Dekoratif aynalı dresuar modelleri

5.693 views

2020 modern dekoratif dresuar modelleri ile etkileyici ve birbirinden farklı dresuar modelleri ile siz de en güzel mobilyalara sahip olabilirsiniz. Odalarda, antrede, girişlerde, yatak odalarında ve banyo gibi alanlarda bu tarz mobilyaları kullanabilirsiniz. Salon mobilyalarını aldınız.

Koltuk takımları hazır, gümüşlük hazır. Perde ve halı modellerini de tamamladınız. Güzel bir klasik sehpayı koltuklarla uyum içinde olacak şekilde salonun orta yerine koydunuz. Fakat dekorunu tamamlamaya çalıştığınız bu klasik tasarımda bir yerlerde boşluk olduğunu düşünüyorsunuz. İşte bu boşluklar için en ideal mobilyalardan birini dresuardır. Giriş bölümünde kullanılan  modern dresuar modelleri aynalar ile beraber kullanıldığında daha şık bir görünüm sağlamaktadır.

Önceleri sabit telefonlar vardı ve dresuar deyince ilk akla gelen şey telefon oluyordu. Şimdi ise dresuarlar tamamen bir dekoratif mobilya olarak kullanılıyor.

Modern ve Klasik Dresuar Modelleri 2020

Modern dresuar modelleri üzerinde ise en güzel süs eşyalarını kullanabilirsiniz. Üzerinde en çok tercih edilenler arasında vazolar ve dekoratif ayna modelleridir. Bununla beraber krom kaplama hayvan figürleri, bakır şekerlik, klasik bir telefon modeli, bir fotoğraf çerçevesi yada şirin bir sandık kullanabilirsiniz. Eğer ürün aynasız ise, duvara dresuarın biraz üzerine bir ayna monte edebilirsiniz.

Dresuar dekorasyon modelleri ile evin her köşesine en güzel döşemeyi yapabilirsiniz. Koridor ve yatak odalarında da dekorasyon tamamlama için çok ideal bir mobilya türüdür. Eğer odanıza farklı bir hava katacak bir aksesuar arıyorsanız aşağıda gördüğünüz örnekler tam size göre. Buradan esinlenerek farklı dresuarlar da kullabilirsiniz.

.

Dresuar resimleri arasında en yeni dresuarları tarzınıza uygun olarak kullanabilirsiniz. Çekmeceli dresuar modellerinde klasik, modern, avangard, yeni tarz ürünleri galeriden inceleyebilirsiniz. Bazı modeller ayaksız ve duvara monteli de olabiliyor. Tabii burada mobilyalarınız tarzı çok önemli. Eğer klasik bir odaya sahipseniz, dresuar da klasik tarzda olması gerekiyor.

Dresuar renklerinde beyaz, kırmızı, mavi, gri ve açık pembeleri kullanabilirsiniz. Aynalarda şık desenler her zaman dresuar ile güzel bir kombinleme sağlamaktadır. Bu ürünler daha çok ahşaptan yapılmaktadır. Bazı modellerin ayak kısımları ferforce tarzında metal de olabiliyor. Ama ağırlıklı olarak ağaç ve mdv, suntalem tarzı ürünlerden imal ediliyor.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın