Vivense mobilya yatak odası takımları ve fiyatları

604 views

Vivense mobilya,   2020 yılında şık yatak odası modelleri ile karşımıza çıktı. Özellikle kullanışlı ve bol seçenekler sunduğu internet sayfası ile dikkat çeken firma, şık modelleri ile gündemde kalmayı başarıyor. Firma’nın bu yıl müşterilerine sunmuş olduğu modellerin içinde en çok dikkat çeken modellerden biri de tabii ki Rozela isimli takım oluyor. Çif kapak ve her kapağın üzerinde boy aynası olması ürünü diğerlerinden hem farklı kılıyor ve hem de tasarım açısından güzel bir ürün sergiliyor.

Mobilya sektörünün neredeyse her sene tasarım anlayışı değişiyor. Bu sebeple mobilya modasına yetişmek zor. Bu durum firmalar açısından da zor aslında. Sürekli yeni modelleri, yeni arge ve tasarım oluşturur Bu da ister istemez maliyetlere yansıdığı için fiyatlara etki ediyor. Ne var ki, mobilya sektöründe taksit imkanı bol oluyor. Hemen her firma kredi kartına taksit seçeneği sunuyor. Yatak odası modelleri de genel olarak en pahalı mobilyalar arasında yer aldığı için, yüksek fiyatlar memur ve işçi kesimin zorlanmasına sebep olabiliyor. Bu sebeple mobilya firmalarının taksit seçenekleri işi kolaylaştırıyor.

Vivense Mobilya Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 2020

Aşağıdaki vermiş olduğumuz fiyatlar güncel maliyetlere göre artış gösterebilir.

EMMA YATAK ODASI TAKIMI

5990 TL

LOKİ YATAK ODASI TAKIMI
6540 TL

YOKO YATAK ODASI TAKIMI

6741 TL

VEGA YATAK ODASI TAKIM
6990 TL

Indıgo Yatak Odası Takımı

6440 TL

İnci Yatak Odası Takımı

4540 TL

Ege Yatak Odası

3690 TL

Madrid Yatak Odası Takımı

12.940 TL

İstanbul Yatak Odası

21.295 TL

MONTANA YATAK ODASI TAKIMI

11.140 TL

ALTO YATAK ODASI TAKIMI

8290 TL

Lorin Yatak Odası Takımı

5940 TL

GOLDEN YATAK ODASI TAKIMI

11.290 TL

ARMADA YATAK ODASI TAKIMI

11.735 TL

RETRO SÜRGÜLÜ YATAK ODASI TAKIMI

7890 TL

Royal Yatak Odası Takımı Ekru

7940 TL

Rozela Sade Yatak Odası Takımı

7240 TL

İznik Yatak Odası Takımı

9374 TL

ESTRELLA YATAK ODASI TAKIMI

9590 TL

Topkapı Yatak Odası

12.499 TL

Öykü Yatak Odası Takımı

7190 TL

FRESCO YATAK ODASI TAKIMI

12.871 TL

Flora Yatak Odası Takımı

7140 TL

Milano Yatak Odası Takımı

4990 TL

ARDA YATAK ODASI TAKIMI METALİK İNCİ

6872 TL

Lina Yatak Odası Takımı

MARCELO YATAK ODASI

10.790 TL

BARÇA YATAK ODASI TAKIMI

6390 TL

PANDORA YATAK ODASI CAM KAPAKLI

8.170 TL

Loft Yatak Odası Takımı

5490 TL

RETRO 6 KAPILI YATAK ODASI TAKIMI

5.390 TL

Roma Yatak Odası N1

7350 TL

ALMODA CEVİZ YATAK ODASI TAKIMI

6.280 TL

Marino Yatak Odası Takımı

13820 TL

Berrak Yatak Odası Takımı Beyaz

9840 TL

Vivense Yatak Odası Takımları

Vivense sunmuş olduğu  şık yatak odası takımı alternatifleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Eğer ki sizde yatak odanızda bir yenilik yapmak istiyorsanız Vivense yatak odası takımları tam size göre diyebiliriz. Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza Vivense mobilya indirimli yatak odası kampanyaları hakkında bilgi vereceğiz.  Eğer ki sizde yatak odanızda şıklığa ve rahatlığa önem veriyorsanız Vivense yatak kampanyalı yatak odası takımları tam size göre.

Vivense İndirimli Yatak Odası Kampanyaları 2020

Vivense Madrid Yatak Odası Takımı

Madrid Yatak Odası takımı; komodin, dolap, şifonyer ayna, bazalı karyola, tv’li dolap, normal dolap, Vivense yatak, çamaşırlık ve televizyonlu dolaptan oluşmakta. Bu yatak odası takımı dolaplarında bulunan televizyonla ve yatağının rahatlığı ile tam bir konfor sunuyor. Tasarımı yalın olan bu yatak odası takımı, işlev açısında da oldukça iyi. Bu yatak odası modelini %21 indirimle 6.490 TL’ye alabilirsiniz.

Vivense Moda Yatak Odası Takımı

Moda Yatak Odası Takımı Bu yatak odası takımını 2 Adet Komodin 1 adet şifonyer-ayna, puf, gardırop, karyola, baza sistemi, vivense yatak, şifonyer-ayna ve komodin meydana getiriyor. Eğer ki yatak odanızda sıcak bir atmosfer istiyorsanız bu takım tam size göre. Ceviz rengi kullanılan yatak odası takımı oldukça doğal. Ayrıca bulundurduğu ekstra dolaplar sayesinde depolama konusunda oldukça kullanışlı. Bu yatak odası takımını indirimli fiyatı ile 3.490 TL’ye alabilirsiniz.

Vivense Rozela Yatak Odası Takımı

Rozela Yatak Odası Takımı Birinci malzeme kalitesi ile üretilen bu yatak odasının takım içeriğinde 1 adet gardırop,1 adet karyola,1 adet şifonyer ayna,2 adet komodin yer almakta. 2 farklı renk kombinin kullanıldığı yatak odası odanıza çok şık bir görünüm katıyor. Ayrıca depolama konusunda da oldukça işlevli olan bu yatak odası takımı indirimli fiyatı ile 3.990 TL’ye satılıyor.

Vivense Cumba Yatak Odası Takımı

Cumba Yatak Odası Takımı Adeta ay ışığının bir yansıması olan cumba yatak odası takımı, 1 adet gardırop, 1 adet karyola, 2 adet komodin ve 1 adet şifonyer + aynasından oluşuyor. Beyaz lake üzerinde yer alan pastel geçişler odanızın daha canlı görünmesine neden oluyor. Ayrıca çok konforlu olan bu yatak odası takımı depolama alanı konusunda da oldukça iyi durumda.

Vivense Urban Yatak Odası Takımı

Urban Yatak Odası Takımı Yatak odam ferah ve modern olsun diye kişiler kesinlikle urban yatak odası takımını kaçırmamalı. Şifonyer ve yatak başlığında yer alan yuvarlak şekiller ve gardırop üzerinde ki süslemeler güzel bir görünüm katıyor. Ayrıca yatak odası takımlarından önemli unsur olan depolama konusunda da oldukça işlevli. Bu yatak odası takımını indirimli fiyatı ile 3.490 TL’ye almanız mümkün.

Vivense Bursa Yatak Odası Takımı

Bursa Yatak Odası Takımı Eğer ki doğal bir tasarımı seviyorsanız Bursa yatak odası takımına kesinlikle göz gezdirmelisiniz. Bu yatak odası takımı 1 adet gardırop,1 adet karyola,1 adet komodinden oluşmakta. 2020 model olan bu takımı indirimli fiyatı sayesinde 3.450 TL’ye almanız mümkün.

Vivense Melisa Yatak Odası Takımı

Melisa Yatak Odası Takımı Mor ve beyaz rengin bir arada kullanıldığı yatak odası takımı adeta gözlerinizi büyülüyor. Melisa yatak odası takımı 1 adet Gardırop 1 adet karyola 2 adet komidin 1 adet şifonyer 1 adet puf’dan oluşuyor. Siz de odanızın canlı ve şık görünmesini istiyorsanız kesinlikle bu modele göz gezdirmelisiniz. Bu takımı %39 indirimli fiyatı ile 2.990 TL’ye alabilirsiniz.

 

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın