Vivense Köşe Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları

1.374 views

Vivense İndirimli Köşe Koltuk Takımı Modelleri

Hayalinizdeki oturma odasını oluşturmak gibi bir amacınız varsa Vivense’nin iç mimarlarından ve tasarım akımından yararlanabilirsiniz.  Bu yaratıcı ekip sizler için farklı tarzlarda yer alan mobilyaları bir araya getirerek  oturma odanızı tam istediğiniz şekilde ayarlayacak. Vivense genç köşe takımı modelleri şirket tarafından kimse aracı olmadan gönderilir. Ayrıca Vivense’nin yapmış olduğu Vivense  indirimli köşe koltuk takımlarını %24 daha ucuza alabilirsiniz.  Sağlam ve  şık bir mobilya arıyorsanız yardımınıza Vivense koşuyor. Şimdi daha fazla uzatmadan sizlere Vivense indirimli köşe takımı kampanyaları hakkında detaylı bilgi verelim.

Vivense Köşe Koltuk Takımı Kampanyaları 2022

Vivense Esse Koltuk Takımı

Esse Köşe Takımı
Nötr tonlarıyla yaşam alanlarınıza kolaylıkla uyum sağlayabilen Esse Koltuk Takımı, muhteşem bir kumaş dokusuna ve gürgen ağacından oluşan sağlam iskelet yapısına sahip. Bu muhteşem modele indirim sayesinde 5.900 TL’ye sahip olabilir taksit seçeneklerini de kullanabilirsiniz.

frido vivense köşe takımı

Frido Köşe Koltuk

13.499 TL

 

merlin vivense köşe koltuk takımı

MERLİN KÖŞE KOLTUK

10.699 TL

 

matilda vivense köşe koltuk takımı

MATİLDA KÖŞE KOLTUK
11.899 TL

 

tulip vivense köşe takımı

TULİP KÖŞE KOLTUK TAKIMI

11.499 TL

 

jivago vivense köşe takımı

JİVAGO KÖŞE KOLTUK

14.490 TL

 

asteria vivense köşe koltuk takımı

ASTERİA KÖŞE KOLTUK

15.249 TL

 

fly vivense köşe takımı

FLY KÖŞE KOLTUK YATAKLI GRİ

6.199 TL

 

Vivense Sofie Köşe Takımı

Sofie Köşe Takımı
Çağdaş salon dekorasyonu için üretilmiş olan Sofie Köşe Takımı, zigzag desenleri ile oldukça dikkat çekmekte. Üç farklı döşemesi, yan sehpa gibi kullanılan bilen bu modele evinize farklı bir tarz ve şıklık katacak.

 

Vivense Köşe Takımı Modelleri Bruva

Bruva Köşe Takımı
Poliüretan ve akrilik türevlerinden oluşan polyester kumaş kullanılan Bruva Köşe Takımı, rengi ve tasarımı ile her alana uyum sağlayabilmektedir. Dar bir oturma salonunuz varsa bu modele kesinlikle göz gezdirmelisiniz.

 

Vivense Köşe Takımı Modelleri

Liona Köşe Takımı
Farklı tasarımı ile göz dolduran Liona Köşe Takımı, rahatlığı ile adeta sizi kendisine bağlayacak. Şık ve rahat bir model istiyorum diyenleri için tasarlanmıştır.

 

Vivense Köşe Koltuk Takımı Felix Modeli

Felix Köşe Takımı
Diğer köşe takımlarına göre karşımıza daha farklı ve güzel bir renk ile çıkan Felix Köşe Takımı, dar alanlara oldukça kolay uyum sağlayabilmekte. Bu muhteşem model mekanınıza girdiği andan beri şık bir atmosfer yaratacak. Bu muhteşem modele Vivense’nin yaptığı %33’lük indirim sayesinde 7.749 TL’ye sahip olabilirsiniz. Taksit seçenekleri de mevcut.

Vivense Defne Köşe Takımı

Defne Köşe Takımı
Geniş ufukları çağrıştıran mavi rengin kullanıldığı Defne Köşe Takımı, Kolay temizlenebilir kumaş dokusu ve gürgen ağacından oluşan sağlam iskelet yapısıyla oldukça dikkat çekmekte. Ayrıca misafirleriniz geldiğinde yatak özelliği olan bu model rahatlık konusunda sınır tanımıyor. Vivense’nin bu mobilyasını %41 indirim sayesinde 5.139 TL gibi bir rakama satın alabilirsiniz.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın