Ikea yatak odası modelleri ve fiyatları

1.883 views

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte IKEA yatak odası modelleri ile alakalı olarak en yeni modelleri çok daha yakından inceleyecek ve fikir sahibi olabilmeniz için yardımcı olacağız. Birkaç senelik dilim içerisinde özellikle ülkemizin en çok ilgi gören markalarından birisi olmayı başardılar. En önemli özellikleri ise çok farklı. 2020   IKEA yatak odası dekorasyonu konusunda insanlara doğrudan profesyonel hizmet sunabilmek için mobilyaları kendi tasarımcılarına tasarlatıyor ve aynı zamanda mağaza içerisinde dekoratif bir şekilde sunulabilmesi için kendi dekorasyon uzmanları ile çalışmayı da ihmal etmiyor. Doğrudan bir şekilde insanlara istediklerini her şekilde sunuyor ve bu neden dolayısı ile dünyanın en iyi markalarından birisi oldular.

İkea Çift Kişilik Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 2020

IKEA Yatak odasi karyola fiyatı: 538 TL

İKEA yatak fiyatı: 599t

IKEA yatak odası fiyatları anlamında da son derece uygun seçenekleri sunduğundan dolayı kaliteyi en uygun fiyatlardan almak isteyen herkes için olmazsa olmaz seçeneklerden birisi olarak da dikkat çekiyor diyebiliriz. Birkaç senelik dilim içerisinde ne gibi gelişmeler meydana gelecek bilmiyoruz. Ancak IKEA sürekli daha fazla fark yaratmaya devam edecek kanısındayım.

IKEA modern yatak odası modelleri konusunda dünyanın en iyi örneklerini çıkararak kısa vadede siz değerli müşterilerine mağazaları aracılığı ile sunmaya da devam ediyor diyebiliriz. Mağazada bile inanılmaz bir konsept ile yürürken sizlere bütün mağazayı gezdirecek şekilde bir dizayn söz konusu ve bu nedenle dünyanın en ön planda olan makarlarından birisi haline geldi de diyebiliriz.

IKEA Yatak Odası Modelleri

IKEA mobilya modelleri konusunda çok kısa bir süre zarfı içerisinde dünyanın en iyi markalarından birisi haline geldi. Ülkemiz pazarını da en iyi şekilde değerlendirmeyi başaran marka, kısa süre içerisinde açmış olduğu mağazaları ile birlikte ülkemizin bu anlamda en çok ön plana çıkan değerlerinden birisi olarak da dikkat çekti diyebiliriz. En azından kısa bir zaman dilimi içerisinde çok daha iyi seçeneklerin sizlere sunulacağını tahmin ediyoruz. Türkiye bu anlamda markanın yeni geliştirmek üzere olduğu ürünler merak ile beklenirken bu anlamda web sitemiz en çok takip edilen web siteleri arasında da yer almaya devam ediyor.

Moda IKEA Yatak Odası Modelleri

Nakış Nakış Yastıklar

Kadınlar değişen tasarım formları arasına şimdide yastıklar dahil oluyor. Sıkıldığınız yastıkları değiştirmenin tam zamanı.

Klasik IKEA Yatak Odası Modelleri: Evlerde Mor Dekorasyon Evler için mor dekorasyonda özel renklerin başında gelir ve güven veriri. Gücü simgeleyen mor renkler ile artık perdeler, kanepe modeller, oturma gruplarına kadar ve yatak odalarındaki nevresimlere kadar birçok yerde karşılaşıyoruz. Bunun yanı sıra mor renk ile konsantrasyon sağlaması dışında meditasyon için de kullanılıyor. Mor renkler eskilerden beri kullanılıyor. Mor ve eflatun zekayıda artırıyor.

Farklı ve sıra dışı beklentilerin ön plana çıktığı yastıklarda nakış nakış işlenmiş motifler yer alıyor. Tasarımın sade ve büyüleyici yüzüyle tanışmak için yeni stil yastık çeşitleri kış aylarına hazırlanıyor. Yataklarınızda pamuksu ve sizi rahatsız etmeyen her seçeneğin yer aldığı bu konseptte oldukça başarılı çizgiler yer alıyor. Üstelik kullanışlı olması da bu yastıkların sağladığı bir takım avantajlar arasında yer alıyor. Fermuarlı yüzü kolayca çıkarılabilirken, yıkama aşamasında herhangi bir zahmet sunmuyor. Yıkandıktan sonra ortalama 1 gün gibi bir sürede kuruyabilirken, özel yöntemler dahilinde bu süre daha aşağı çekilebiliyor.

İkea yatak odası kampanya

Kaz Tüyü Yorgan

Üstünde bulunan hava kontrol boşluğu ve derin sağlıklı uykular uyumanız için doğl klima etkisi yapan ve ayrıca ısındıkça yükselen havayı yatakdan atar ve soğuk havanında altına girmesini önler. Hem çift hem de tek kişilik modelleri bulunuyor.

Vücut ısısı ile birlikte nuyumlu olan diğer modellerine nazaran 3 kat daha fazla havalandırma sağlar.Uyku sırasında terleme sorunu olanlar için ideal. Fiyatları ise 100 ile 300 TL arasında değişiyor.

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın