En güzel sedir modelleri ve fiyatları

2.188 views

Osmanlı sedir modelleri paylaşacağımız yazımıza hoş geldiniz. Geniş alanları tasarruflu kullanım için tercih edilen, dar mekanlarda da köşeleri değerlendirmek için kullanılan mobilyalar vardır. Osmanlı tarzı, kafesli, oymalı, ahşap sedir modelleri,çok uygun fiyatlarla yöresel tasarım öğelerine yer veriyor. Minderlerle renklendirebileceğinizşekilde, kullanışlılık amacına uygun üretilmiş sedir takımları oturma grubu olarak adeta salonlarla bir bütün teşkil ediyor. Alçak ayaklar yada ayaksız olarak yere yakınduruşuyla, sehpaların aynı hizada aralara yerleştirilmesine olanak tanıyor. Yerdeki halıyla takım olarak kullanılması yaygındır. Büyük ‘L’ şeklinde ‘U’ şeklinde duvarlara dayandığında, şık bir görünüm yaratır. Dekoratif olarak da sergilenebilen, takımın devamı niteliğinde, ayak uzatma parçası, orta sehpası eklenebiliyor.

Şark köşesi siparişi vermek yada bilgi almak için Şark Dekorasyon ile 212 212 771 numaralı hattan iletişim kurabilirsiniz. 

Sedir fiyatları genellikle proje bazlı satılıyor. Bazı firmalar metre bazında fiyat verebiliyor. Metre bazlı fiyat veren firmalara göre sedirlerin metre fiyatı 300 TL’den başlıyor. Model, oyma ve markaya göre 1200 TL’ye kadar çıkabiliyor. Fiyat bilgisi alırken muhakkak KDV kısmını göz önünde bulundurun. İndirimli ürünler varsa bunları incelemenizi tavsiye ederiz. Bu sebeple Sedir koltuk kampanyalarını takip edin.

Sedir modelleri iki kısımdır:

  1. Klasik sedir modelleri
  2. Modern sedir modelleri

Sedirlerin Özellikleri:

  1. Ahşap oluşları
  2. Eski dekorasyon stili olması
  3. Otantik ve sıcak bir ortam sunmaları
  4. Dayanıklı olmaları
  5. Üzerinde daha çok şark köşesi minderleri kullılması
  6. Balon, bahçe ve ev için uygun olması

Marka olarak önerebileceğimiz firmaların başında Şark Dekorasyon gelmektedir. Bu firmanın ürünleri genellikle dayanıklı olup, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadırlar. Taksit imkanları sunan Şark köşesi imalatçısı Türkiye başta olmak üzere dünyanın bir çok yerine Şark Köşesi satmaktadır.

Modern sedir modelleri ve fiyatları

Yerleştirileceği mekanda ne kadar çok köşe varsa o kadar kıvrımlı olarak parçalar odayı çevreleyecektir. Sipariş verebileceğiniz özel sedir imalatı istanbul için de diğer şehirlerde olduğu kadar geçerli bir iş kolu. Balkonlarda, teraslarda yada açık alanlarda arkalıklı küçük dikdörtgen parçalardan sedir satışı İstanbul kapsamında koltukçulardan, atölyelerden, ikinci el mobilya dükkanlarından sağlanabiliyor.

Genellikle sert minderlerle takımlar kilim deseni yada pastel renklerle tamamlanabiliyor. En önemli özelliği görsel bütünlük oluşturması ve kaliteyi özgün bir sunumla buluşturması. Türklerde ahşap işçiliğinin kökleri Osmanlı döneminden öncesine kadar gider ve teknik olarak gelişimi mimaride önemli olmuştur. Yazlıklarda da, kışlık evlerde de, çekmeceli, sandıklı seçenekler ortalığın düzenli görünmesine yarar.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın