Beyaz yemek odası dekorasyonu

353 views

Beyaz her zaman asilliğin ve zerafetin simgesi olmuştur.Sizde yetak odanızda hem sade hem de zarif bir dekorasyon yaratmak istiyorsanız mutlaka beyaz rengini tercih etmelisiniz.Hele ki sade renklerin tutkunuysanız sizin için en uygun renk diyebiliriz.Ancak şu unutulmamalıdır ki sade olması demek şık olmaması demek değildir.Beyazla kaplanmış sade ve zarif bir modellede göz alıcı şıklıkta bir dekor yaratabilirsiniz.Mobilya seçimini ve birbiriyle olan uyumunu tam isabet olacak şekilde tutturduğunuz sürece en iyi dekorasyonu kimseye kaptırmayabilirsiniz.

Dekorasyon hakkında vereceğimiz ipuçlarına gelince;

Masayla sandalye birbiriyle ayrılmaz bütün olduğu için mutlaka ikisi de beyaz renkte olmalıdır.Masanın üstüne yine sade olacak şekilde zarif aksesuarlar ekleyebilirsiniz.Bu aksesuarın rengi beyaz veya siyah olmalıdır.Eğer küçük bir renk katmak istiyorsanız oldukça küçük olmasına dikkat ederek saksı veya vazoda çiçek koyabilrsiniz.

Yemek odasında çatal,kaşık gibi ıvır zıvır gibi eşyaların dolabını ise beyaz renginde seçerseniz oldukça uyumlu olacağı gibi ,siyah renk seçmenizde de hiçbir mahsur yoktur.

Beyaz Yemek Odası takımları

Yemek odası takımı ya da yemek masası modelleri diyebileceğimiz masa-sandalye takımlarının salon ve mutfak kullanımları değişmektedir. Mutfağın tamamlayıcı ve en önemli unsurlarından olan yemek masası takımları genelde mutfak dolaplarıyla uyumlu olmaktadır ayrıca salondaki mobilyaya uygun renkte ve özellikte tasarlanmış ahşap, cam veya plastikten yapılmış 2020 yemek odası modelleri veya yemek masası takımları diyebileceğimiz bu mobilyalar evimiz için oldukça önemlidir 2020 yemek masası modellerinde de bu uyum ön plana çıkmaktadır.Bu yüzden sizler için bazı modeller seçtik. 2020 yemek masası modellerine göz atmanızı öneriyoruz.

İstikbal firması son zamanlarda senkron ürünleride dekorasyonda yeni tarzlar hedefliyor. Senkron ile salon yemek odaları da aynı konseptlerde birleşiyor. Kare olarak uygulanan ve diğer ürünlerde ahşapla birlikte uyumlara hakim olan senkron yemek odası takımları bu serilerde bulunan oturma gruplarını birleştirerek salonlarda aynı dekorları yansıtacak. Senkron yemek odası takımlarında masa ve sandalyeler ile aynalı konsol vitrinler ve televizyon sehpasıda bulunuyor.

Senkron yemek odası takımı daha modern ve şık tasarımlar sunuyor. Vitrinlerde gümüşlük ve kapaklarda kullanılan vitrin cam raflarında bulunan aydınlatmalar ile daha estetik görünüm sunuyor. Bu yeni koleksiyonlarda yatak odalarıda ince ve daha modern çizgiler ve tasarımlar taşıyor. Yatak odası takımlarında karyola ile tuvalet aynaları yada birkaç kapısı bulunan gardrop modelleri de bulunuyor.

Lezzetli yemeklerle beraber hoş sohbetlerin de edildiği yemek odalarinda birbirinden güzel, şık mobilyaların olması yemeklerimizi daha zevkli hale getirir. İşlevselligin ön planda olduğu yemek odaları takımlarının zevkle ve aileye hitap edecek şekilde dizayn edilmesi önemlidir. Bütün bir ailenin bir araya geldiği yemeklerde, bu özel zamanlarda, seçilecek mobilyalar ambiansa uygun olmalıdır. Sizler için seçtigimiz yemek odası takımları aşağıda devam ediyor.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın