İkea mobilya salon takımları ve fiyatları

1.084 views

En iyi salon dekorasyonunu hazırlamak istiyorsanız en çok dikkat etmeniz gereken şey uyumdur.Salonunuzda olan her bir ürünün,küçük bir ayrıntının bile birbiriyle olan uyumuna son derece özen göstermeniz gerekir.Eğer renk ve mobilya uyumunu tam olarak sağlayamayacağınızı düşünüyorsanız veya uzman ellerce hazırlanmış bir dekorasyon örneğine ihtiyaç duyuyorsanız sizi bu durumdan kurtaracak en kolay yol salonunuz için bir salon takımı seçmektir.

Salon takımı sayesinde özenle birbirine dekore edilmiş mobilya ürünlerini takım halinde alabilecek,evinizde bambaşka bir şıklık yaratacaksınız.Hele de bu takımı eğer İkea’dan alıyorsanız kalite gibi bir sorununuz da olmayacak.Çünkü biliyorsunuz ki İkea kalitesi artık tescillenmiştir ve buradan aldığınız salon takımında hiçbir sorun yaşamayacaksınız.

Birbirinden dekoratif ve şık salon takımlarının bulunduğu İkea’da bu salon takımlarına 2020 yılıyla birlikte yenileri eklendi.Yeni gelen modellerde konfor ve kullanışlılık oranının artış gösterdiği gözlenirken tarz bakımından da ufak değişiklikler olduğu görüldü.Özellikle daha da kişiselleştirilen modeller 2020 yılının gençler tarafından en çok ilgi gören modellerinden olmayı başardı.

Orta yaş ve üzeri yaş gruplarının en çok tercih ettiği salon takımı modelleri ise klasik fakat saray salonlarını andıran,altın renklerinin ağır bastığı bir salon takımı modeli oldu.Lüx görünümüne rağmen uygun fiyatı insanları mest etmeye yetti.Fiyat olarak ise lüx ve ihtişamlı görünen modeller tabi ki daha yüksek fiyata sahip olurken,gençlerin ilgi gösterdiği modeller ise diğer koltuk takımlarıyla hemen hemen aynı fiyata satıldı. Aşağıda yayınladığımız ikea salon aksesuarları ve masaları başlıklı galerimizde bulunan ürünler örnektir. Tamamı ikea mobilyaya ait olmayabilir.

Ektorp kanepe fiyatı: 1479 TL
STOCKSUND 3’lü kanepe 1.879 tl
SÖDERHAMN 3’lü kanepe 1.855 tl
STOCKHOLM 3’lü kanepe 6599 tl
NORSBORG 2’li kanepe 1.409tl

İkea Mobilya Salon takımları 2020

ikea kanepe modelleri

 

 

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın