Farklı mutfak lavabo modelleri

914 views

Bu yazımızda birbirinden şık ve güzel 2020 mutfak lavabo modelleri hakkında sizlerle birlikteyiz. Birebir ürünlere bakıp satın alabildiğimiz gibi kendi istediğimiz tasarım ve kaliteye göre yaptırabilme imkanımızda bulunmaktadır. Geometrik şekillerle dizayn edilmiş olan mutfak lavabo modelleri, hem dekoratif hem  konforlu hemde mutfaklarımıza ayrı bir hava katarken.

Dekorasyonların yeni gözdesi olan çanak lavabolar banyo dekorlarında önemli yer kazandı. Değişik tarzlardaki çanak lavabolar artık boyutları, renkleri ve tasarımları ile dikkat çekiyor.

Konsollarda mermer yada ahşap dolaplar üzerinde güzel bir görünüm kazandırıyor. Tezgahlarda kullanın yüksek armatürler ile bir bütünlük sağlayan çanak lavabolar görsel olarakda göze hitap ediyor.Daha şık ve zarif gösteriyor.

Çanak lavabolar banyolarınızı olduğundan daha şık gösterecektir. Farklı tasarımları ile birlikte çanak lavabolar farklı renk ve modelleri ile birlikte banyoarınızın havasını değiştiriyor.

Konsolların üzerine çanak lavabolar banyolarınıza şık görünüm katar. Bugün yatak odaları ve oturma odalarında zaman geçirilen mekanlarınız ile bütünlük sağlayacak biçimlerde üretilmektedir.

Çanak lavabolar banyolarda dekorasyon konusunda farklı anlayış sunuyor. Hijyenik ve dizaynı önde tutan çanak lavabolar banyolarda modern dekorlar sunuluyor. Ankastre bataryalar ve tezgah üzerindeki armatürlere uygun olan güzel ve modern çanak lavabolar görsellik de katıyor.

Mutfak dekorasyonu için yapabileceğiniz en şık tasarımlardan biri olan dekoratif mutfak lavabo modelleri arasında en çok tercih edilenler tekli lavabo modelleri veya ikili lavabo modelleri olarak kullanılabiliyor. Özellikle mutfak tezgahının ortasında monte edilen geometrik şekilli lavabolar daha çok ilgi çekmekte .  Ev dekorasyonu içinde en çok kullanılan alan olan mutfak dekorasyonu işte bu mükemmel şekilde dizayn edilmiş olan mutfak lavabo modelleri tam bir dekorasyon harikası.

Aşağıda sizler için Mutfak Lavabo modellerinden oluşan bir galeri hazırlamaya çalıştık umarım beğenirsiniz.

Tasarımcılar her geçen gün birçok konuda kendilerini aşmaya devam ediyorlar. Şimdilerde yeni tasarım harikaları lavabo bataryaları. Daha önce çok batarya görmüş olabilirsiniz, ancak sizi temin ederiz ki böylelerini görmediniz.

Gün geçmiyor ki tasarım konusunda şaşırmayacağımız bir şey karşımıza çıkmasın. Artık bu konularda çığır açmaya başlayan tasarım geliştiriciler şimdi de lavabo bataryalarına el atmış durumda. Suyun size doğru akışındaki sanatsallığı hiç bu kadar yakından görmediniz. Marjinal tasarım ve kullanışlılığının yanında modern yapının örneklerine uyum sorunu da yaşamıyorlar. Bu sayede her isteğe ve beklentiye göre tasarlanmış modeller bulmanız hiç de zor değil. Aksine yüzlerce tasarımın arasından hangisini alacağınıza karar bile veremeyebilirsiniz.

Mutfak lavabo modelleri İkili mutfak lavabo modelleri

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Farklı mutfak lavabo modelleri (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın