Koçtaş banyo lavabo modelleri ve fiyatları

2.625 views

Bir ev içinde banyolar büyük öneme sahiptir çünkü orası kişisel olan bir yerdir ve bu anlamda özel bir yanı vardır. Pratik olması, kullanışlı olması, sağlıklı olması, tertip ve düzen içinde olması, temiz olması en büyük isteklerdendir ve bunun içindir ki bir eve yerleşeceğimiz zaman ilk olarak odalara sonrasında mutfağa daha sonra ise banyoya bakılır ve ona göre karar verilir. Eğer evin diğer kısımları güzelse fakat banyosu bu noktada bekleneni karşılamıyorsa büyük oranda o eve yerleşilmez. Ayrıca banyonun sıkışık bir kiler gibi değilde geniş ve büyük olması beklenir çünkü oranında geniş olması demek kullanım alanının da daha geniş olması demektir. Bizde bu yazımızda duş kısmından sonra en öenmli şey olan lavaboları ele alacağız ve en güzel lavabo modelleri siz değerli okuyucularımıza sunacağız umarız ki hoşunuza gider işte Koçtaş banyo lavabo modelleri.

Koçtaş Lavabo Modelleri ve Fiyatları

 

Pure Concept Tezgah Üstü Lavabo C-200 Bronz 1.090 TL

Pure Concept Tezgah Üstü Lavabo G-200 Altın 1.090 TL

Pure Concept Tezgah Üstü Lavabo G-920 Altın 1.090 TL

Pure Concept Tezgah Üstü Lavabo S-329 Silver 1.090 TL

Pure Concept Tezgah Üstü Lavabo W-100 649,90 TL

Pure Concept Tezgah Üstü Lavabo W-140 549,90 TL

Pure Concept Tezgah Üstü Lavabo W-150 699,90 TL

Pure Concept Tezgah Üstü Lavabo W-164 749,90 TL

Pure Concept Tezgah Üstü Lavabo W-170 649,90 TL

Pure Concept Tezgah Üstü Lavabo W-171 599,90 TL

Pure Concept Tezgah Üstü Lavabo W-402 449,90 TL

Doğal Taş Lavabo Travertin

Doğal Taş Lavabo Bej Mermer

Torsa Tezgahüstü Oval Lavabo

Koura Tezgahüstü Kare Lavabo

Ege Vitrifiye Lissa Delikli Lavabo 35 cm

Kotra Tezgahüstü Oval Lavabo

Fenella Tezgahüstü Oval Lavabo

Neda Tezgahüstü Oval Lavabo

Scalea Tezgahüstü Oval Lavabo

Vitra Form 300 Ayak

Kale Tek Parça Lavabo 45×36

Cooke&Lewis Kare Çanak Lavabo STR4322

Pure Concept Tezgah Üstü Lavabo BW-173

Koçtaş Lavabo Modelleri Lissa köşeli delikli lavabo modeli

Oldukça pratik ve kullanışlı olan bu model banyonuzda da çok şık duracaktır. Klasik bir görünüme sahip olan model aynı zamanda oldukça sağlamdır diyebiliriz. 50 cm ölçüsünde olan bu model 11,56 Kg ağırlığındadır.

Koçtaş Lavabo Modelleri Ege Bitrifiye Lissa köşeli delikli lavabo modeli

Klasik bir tasarıma sahip olan bu model hemen hemen her evde görülen lavabo modellerine benzemektedir. Bu modelin tercih sebebinin başında ise uygun fiyatı gelmektedir. Oldukça sade olan bu model kaliteli maddeden üretildiği için uzun ömürlüdür ve bu anlamda uzun yıllar hasarsız şekilde kullanabilirsiniz. Ürünün toplam ağırlığı ise 5,46 Kg’dır. TSE-SAI belgesine sahip olan model sizin için kaliteli bir tercih olacaktır.

Koçtaş Lavabo çeşitleri tek parça lavabo modeli

Yine klasik bir tarza sahip olan başka bir lavabo modeli ile karşınızdayız. Ürün oldukça sade ve klasik bir duruş sergilemektedir. Tek parçadan oluşan estetik tasarıma sahip olan bu lavabo modeli banyonuza şıklık katacaktır ve havasını değiştirecektir. Her türlü banyoya uygun olan bu model geniş veya dar her ebattaki banyoda rahatlık ile kullanılabilir. Ürünün ölçüsü 45×36 cm’dir. Ürünün üretildiği madde ise seramik sırlıdır ve bu açıdan oldukça parlak bir renge sahiptir. Oldukça uzun ömürlü bir yapıya sahip olan modeli uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz.

Koçtaş lavabo çeşitleri Ege Vitrifiye aila köşeli delikli lavabo modeli

Oldukça zarif ve ince bir tasarıma sahip olan bu model banyonuza oldukça yakışacaktır. Banyonuza hoş bir hava katacak olan bu modeli hemen hemen her banyoda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ancak bu model daha çok geniş ve büyük banyolara yakışmaktadır. Oldukça uzun ömürlü olan Alia lavabo modelini uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz.

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın