Koçtaş mobilya kanepe modelleri ve fiyatları

4.155 views

Ev düzenleme konusunda ev sahipleri için en önemli konu misafirlerin ağırlandığı odalardır. Çünkü burada ağırlanan kişiler için oda / salonun tasarımı demek evin tamamı demektir. Daha net açıklayayım hemen örneğin bir akşam evinizde misafirlerinizi ağırlayacaksınız ve beraber yemek yiyeceksiniz. Gelen misafirleri evinizde ilk kez ağırlıyorsunuz. Misafirleri ağırladığınız salon ne kadar güzel bir şekilde tasarlanmışsa misafirleriniz tarafında da o derece ilgi göreceğinizi biliyorsunuzdur. Yani yemek masasının duruşu, koltukların tasarımı, perdelerin rengi, avizelerin boyutu kısaca her şey sizin için bir artı olarak görünecektir. Birde diğer taraftan bakalım. Salonunuz veya oturma odanız dağınık ise, belli bir düzen yoksa ve her ürün farklı ise yani koltuk takımı ayrı alem, yemek masası başka bir tarz, perde ise uyumsuz ise misafirleriniz açısından hoş bir konumda durmayacaktır. İşte bundan dolayı odalar çok önemlidir. Bu yazımızda Koçtaş’ın kanepelerini ele alacağız.

Sitemizde belirtilen fiyatlar güncel olmayabilir.Lütfen sipariş öncesinde firmaya danışınız.

Koçtaş Mobilya Kanepe Takımları ve Fiyatları

Koçtaş mobilya kanepe modelleri FUTON Ege 2 li Kanepe modelinin indirimli fiyatı 597 TL’dir. Oldukça farklı bir tasarıma sahip olan bu model aradığınız tarzda bir kanepe olabilir. Oldukça sağlam olan ve uzun ömürlü olan model rahatlığı ile ayrı bir avantaj sağlamaktadır. Modelde renk olarak Kırmızı-Krem , Yeşil-Sarı – Pembe-Lila seçenekleri mevcuttur. Üründe aynı zamanda kolayca temizlene bilir kumaş kullanılmıştır ve aynı zamanda çökmeye karşı ve anti bakteriyel sünger kullanılmıştır. Ürünün metal iskelet yapısı ise uzun yıllar kullanılacak şekilde tasarlanmıştır. Kanepenin kolları da yatılabilir ve kanepe yata olarak da kullanılabilir. Ürünün 2 yıl garantisi mevcuttur.

Koçtaş mobilya kanepe çeşitleri Star 3 lü Kanepe modelinin fiyatı 1189 TL’dir. Oldukça sade ve zarif bir model olan Star odanızda şık duracaktır. Ana tema olarak zarafet benimsenmiş diyebiliriz. Çelik demirlerin kullanıldığı model dayanıklı ve uzun ömürlüdür ve uzun yılar kullanabilirsiniz. Renk olarak Yeşil , Turuncu , Kırmızı ve Pembe çeşitlerini bulabilirsiniz. Üründe silinebilir kumaş kullanılmış olup kolay temizlik yapabilmeniz için yüksek ayaklar kullanılmıştır. Star 3’lü kanepe modeli yatak olabilme özelliği sayesinde de kullanışlılığını göstermektedir.Ürünün 2 yıl garantisi vardır. Ürünle beraber aynı zamanda 2 adet yastık bulunmaktadır.

Koçtaş kanepe modellerinden Assos 2 li Kanepe modelinin fiyatı 899 TL’dir. Oldukça modern bir tasarıma sahip olan Assos yaşam alanınızın havasını değiştirecektir. Özellikle renkleri ile salonunuzun canlılığını arttıracak misafirlerinize hoş görünecektir. Ürün farklı renklere ilgi duyanlara karşı Kahve – Krem , Kırmızı – Krem , Pembe – Lila ve Turuncu – Yeşil renk seçenekleri mevcuttur. Ürünün makinede 30 derecede yıkanabilir kumaşı sayesinde kolayca temizlenebilir. Assos modelde çökmeye karşı dayanıklı sünger kullanılmıştır ve aynı zamanda kullanılan sünger anti bakteriyel özelliğe sahiptir.Ürün uzun yıllar kullanılabilir şekilde olabilmesi için dayanıklı çelik malzeme kullanılmıştır. Oda yüzeyinin temizliğinin kolay olaması için yüksek ayak yapıları ile tasarlanmıştır. Model yatak olabilme özelliği sayesinde misafirlerinizi kolayca ağırlayabilir ve bu konuda rahat olabilirsiniz.

Koçtaş kanepe çeşitleri İstanbul 2 li Kanepe Soft modelinin fiyatı 899 TL’dir. Oldukça modern ve zevkli bir tasarıma sahiptir. Yaşam alanında İstanbul havasını solumak isteyen kişiler için güzel bir seçim olacaktır. Ürünün renk seçenekleri arasında Kırmızı , Soft Pembe, Soft Kahve ,Soft Yeşil bulunmaktadır. Ürün aynı zamanda kolayca temizlenilebilir kumaşa sahiptir. Çökmeye karşı ve anti bakteriyel olan sünger kullanılmıştır. Oldukça zevkli tasarımı ve İstanbul işlemeleri ile kanepe modellerinden en canlısıdır diyebiliriz. Ürünün yüksek ayak yapısında olması ile odanın yüzeyini temizlemeniz oldukça kolay olacaktır.

Evdebiz Madona Klasik Üçlü Yataklı Koltuk Lacivert
1599  TL (KDV Dahil)

Evdebiz Comfort Yaşam Serisi İkili Kanepe Gri
1399 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Oslo Üçlü Koltuk Turkuaz
1399 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Navan Yataklı Üçlü Kanepe Gri
1499 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Comfort Yaşam Serisi Yataklı Kanepe Gri
1699 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Madona Klasik Üçlü Yataklı Koltuk Gri
1799 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Balzan Üçlü Koltuk Gri
1399 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Balzan Üçlü Koltuk Kahve
1399 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Navan Yataklı Üçlü Kanepe Bordo
1499 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Comfort Yaşam Serisi Yataklı Kanepe Krem
1499 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Comfort Yaşam Serisi 3 lü Kanepe Gri
1399  TL (KDV Dahil)

Evdebiz Oslo Üçlü Koltuk Kahverengi
1399 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Relax Üçlü Kanepe Sarı
1699  TL (KDV Dahil)

Evdebiz Relax Üçlü Kanepe Parlament
1699 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Relax Üçlü Kanepe Füme
1699 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Relax İkili Kanepe Keten Mavi Dore
1699 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Relax İkili Kanepe Kadife Mavi Luna
1599 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Relax İkili Kanepe Kadife Yeşil Dore
1599 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Relax İkili Kanepe Kadife Kahverengi Dore
1599 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Relax İkili Kanepe Keten Kahverengi Luna
1599 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Fly Tekli Koltuk Soft Kumaş Krem Elite Sağ
819  TL

Evdebiz Fly Tekli Koltuk Kazayağı Turkuaz Elite Sol
819 TL

Evdebiz Comfort Yaşam si 3 lü 1 li 1li Koltuk Takımı Kahve
2899 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Point Retro Life Kanepe Sarı
1699 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Comfort Yaşam si 3 lü 3 lü 1 li Koltuk Takımı Gri

2899 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Point Retro Life Üçlü Kanepe Turkuaz
1699  TL (KDV Dahil)

Evdebiz Point Retro Life Üçlü Kanepe Mor
1699 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Pandora Yataklı Üçlü Kanepe Sarı
2299 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Plus Modüler Roslin Koltuk Kahve Üçlü
2190 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Comfort Yaşam Kanepe Kırmızı Yastıklı Yataklı
1699 TL (KDV Dahil)

Bellona Mobilya Kanepe Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Enza Home Yataklı Kanepe Koltuklar ve Fiyatları için Tıklayın

Kilim Mobilya Kanepe Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

Moda Life Kanepe Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın