Zen halı modelleri

1.128 views

Halı ev dekorasyonunda kullanılan en önemli parçalar arasında ilk sırada gelmektedir. Renkli desenlere ve modellere sahip olan Zen halı modellerinde bu yıl oldukça detaylı ve şık modeller yer alıyor. Halı modeli seçerken öncelikle kalitesi halı seçimi bakımından önem taşımaktadır. Tekstil ürünleri arasında bulunan halılar son zamanlarda o kadar renk ve desene sahip ki kuşkusuz hepsi de aklınızı başınızdan almaya yetecek.

Değişik özel tasarım halı modelleri

Giyiminizle, kuşamınızla, tarzınızla herkesten farklı mısınız? Bu farklılığı evinizde de mi hissetmek istiyorsunuz? Sıradışı bir kişiliğiniz mi var? Öyleyse bu halı modelleri tam size göre. Aşağıda göreceğiniz ilginç halı modellerine her yerde rastlayamazsınız. Özel olarak tasarlanan bu ürünlerde, dekorasyonda farklılık arayanlar hedefleniyor. İşte eşine benzerine rastlayamayacağınız birkaç halı modeli.

2020 Zen halı modelleri mekana harika bir şıklık katmaktadır. Tasarım olarak özellikle kabartmalı Zen halı modelleri en fazla dikkat çekenler arasındadır. Zengin bir içeriğe sahip olan Zen halı yolluk modelleri hem odalarınızda hem de hol gibi bölümlerde kullanılmaktadır.

Yukarıdaki halı modellerinin içerisinde en çarpıcı olanı hiç şüphesiz kız çocuğu görünümündeki, beyaz ve sarı renk kombinasyonuyla hazırlanmış, tüylü halı modelidir. Çocuk odalarında, salonlarda, oyun odalarında kullanılmaya uygun bu sıradışı halı sayesinde görenler zevkinize hayran kalacak!

Bir başka ilginç model ise hemen aşağıdaki havuz görünümündeki halıdır. Eşi benzeri olmayan bir ev isteyenler için mükemmel bir seçim. Mavi ve beyaz kombinasyonuyla tasarlanan halı, ek olarak bir de atlama tahtası içeriyor; ancak sakın atlayayım demeyin

Zen halı resimleri arasında çiçekli, zebra desenli, geometrik desenli ve kabartmalı modeller mağazalarında alıcıları bekliyor. Aşağıda ki birbirinden güzel halı desenlerini inceleyerek siz de evinize en uygun olan Zen halı modellerini seçebilirsiniz.

Yeni sezonunun trend halı modelleri sizinde evinize en güzel şıklığı kazandıracak.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın