Koçtaş duşakabin modelleri ve fiyatları

9.048 views

Kişi bir çalışan ise, yorucu ve sıcak bir günün ardından eve vardığında ilk iş olarak ne yapar diye sorsak veya bir kişi sabah sporunun ardından ne yapar yada akşam arkadaşları ile maç yapan bir genç eve gelince ne yapar gibi sorular soracak olursak eğer alacağımız cevap oldukça nettir ve cevap duş almaktır. Duş almanın vücuda verdiği rahatlıkta malumdur. Temizliği falan geçecek olursak dahi sıcak veya ılık suyun vücut üzerindeki etkisi oldukça büyüktür. Ancak duşluğun da etkisi oldukça fazladır yani banyo geniş, rahat ve konforlu ise banyomuz da o derece hoş olacaktır. Örneğin geniş bir banyoya geniş bir duşa kabin yerleştirmek oldukça mantıklı olacaktır veya küçük bir banyonuz varsa ona uygun pratik ve küçük bir duşa kabin kullanmanız en doğru olanı olacaktır. Bu anlamda banyonuzun boyutu ve tarzı çok önemlidir. Küçük bir banyonuz varsa ve siz kalkıp buna büyük bir duşa kabin yapıyorsanız eğer gerçekten kötü bir fikir içerisindesiniz bunun yerine küçük ama ferah bir duşa kabin yapmanız hem banyonuzu küçültmeyecektir hemde dekorasyonu tamamlayacaktır yada tam tersi oldukça büyük bir banyonuz vardır ve siz kalkıp buna küçücük ve sıkışık bir duşa kabin yerleştiriyorsanız buda aynı şekilde kötü bir düşünce olur çünkü banyonuz zaten büyüktür alan konusunda cimrilik yapmaya gerek yoktur. Bu yazımızda duşakabin modellerini ele alacağız.

Web sayfamızda yayınladığımız fiyatlar güncel maliyetlere göre değişmektedir. Sipariş vermeden önce fiyat almayı unutmayın.

Koçtaş Banyo için Duşakabin Modelleri ve Fiyatları

Hydrocabin Tetris Duş Teknesi+Kabin 100×100 cm
1149 TL (KDV Dahil)

Merban Köşe Duş Teknesi + Çizgili Temper Kabin 90×90 cm
1.499 TL (KDV Dahil)

Merban Çizgili Derin Dörtgen Duş Teknesi Kabin
1399 TL (KDV Dahil)

Merban Elit Küvet ve Kabin 120×70 cm Çizgili Cam Kabin
1299 TL (KDV Dahil)

Vitra Oturmalı Duş Teknesi ve Kabin

Sanica Magna Oval Buzlu Kabin + Tekne 100x100cm
899 TL

Sanica Magna Oval Buzlu Kabin + Tekne 80x80cm
669 TL (KDV Dahil)

Orbit Oval Füme Kabin + Oturmalı Kabin
1599 TL (KDV Dahil)

Sanica ORBIT 80 Kare Füme Cam Kabin
699 TL (KDV Dahil)

Sanica Atlantis Oval Füme Cam Kabin + Alt Destek 90×90 cm
679 TL (KDV Dahil)

Koçtaş duşakabin modelleri SEA modelinin kampanya dahilindeki indirimli fiyatı 1399 TL’dir. Banyoda oldukça pratik bir kullanım imkanı sunan bu model küçük banyolar için oldukça uygundur diyebiliriz. Az yer kaplaması ve açık rengi ile ferah bir görünüm kazandırması ile dikkat çeken model oldukça sağlamdır. Parlak krom profili ve akirilik teknesi ile dikkat çekmektedir. Çizgili temberli camları ise dekoru tamamlarken tabanının desenli olması da göze hitap etmektedir. Ürünün 2 yıllık bir garanti süresi vardır ancak ürünün yapıldığı ham maddesi sayesinde oldukça uzun yıllar kullanabileceğiniz bir üründür. ürünün ölçüleri ise 90×90 cm’dir.

Koçtaş mobilya duşa kabin modelleri Hydrocabin modelinin fiyatı 649,90 TL’dir. Oldukça pratik ve dekoratif olan bu model banyonuza oldukça yakışacaktır. Küçük ve dar banyolar için uygun olan bu tasarım ile hem fazla yer kaplamamış olursunuz hemde aradığınız duşa kabine sahip olmuş olursunuz. Kolay kurulumu o kadar basittir ki dakikalar içinde hazır hale getirebilirsiniz. Ürünün akrilik teknesi ve krom kaplı gider kapağı da duşa kabini tamamlamaktadır. 6 mm’lik temperli cam oldukça sağlamdır ve 25 mm düzeltme aparatı da kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Ürünün ölçülerine gelecek olursak 80×80’dir. Ürünün 2 yıllık bir garanti süresi vardır ancak kullanım ömrü oldukça uzundur.

Koçtaş mobilya duşa kabin çeşitleri ERL modelinin fiyatı 1.099 TL’dir. Ürün şıklığı ile dikkat çekmektedir ve banyonuza şıklık katacaktır. Yine bu model de küçük ve dar banyolar için uygundur ve küçük banyonuza oldukça uygundur diyebiliriz. Farklı tasarımı, görsel anlamda doyuruculuğu ve pratik kullanımı en belirgin özelliğidir diyebiliriz. Duşa kabin içinde bulunan mini küvet de oldukça kullanışlıdır. Duşa kabinde kullanılan 5mm temperli füme desenli cam oldukça dayanıklıdır ve hoş bir tasarıma sahiptir ayrıca Panelli akrilik küvet ise kullanım ömrü oldukça uzundur. Üründe kullanılan parlak alüminyum profil ise görselliği tamamlamaktadır. Ürünün ölçülerine gelecek olursak eğer 120×80 cm’dir.

Koçtaş duşa kabin çeşitleri Vitra Step modelinin fiyatı 949,90 TL’dir. Oldukça pratik ve zarif bir tasarıma sahip olan VİTRA Step KDÜ duş teknesi ve kabin banyonuza çok yakışacaktı. Ürünü ister evinizde ister yazlığınızda kullanabilirsiniz. Paslanmaz parlak profilden oluşan duşa kabin modeli oldukça uzun ömürlüdür diyebiliriz.

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın