En güzel bebek odası takımları

180 views

2020 yılı, pek çok alanda büyük çeşitlilik ve yenilik getirirken, bu yeniliklerden, bebek odalarının da oldukça etkilendiğini ve büyük değişimlere tanık olduğunu söyleyebiliriz. Bebek karyolalarının koruyucu yapısı, bu özelliğini devam ettirirken, yeni eklemeler yapılarak oldukça kullanıma uygun bir hale dönüştüğünü söyleyebiliriz. Dolap ve çekmece eklemesi ile çok amaçlı kullanıma güzel bir örnek teşkil eden ürünler,  mobilya tasarımcılarına da zengin çeşit sunma imkânı getirmiştir. Renk seçimlerinin, yine bebeklerin cinsiyetine göre seçildiği bebek odası takımları,  oval yapıdaki dolap modelleri ile de dikkat çekici bir hale gelmiştir.

Posta arabası ve surat teknesi şeklindeki karyolaların da dikkat çektiği bu yılın modasında, halı kullanma tercihinde de biraz daha küçük ebatlı halılar ön plana çıkmaktadır. Özellikle sivrisineklerin rahatsız etmemesi için tül kullanımına uygun olarak tasarlanan bebek karyolaları, şimdiden 2019 yılına damga vurmuş görünmektedir. Mobilya sektörünün her alanında ağırlığını hissettiren klasik modellerin de uzun aradan sonra, en güzel bebek odası takımları arasında yer aldığını da belirtmek gerekir. Ağacın sağlıklı yapısı ön plana çıkarken, bebeğin teması düşünülerek, köşeli hatların yerine, daha oval malzemelerin kullanıldığını da görmek mümkündür. Genelde canlı ve parlak renkler tercih edilirken perde, halı ve duvar renklerinin de bebek odasının rengine uyumlu olması, en çok dikkat edilen hususların başında gelmektedir.

2020 yılında anne adaylarının en çok araştırdığı konu en iyi bebek odası modelleri. Bir çok mobilya markası 2020 bebek odası takımları modellerini piyasaya çıkarmış durumda. Bunun başında Çilek Bebek odası, Doğtaş bebek odası, Kelebek mobilya bebek odası gibi markalar ön plana çıkıyor. Bebek odası mobilyası üreten markaların çokluğu ve birbirleri ile rekabetleri neticesinde farklı ürün ve tasarımlar ortaya çıkıyor. Bu durum da alıcılar için hem olumlu hem de olumsuz bir tarafı var. Olumlu yanı, herkes kendi tarzına göre aradığı bebek mobilyalarını buluyor. Olumsuz yanı ise kararsız annelerin mobilya almasını zorlaştırıyor.

Bebek odaları sektöründe neticede hem güzel mobilyaları üretebilen firmalar hem de kaliteyi üretebilen firmalara bu rekabette ön plana çıkıyor.

Bu konunun dışında, bir çok mobilya modelleri ile ilgili haber ve detayları sitemizde yayınlıyoruz. Yeni mobilya modelleri ve farklı tasarımları güncel olarak adresimizde bulabilirsiniz.

 

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın