Bellona Mobilya Masa Sandalye Modelleri ve Fiyatları

21.658 views

Bu listemizde bir evdeki yaşam alanlarından olan ve sık sık muhabbetlerde bize ortaklık yapan masa ve sandalyeleri ele aldık. Umarız aradığınız veya beğendiniz tarzda masa sandalye takımını bulabilirsiniz.

Gündelik yaşantımızın başlagıcından itibaren rahat kahvaltı yapmak için, rahat bir yemek için, rahat çalışmak için bellona masa ve sandalye modelleri tamamlayıcı nitelikte ev eşyalarımızıdır. Bellona masa sandalye takımları her öğününüzü rahat ve konfrolu bir şekilde geçireceğiniz ortamları oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Özellikle bayanların ilgi alanına giren bu konularda kahvaltı, öğlen ve akşam yemeklerinde bellona masa ve sandalye takımlarını kullandığınızda konforun rahatlığını sizlerde hissedeceksiniz.

Bellona yeni koleksiyon ürünlerinde şıklığa ve görselliğe ehemmiyet verdiği kadar konfora ve sağlamlığa da aynı önemi vermektedir.  Uygun ödeme şartları sayesinde sizlerde istemiş olduğunuz değişikliği yapabileceksiniz. Ayrı olarak değişik masa ve sandalye desenleri ile istemiş olduğu renklerle veya özel tasarımlarınızla hanenize iyi bir görüntü verebilirsiniz.

Bellona Mobilya Masa Sandalye Modelleri ve Fiyatları

Masa sandalye takımları mutfağa, salona, geniş verandaya veya balkona son derece yakışan ev dekorasyon ürünlerindendir. Üzerinde yemek yenebilir, hoşça muhabbet ederek vakit geçirebilir, yemek yapabilir örgü örebilirsiniz. En uygun fiyatta en güzel masa sandalye modellerini ele aldığımız bir başka yazı olan burada sizin için en son çıkan ve en güzel olan modelleri ve fiyatları ele alıyoruz.

Sipariş vermeden önce güncel fiyat sorgulaması yapmayı unutmayın. Web sayfamızda yayınlamış olduğumuz fiyatlar güncel maliyetlere göre değişebilir.

bellona lofty masa takımı

Lofty Masa Sandalye Takımı 3.999,00 TL

bellona manori masa takımı

Manori Masa Sandalye Takımı 3.766,00 TL

bellona merit masa takımı

Merit Masa Sandalye Takımı 3.288,00 TL

bellona tetra masa takımı

Tetra Masa Sandalye Takımı 3.776,00 TL

Nesta Masa Sandalye Takımı
4.029,00 TL

Arte Masa Sandalye Takımı
3.434,00 TL

Mavenna Kitabeli Mini Masa Sandalye Takımı
1.337,00 TL

Valdes Kitabeli Mini Masa Sandalye Takımı
1.468,00 TL

Vienza Kitabeli Mini Masa Sandalye Takımı
1.590,00 TL

Violet Kitabeli Mini Masa Sandalye Takımı
1.533,00 TL

Vedo Masa Sandalye Takımı
2.978,00 TL

Monreal Kitabeli Mini Masa Sandalye Takımı
1.625,00 TL

Lavin Mutfak Masa Sandalye Takımı

Belissa Kitabeli Mini Masa Sandalye Takımı

Terra Masa Sandalye Takımı

Army Masa Sandalye Takımı

Selegno Kitabeli Mini Masa Sandalye Takımı

Sementa Kitabeli Mini Masa Sandalye Takımı

Bellona Ayda masa takımı

Ürün oldukça zarif bir tasarıma sahiptir ve ince dokusuyla dikkati çekmektedir. Ürün turkuaz-beyaz, sarı-beyaz, krem-Capuccino renkleri bulunmaktadır ve zengin çeşitliliğe sahiptir. Sabit olarak tasarlanan masa ise ışık yansıtarak hoş bir görünüme sahip olmaktadır. Kalitesi ile uzun süre kullanabilirsiniz. Ürünlerin ölçüsüne gelecek olursak, sandalyenin ölçüsü genişlik 47 vm uzunluk ise 93 cm’dir. Pufun genişliği 47 yüksekliği 46 cm’dir, masanın genişliği 138 cm, yükseklik ise 75 cmdir. Bank 138 cm genişliğe ve 48 cm yüksekliğe sahiptir. Sırtlı bankta Genişlik: 137 cm
Derinlik: 55cm
Yükseklik: 87cm’dir

Bellona Mobilya Color masa takımı

Ürün oldukça canlı renklere sahip ve içinizi ferahlatacaktır. Uzun ömürlü kullanımı sayesinde uzun yıllar boyunca takımın tadını çıkarabileceksiniz. Ürünün özelliklerine gelecek olursak
Genişlik: 157.00 cm
Derinlik: 80.00 cm
Yükseklik: 76.00 cm
Sandalye
Genişlik: 42.00 cm
Derinlik: 56.00 cm
Yükseklik: 87.00 cm
Masa uzama özelliği sayesinde oldukça kullanışlı diyebiliriz.

Bellona mobilya masa takımı LİMA
Ürün oldukça zarif ve zevkli şekilde tasarlanmıştır. Bulunduğu yaşam alanına sadelikle beraber aynı zamanda modernlikte katan Lima gerçekten zevkli bir seçim olacaktır. Ürünün ÖZelliklerine gelecek olursak
Masa
Genişlik: 141.00 cm
Derinlik: 80.00 cm
Yükseklik: 76.00 cm
Sandalye ise
Genişlik: 47.00 cm
Derinlik: 47.00 cm
Yükseklik: 78.00 cm

Bellona mobilya masa takımı modelleri Vega

Ürün oldukça canlı renklere sahiptir hem verenda hemde balkon en uygun seçenek olacaktır. İnce işçiliği dikkat çekerken zarif tasarımı ise tercih sebebi olmaktadır. Oldukça modern olan Vega klasik yanlarını da göstermekten çekinmemektedir. Gün arasında bir çay molası veya akşamları güzel bir yemekle masa etrafında toplanıp muhabbet edebilir hoş vakit geçirebilirsiniz. Ürünün ölçülerine gelince
Masa
Genişlik: 131.00 cm
Derinlik: 80.00 cm
Yükseklik: 75.00 cm

Sandalye
Genişlik: 42.00 cm
Derinlik: 56.00 cm
Yükseklik: 83.00 cm

Bir diğer masa çeşidi olan
Kitabeli Masa ise
Genişlik: 159.00 cm
Derinlik: 80.00 cm
Yükseklik: 75.00 cm

Bellona Letto model masa ve sandalye takımı sezonun yeni ürünü olarak bellona mağazalarında yerini aldı. Şıklık ve dayanıklığın aynı tasarımda buluştuğu Bellona Letto Masa Sandalye takımı yemek ve kahvaltı öğünlerinizi bir keyfe dönüştürmenin yardımcısı olacak. Ev mobilyasında iddialı marka bellona letto model masa sandalye takımı ürününde de kaliteyi en üst seviyede tutan bir anlayışı hakim kıldı. Bellona’nın yeni sezonu için hazırladığı birbirinden şık ve kaliteli mobilyaların yer aldığı katalogda yerini alan letto model masa sandalye takımı evinizin iç tasarımını tamamlayan önemli bir unsur olacaktır.

Bellona’nın letto model masa ve sandalye takımı seçilen sandalye sayısına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın