İstikbal mutfak modelleri ve fiyatları

3.515 views

Yeni yıl tasarımları her firmada olduğu gibi İstikbal Mobilya ‘da da başladı. Yeni yılın tasarımlarını ve modellerini merak eden tüketiciler internet aracılığıyla mağazaya gitmeden fikir sahibi olabiliyor. Bizler de bu amaçla yeni sezonun tasarımlarını tanıtmaya devam ediyoruz.  2020 İstikbal Mutfak Modellerini tanıtabilmek için beğeneceğinizi umduğumuz bir fotoğraf galerisi hazırladık.

Yemek takımları bir kaç çeşit olabiliyor. Bunlar genelde boylara göre değişiyor. 4 kişilik kare şeklinde masası olan modelleri ufak mutfaklar için ideal. Fakat misafir ağırlamak için yeterli gelmeyebilir. Büyük boy altı kişilik yemek masaları da kendi içinde iki kısma ayrılıyor. Örnek verecek olursak, açılabilen masalar. Normalde 130 cm olan bir yemek masası 170 cm’ye kadar artırılabiliyor. Bu şekilde masa hem az yer kaplıyor ve hem de daha fazla misafiri ağırlıya biliyorsunuz.

Görseller örnek amaçlıdır. İstikbal Mobilya ürünlerinden değildir.

Yemek masalarında bir başka konuda kullanılan ürün. Eğer yemek masanız MDF lam gibi kaplama değilse, yani boya cila yapılmış ise dikkatli kullanmanız gerekiyor. Çünkü üzerine koyacağınız bir sıcak demlik, tencere, tava ve hatta sıcak bir bardak bile iz yapabiliyor. Cilalı ürünler şık ve dikkat çekici bir özelliğe sahip olduğu kadar kullanımı da biraz zordur.

Modelleri inceledikten sonra güncel fiyatları teyit ediniz. Değişen maliyetlere fiyatlar artış gösterebilir.

2020 ‘da geçtiğimiz yıl gibi fonksiyonel mutfaklar revaçta. İstikbal Mobilya Hazır Mutfak Modelleri fonksiyonelliğinin yanı sıra şık bir tasarım sunmayı da amaçlıyor. Bu amaçla kullanıcılar hem lüksü hem de kullanışlılığı bir arada elde ediyor.

İstikbal Regina mutfak modellerini görmeden mutfağınızı değiştirmeyin, yenilemeyin… Gününün çoğunu mutfakta geçiren bayanlar mutfakların şık, gösterişli, zarif her şeyden önemlisi kullanım kolaylığı olan mutfaklar olmasını tercih ediyorlar.
Mutfak bir evin en önemli bir bölümüdür. Teknolojinin de gelişmesiyle, mutfak modelleri hem görüntü olarak hem de pratik ve kullanım kolaylığı açısından da gelişmeler göstermektedir. İstikbal Regina’yla mutfak sektörüne de girerek bu konuda iddiasını birbirinden şık ve kaliteli ürünleriyle ortaya koymuştur. Bugüne kadar ürettiği tüm ürünlerdeki kalitesini ve tasarımlarını mutfaklarımıza taşıyan İstikbal Regina her zevke uygun mutfak dolaplarıyla büyülü bir ortam yaratmaya hazır. İstikbal hazır mutfak modelleri 2020 yılında yine en çok satan mutfak takımları içinde yer alacak gibi görünüyor. Harika yemek masası tasarımları ile karşımıza çıkan İstikbal mobilya yemek takımı fiyatları konusunda 2020 kampanyası da düzenliyor.

İstikbal Regina lake kaplamalı yeni mutfak modelleri ile satine camda ve alumetal çerçeveden oluşan dolapları ile mutfaklarınıza ayrıcalıklar katmaya devam ediyor. İstikbal ankastre mutfak ürünlerinde eşyaların kapakları dahil mutfaklarınızın bir bütünlük içerisinde gözükmesini sağlıyor.

İstikbal Regina bütün modellerinde metal, ahşap, cam kapak uyumları ile dikkat çekiyor. İkinci taban mutfaklar sızıntılara karşı koruma sağlıyor ve modern mutfaklar sunuyor. İstikbal ankastre serisinde mutfaklarınızı bulaşık makinası, çamaşır makinası gibi diğer ürünlerle bütünlük sağlıyor.

İşte bu yüzden sizlere İstikbal Regina hazır mutfak modellerini sizlere tanıtıyoruz. Birbirinden şık ve güzel olan Nelson Mutfak Modelleri’nin resimlerini sitemiz de bulabilirsiniz. İstikbal Nelson hazır mutfak modellerinden Cross Modeli, Rainbow ve Mira Vizyon satışta olan ürünleridir.


Yeni bir mutfak istiyorsanız yada mutfağınızı değiştirmeyi düşünüyorsanız Cross Mutfak Modellerini görmenizi tavsiye ediyoruz.

Aşağıdaki modeler örnek mutfak modelleridir. 2020 İstikbal koleksiyonunda olmayabileceğini dikkate alınız. Yeni sezon ve satışta hazır mutfak modelleri yukarıda yayınlanmıştır.

EN ŞIK MUTFAK DOLAPLARI İÇİN TIKLAYIN

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

İstikbal mutfak modelleri ve fiyatları (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın