Yeni mutfak dolabı renkleri

432 views

Mutfak dekorasyonunuzun herkes tarafından farkedilebilir ve tam da göz zevkinize uygun bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız her bir mobilyayı dikkatlice seçmeniz gerekecektir.Eğer en iyi dekorasyona sahip olabilmek için dikkat etmeniz kriterler hakkında yeterli donanıma sahip olmadığınızı düşünüyorsanız bu yazıyı sonuna kadar okumalısınız çünkü dekorasyon konusunda yapılan ufak hatalar, büyük bir görüntü kirliliği meydana getirebiliyor.Özellikle ev hanımlarının ve yemek yapmayı seven kişilerin fazlasıyla kullandığı mutfakların görünümü ve kullanışlılığı fazlasıyla önemlidir.Her ikisi içinde en önemli seçim ise tabiki mutfak dolabı ve raf modelleridir.

  

Mutfak dolabı artık günümüzde dekorasyon ve kullanım konusunda vazgeçilmezler arasına geldi. Mutfak dolapları görünümleri yanında artık kullanışlığı ve hoş görünümü ile birçok özellikleri de bünyesinde barındırıyor.

Bordo mutfak dolabı
Mutfak dolabı modelleri bugün birçok modelleri içinde barındırıyor. Ayrıca mutfak dolabı modelleri birçok farklı malzemelerden de yapılıyor. (ahşap, plastik vb.) Mutfak tezgah üstü uygulama malzemeleri arasında tercih edebileceğiniz bir çok seçeneğiniz bulunuyor. Tezgah üstü duvar kaplaması amacıyla doğal taş ürünlerini kullanabilirsiniz. Diğer bir uygulama ise cam malzemelerden üretilen kaplamalar ile renkli uygulamalar.


Doğal mermerin mutfaklardaki yerini hepimiz biliyoruz. Tezgah üstünden başlayarak devam eden mermer duvar ile şık mutfaklar yaratabilirsiniz. Klasik tuğla desenli seramikler ise tanıdık bir mutfak hazırlayabilirsiniz.

Endüstriyel mutfak istiyorsanız çelik uygulamaları denemelisiniz. Farklı bir uygulama ise ayna uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Ayna uygulaması yapacağınız mutfağınızla ilgi odağı olacağınız kesin.

Mutfak dolapları modelleri evlerinizin yapısına göre de özel dekore ettirebilirsiniz. Ayrıca mutfak dolabı modellerindeki klasik hazır modellere göre mutfak dekor renklerine göre de dizayn edebilirsiniz.

Mutfak dolabı ve raf modellerini seçerken güzel görünümden önce kullanışlılığına dikkat etmelisiniz.Bir mutfak dolabından ne istediğinize de karar vermelisiniz.Mutfağınızda stok yapmayı seviyorsanız ve mutfak eşyalarınızın geniş bir yer tutacağını düşünüyorsanız dar mutfak dolabı modelleri sizin için uygun olmayacaktır.Bunun yerine çok daha kullanışlı olan ve geniş bölmeleri olan mutfak dolapları sizin işinize daha çok yarayacaktır.Eğer bunun tam tersi iseniz yine tam tersi bir mutfak dolabı sizin için yeterli olacaktır.İhtiyacınız olmadığı takdirde geniş mutfak modelleri kullanmak gereksiz yer işgal etmekten başka hiçbir işe yaramayacaktır.En iyi dekorasyon için buna mutlaka dikkat etmeniz gerekmektedir.

Mutfak dolaplarında farklı markaların değişik ve yeni tasarımları karşımıza çıkıyor. İşte onlardan bazıları

İstikbal Mobilya : 1950 yılından bu yana kadar büyük tecrübe ve kalitesi ile birlikte mobilya sektörünün önde gelen firmaları arasındaki yerini almıştır.

Tepe Mobilya : Tepe Mobilya ve dekorasyon ürünleri 97 yılında kuruldu ve ülkemizdeki ev dekorasyonu, mobilya ve beyaz eşya gibi alanlarda da faaliyet göstermektedirler.

Lineadecor : Mutfak sektöründe lider olan firmaların başında yer alır ve dünya markası olma yolunda emin adımlar  ile ilerlemektedir.

Seçeceğiniz mutfak dolabı ve raf modellerinin genişliğine ve kullanışlılığına karar verdikten sonra tabi ki en önemli ikinci kritere oldukça dikkat etmelisiniz.Bu da mutfak dekorasyon ve görünümüyle ilgilidir.Mutfak dolabınızın ve rafının eğer mutfak mobilyalarını daha önceden aldıysanız onlara uyum sağlamasına özen göstermelisiniz.Bunun dışında son yıllarda siyah-beyaz ve rengarenk mutfak modelleri büyük ilgi görüyor.

Yeni mutfak dolabı modelleri görseller görmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Mutfak dekorasyonu yaparken renk uyumu ve ahşap dolap tasarımlarını incelemenizi tavsiye ederiz.

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen galeriye tıklayın.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın