifleri bulunuyor. Toptan ve perakende çiçekli koltuk kumaşı satan firma İstanbul’da olup Türkiye’nin her bölgesine kargo yapmaktadır.

Çiçek Desenli Yastıklar

Çiçek Desenli Koltuk ve fiyatı Çiçek Desenli Koltuk Takımları

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın