Kelebek mobilya oturma grupları ve fiyatları

1.794 views

Oturma gruplarında mükemmele ulaşmak ulaşmak, en kaliteli ve en dekoratif olanına sahip olmak istiyorsanız Kelebek Mobilya oturma gruplarından asla vazgeçmemelisiniz. Bir oturma grubunda olması gereken bütün özellikleri içinde barındıran Kelebek Mobilya’ya 2020 yılıyla birlikte yepyeni modeller eklenince size kalan sadece lüx konforun, yeni trendin ve kalitenin tadını çıkarmak oluyor.

Ülkemizin ilk panel mobilya ve mutfak üretici olan Kelebek mobilya, Cumhuriyet yılından bu zamana kadar gelen bir firmadır.  Türkiye’nin ilk mobilya üretici olan kelebek mobilya salon takımları yenilikçi tasarımları ve geliştirdiği mobilya formalarıyla size birden çok seçenek sunuyor. Çıkarmış olduğu bir çok ürününde müşterisine geniş harekat etme alanı sunan Kelebek, sunduğu şık, kullanışlı, kaliteli koltuk takımları sayesinde mobilya ihtiyacınızı rahatlıkla giderebiliyor. Yurt içinde yaklaşık olarak 150’nin üzerinde mağazası bulunan kelebek mobilya, ayrıca yurt dışına yaptığı ihracat sayesinde uluslararası pazarda da oldukça önemli bir yere sahiptir.

Kelebek Mobilya, prestijli  mobilyalarından hariç gerçekleştirmiş olduğu projeler sayesinde, ülkemizin en güvenilir ve en çok tercih edilen markaları arasında gelmektedir. Şimdi bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza Kelebek mobilya indirimli salon takımı kampanyaları hakkında bilgi vereceğiz. Bu sayede aşağıda verdiğimiz modelleri daha ucuza alma imkanına sahip olabileceksiniz.

Burada size sunacağımız modeller ve fiyatlar güncel olmayabiliyor. Firmalar bazen model ve fiyat değişikliğine gittiğinden sabit modeller ve fiyatlar sunmak mümkün olmuyor.

 Kelebek Mobilya oturma grubu modelleri 2020

Aşağıda yayınladığımız fiyatların güncel maliyetlere göre artış göstereceğini unutmayın.

Anteros İkili Koltuk (Yataklı)

Dorado İkili Koltuk

 

Aşağıda yayınlamış olduğumuz modelleri güncel olarak satıştan kalkmış olabilir.

Özellikle sıradanlığı bırakıp farkılının ve tek’in peşinde olanlar bu birbirinden değişik ve güzel tasarımlara hayran kalacak. Siz de sıradanlıktan sıkıldıysanız mutlaka Kelebek mobilya oturma gruplarına göz atmalısınız. Her sene bir yenisi eklenen oturma grupları Kelebek Mobilya’da yıllar geçtikçe daha da mükemmele ulaşıyor ve müşteri kitlesini günden güne arttırıyor. Kendinizi hiç olmadığınız kadar rahat ve huzurlu hissetmek istiyorsanız Kelebek Mobilya‘nın huzur dolu oturma gruplarının rahatlığında kaybolabilirsiniz.

 

Bu kadar iyi özellikleri bulunan ve neredeyse kusursuz sayılabilecek bir görünüme sahip Kelebek oturma gruplarının fiyatını duyunca ise daha çok şaşıracaksınız. Modelden modele değişen fiyatlar hakkında net bilgi istiyorsanız tabi ki Kelebek Mobilya mağazasına kısa da olsa uğramalısınız ama 3000 ile 6000 arasında değişen bir rakama sahip olduğunu söyleyebiliriz.

 

Açık renklerin insan psikolojisinde olumlu etkiler yarattığını tüm uzmanlar söylerken Kelebek mobilya oturma gruplarının yeni trend olan 2020 modellerinde de genellikle açık renklerin ağır bastığını kolaylıkla söyleyebiliriz. Koyu renkler kullanıldığında da parlak olmasına özen gösterilmiş. Soluk renkler yerine cıvıl cıvıl rahatlatıcı renkler kullanılmış.

Konfor düzeyi ise bir öncekilere göre fazlasıyla arttırılmış olacak ki otururken kendinizi pamuk üzerinde oturuyor gibi hissedeceksiniz. Daha fazla mutluluğunuzu ertelemeyin ve bu şık modellere sahip olmanın keyfini çıkarın.

 

Her gün farklı markalar mobilya sektörüne giriyor, ancak “kalite” lafı geçince hangi markalar öne çıkıyor dersiniz. Başta “kelebek mobilya” olmak üzere, tepe home adıyla bilinen “tepe mobilya takip” ediyor. Özellikle kelebek mobilyanın neden 1. Olduğunu sorarsınız bize, 24 senenin tecrübesi deriz. Size yemek odaları olsun, köşe takımları olsun tasarımları ile size konforu ve tecrübeyi yansıtıyor. Özellikle, 2020 koleksiyonu mobilyalar göze çarpıyor. Keskin ve şık hatları sayesinde evinize harika bir görüntü sunuyor. Misafirleriniz hayran kalacak.

Aşağıdaki fiyatlar güncel değildir. Modeller örnek tasarımlar olması bakımından yayınlanmıştır.

 

kelebek-mobilya-iskandinav-tarzi-oturma-grubu

İskandinav tarzının asaletini yansıtan Ikarus; retro çizgileri, dayanıklı ahşap iskeleti, konfordan ödün vermeyen tasarımı ile çok değişik.

Birbirinden farklı renk seçenekleri ve kolay aç-yat mekanizması ile UGO evinize fonksiyonellik ve enerji getiriyor. Kolçaksız tasarımı ile az yer kaplayan, bazasıyla size ekstra depolama alanı kazandıran UGO’yu çok seveceksiniz.
kelebek-mobilya-ac-yat-oturma-grubu

kelebek-mobilya-sade-mobilya-grubu
“Sadelik güzeldir “anlayışını yansıtan TOURA masif sıcaklığı ile dayanıklılığın yalın çizgilerle bir dansı gibi…

kelebek-mobilya-aksap-ayakli-oturma-grubu

Yalın ve estetik BATTO’nun üçlü koltuğunda bulunan bazası, özel yatak mekanizmalı ikili koltuğu ve asil ahşap ayakları tüm dikkati üzerine çekecek.
kelebek-mobilya-renkli-oturma-grubu
Kolayca çıkarıp takabileceğiniz pedi ile farklılığını ortaya koyan LAPTO, hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlandı. Kolaylıkla yatak olabilen tasarımı ve farklı renk seçenekleri ile aç-yattan çok daha fazlası…
kelebek-mobilya-bazali-oturma-grubu

Sade tasarımı ile her eve ve her mekana yakışan TETRA; rahat oturumu, sandıklı bazası ve yatak olabilen üçlü koltuğu ile ihtiyacınız olan her şeyi size sunuyor.

kelebek-mobilya-karizmatik-oturma-grubu

Sağlam ve oturaklı duruşu ile farklılığını yansıtan PARDUS evinizin en karizmatik üyesi olmaya aday. Ahşap ile farklılaştırılan kol yapısı ile dikkatleri çeken oturma grubunun üçlü koltuğu yatak da olabiliyor. Farklı renk alternatiflerinden birini seçin, PARDUS ile evinizde keyfe geçin.

kelebek-mobilya-modern-oturma-grubu

Liana klasiklikten uzak şık detayları ve fonksiyonelliği ile yeni tercihiniz olacak.
kelebek-mobilya-geleneksel-oturma-grubu

Gelenekselliğin sıradışı bir sentezi KİBELE. Yuvarlatılmış forma sahip kol yapısı ve dekoratif dikişleri ile ağırbaşlı bir duruş sergiliyor.

kelebek-mobilya-ahsap-ayakli-oturma-grubu

Ahşap ayakları ile evinize sıcak bir atmosfer taşıyan Harmonia, yataklı bazasıyla size ekstra depolama yeri kazandırırken ince kol yapısıyla da alanlarınıza zarafet taşıyor. Estetik dikiş detayları ile taçlandırılmış yalın tasarımını çok seveceksiniz.

 

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Kelebek mobilya oturma grupları ve fiyatları (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Merhaba. İskandinav tarzı ıkarus modeliniz hakkında bilgi almak istiyorum. 3 parça görünüyor.Orta sehpa ve kırlentleri yok mu?Kumaşı biz belirleyebiliyor muyuz?Dönüş yapılırsa memnun olurum.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın