Vivense köşe koltuk takımı modelleri ve fiyatları

973 views

Vivense İndirimli Köşe Koltuk Takımı Modelleri

Hayalinizdeki oturma odasını oluşturmak gibi bir amacınız varsa Vivense’nin iç mimarlarından ve tasarım akımından yararlanabilirsiniz.  Bu yaratıcı ekip sizler için farklı tarzlarda yer alan mobilyaları bir araya getirerek  oturma odanızı tam istediğiniz şekilde ayarlayacak. Vivense genç köşe takımı modelleri şirket tarafından kimse aracı olmadan gönderilir. Ayrıca Vivensenin yapmış olduğu Vivense  indirimli köşe koltuk takımlarını %24 daha ucuza alabilirsiniz.  Sağlam ve  şık bir mobilya arıyorsanız yardımınıza Vivense koşuyor. Şimdi daha fazla uzatmadan sizlere Vivense indirimli köşe takımı kampanyaları hakkında detaylı bilgi verelim.

Vivense Köşe Koltuk Takımı Kampanyaları 2020

Vivense Esse Koltuk Takımı

Esse Köşe Takımı
Nötr tonlarıyla yaşam alanlarınıza kolaylıkla uyum sağlayabilen Esse Koltuk Takımı, muhteşem bir kumaş dokusuna ve gürgen ağacından oluşan sağlam iskelet yapısına sahip. Bu muhteşem modele indirim sayesinde 2290 TL’ye sahip olabilir taksit seçeneklerini de kullanabilirsiniz.

Frido Köşe Koltuk Exclusive

3590 TL

MERLİN KÖŞE KOLTUK

2990 TL

Esse Köşe Koltuk Takım

2390 TL

MATİLDA KÖŞE KOLTUK
3990 TL

TULİP KÖŞE KOLTUK TAKIMI

3190 TL

FRİDO KÖŞE KOLTUK BEJ

3.3590 TL

JİVAGO KÖŞE KOLTUK

4490 TL

Miranda Köşe Koltuk

4990 TL

MERLİN KİTAPLIKLI KÖŞE KOLTUK GRİ

5830 TL

MERLİN KİTAPLIKLI KÖŞE KOLTUK

4590 TL

ASTERİA KÖŞE KOLTUK

3690 TL

MERLİN KÖŞE KOLTUK GRİ N2

3290 TL

LOTUS CORNER KÖŞE KOLTUK GRİ

4851 TL

FLY KÖŞE KOLTUK YATAKLI GRİ

3390 TL

Monica Köşe Koltuk

6990 TL

RİO KÖŞE KOLTUK TAKIMI

6890 TL

Golf Köşe Takımı Gri

13100 TL

LİONA KÖŞE KOLTUK

4990 TL

Origami Köşe Koltuk

6590 TL

Mira Small Köşe Koltuk Antrasit

10600 TL

HESTER KÖŞE KOLTUK

5452 TL

PUFY DELUXE KÖŞE KOLTUK TAKIMI

7746 TL

PASİFİK DELUXE KÖŞE KOLTUK TAKIMI

6690 TL

Luna Köşe Koltuk Platin

5790 TL

Retro Ayaklı Loft Köşe Koltuk Takımı

11.140 TL

Metropol Köşe Koltuk

5889 TL

MELLABON KÖŞE KOLTUK

3496 TL

Vivense Sofie Köşe Takımı

Sofie Köşe Takımı
Çağdaş salon dekorasyonu için üretilmiş olan Sofie Köşe Takımı, zigzag desenleri ile oldukça dikkat çekmekte. Üç farklı döşemesi, yan sehpa gibi kullanılan bilen bu modele evinize farklı bir tarz ve şıklık katacak. Arkadaşlarınızla ve ailenizle keyifli vakitler geçirmenizi sağlayacak olan bu modeli indirim sayesinde 4359  TL’ye alabilirsiniz. Taksitte yapılabilmektedir.

 

Vivense Köşe Takımı Modelleri Bruva

Bruva Köşe Takımı
Poliüretan ve akrilik türevlerinden oluşan polyester kumaş kullanılan Bruva Köşe Takımı, rengi ve tasarımı ile her alana uyum sağlayabilmektedir. Dar bir oturma salonunuz varsa bu modele kesinlikle göz gezdirmelisiniz. Vivense’nin yapmış olduğu %27’lik indirim sayesinde bu modeli 3813 TL’ye satın alabilir ve 12 aya varan taksit imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Vivense Köşe Takımı Modelleri

Liona Köşe Takımı
Farklı tasarımı ile göz dolduran Liona Köşe Takımı, rahatlığı ile adeta sizi kendisine bağlayacak. Şık ve rahat bir model istiyorum diyenleri için tasarlanmış olan bu ürünü Vivense mobilyanın yaptığı indirim sayesinde yaklaşık olarak 4990 TL’ye satın alabilirsiniz. Ayrıca satın alırken 12 aya varan taksit seçeneklerini de kullanabilirsiniz.

Vivense Köşe Koltuk Takımı Felix Modeli

Felix Köşe Takımı
Diğer köşe takımlarına göre karşımıza daha farklı ve güzel bir renk ile çıkan Felix Köşe Takımı, dar alanlara oldukça kolay uyum sağlayabilmekte. Bu muhteşem model mekanınıza girdiği andan beri şık bir atmosfer yaratacak. Bu muhteşem modele Vivense’nin yaptığı %33’lük indirim sayesinde 2690 TL’ye sahip olabilirsiniz. Taksit seçenekleri de mevcut.

Vivense Defne Köşe Takımı

Defne Köşe Takımı
Geniş ufukları çağıştıran mavi rengin kullanıldığı Defne Köşe Takımı, Kolay temizlenebilir kumaş dokusu ve gürgen ağacından oluşan sağlam iskelet yapısıyla oldukça dikkat çekmekte. Ayrıca misafirleriniz geldiğinde yatak özelliği olan bu model rahatlık konusunda sınır tanımıyor. Vivense’nin bu mobilyasını %41 indirim sayesinde 2.990 TL gibi bir rakama satın alabilirsiniz. Normal fiyatının 5.034 TL olduğunu belirtelim.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın