Evim şahane yatak odası dekorasyonu

172 views

Evim Şahane programı her geçen gün farklı bir evi ziyaret ederek yeni kişilerin hayallerini gerçekleştirmeye devam etmektedir. Evinizde yenilik arıyorsanız ve eski dekorasyon modelinizde değişiklik yaratmak istiyorsanız Evim Şahane programına başvuru yapabilirsiniz. Böylece istediğiniz odada istediğiniz dekoratifliği yakalayabilirsiniz. Evinizde yatak odanızda harika bir tasarım yaratmaya ne dersiniz? Size Evim Şahane programında uygulanmış olan yatak odası modellerini sizlere sunarak eğer bu programa başvurmak isterseniz bu tip bir yatak odası dekorasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Evim Şahane Yatak Odası Takımları

Yatak odanızda modern yataklardan, değişik tasarlanmış abajurlardan ya da yatak baş duvar modellerinden yararlanılarak hazırlanmış yatak odası modelleri evinizde tamamen farklı dekoratiflikler oluşturabilirsiniz. Niş duvar modeli uygulamalarını yatak odası baş duvarlarında uygulatarak değişik bibloları buraya yerleştirebilir ve dekoratif aydınlatma sistemleri yaratabilirsiniz.

Evim Şahane grubu aynı zamanda dekorasyon değişiklikleri yaptıkları yatak odalarında değişik modelde boy aynalarından ya da tablolardan yararlanarak duvarlarda farklılık yaratabilmektedirler. Evim Şahane grubu ayrıca güzel bir resmin duvara asılması (düğün resmi) ya da farklı görünümlerdeki heykel tipleri ile yatak odalarında farklılıklar yaratmaktadır.

Yatak odası tasarımı yaparken daha önce tasarlanmış yatak odası modellerini, komidin, divan, karyola, şifonyer, gardrop modeli, aynalı dolaplar, yatak odası halısı ve perdesi gibi eşyaların uyumlarını tek tek inceleyin ve buna göre kendi tasarımınızı belirleyin.

Aşağıda daha önce sitemizde yayınladığımız ve ilginizi çekebilecek bazı yatak odası örnekleri bulunuyor.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın