Bellona Yemek Odası Takımları ve Fiyatları

20.790 views

Ailenizle beraber oturup hoşça vakit geçirip yemek yemek için ideal bir yemek odası takımı şart diyebiliriz. Çünkü yoğun hayat temposundan sıyrılıp ailece vakit geçirebildiğiniz tek zaman akşam yemeğidir bununda en güzel şekilde olmasını sağlamalısınız.  Bu yazımız ailecek vakit geçirilen ve bir evde olması o evi daha güzel hale getiren yemek odası takımları ile alakalı.

Bellona Yemek Odası Takımları ve Fiyatları

Yemek odası takımı konusunda kararsızlık yaşayanlar veya hangi markanın ne kadar olduğunu bilemeyenler için kolaylık sağlama ve aradığını bulmaya yardımcı olmak için ürün tanıtım yazılarımıza devam ediyoruz. Bu yazımızda Bellona Yemek Odası Takımları ve Fiyatlarını ele aldık. Umarız aradığınız tarzı ve bütçenize uygun takımı bulabilirsiniz.

marlen bellona yemek odası takımı

Marlen Yaşam Odası Takım Fiyatı: 8.294,00 TL

montego bellona yemek odası takımı

Montego Yemek Odası Takım Fiyatı: 16.431,00 TL

palvin bellona yemek odası takımı

Palvin Yemek Odası Takım Fiyatı: 9.661,00 TL

santivo bellona yemek odası takımı

Sanvito Yemek Odası Maksi Takım 11.360,00 TL

leny bellona yemek odası takımı

Leny Yemek Odası Takım Fiyatı:  5.845,00 TL

solven bellona yemek odası takımı

Solven Yemek Odası Maksi Takım 11.614,00 TL

mariana bellona yemek odası takımı

Mariana Yemek Odası Maksi Takım 22.577,00 TL

perlino bellona yemek odası takımı

Perlino Yemek Odası Maksi Takım Fiyatı: 7.977,00 TL

vilza bellona yemek odası takımı

Vilza Yemek Odası Maksi Takım Fiyatı: 6.788,00 TL

loren bellona yemek odası takımı

Loren Yemek Odası Maksi Takım Fiyatı: 10.731,00 TL

carlino bellona yemek odası takımı

Carlino Yemek Odası Maksi Takım Fiyatı: 9.937,00 TL

solena bellona yemek odası takımı

Solena Yemek Odası Maksi Takım Fiyatı: 8.312,00 TL

orlando bellona yemek odası takımı

Orlando Yemek Odası Maksi Takım Fiyatı: 10.796,00 TL

impera bellona yemek odası takımı

İmpera Yemek Odası Takımı Fiyatı: 13.130,00 TL

pesaro bellona yemek odası takımı

Pesaro Yemek Odası Takımı Fiyatı: 17.069,00 TL

alegro bellona yemek odası takımı

Alegro Yemek Odası Takımı Fiyatı: 9.997,00 TL

mistral bellona yemek odası takımı

Mistral Yemek Odası Maksi Takım Fiyatı: 11.149,00 TL

violet bellona yemek odası takımı

Violet Yemek Odası Maksi Takım Fiyatı: 6.818,00 TL

vitella bellona yemek odası takımı

Vitella Yemek Odası Maksi Takım Fiyatı: 8.826,00 TL

vienza bellona yemek odası takımı

Vienza Yemek Odası Maksi Takım Fiyatı: 8.271,00 TL

Bellona mobilya VİENZA yemek odasıyla moderen evler tasarlamak güzel bir seçimdir .

monreal bellona yemek odası takımı

Monreal Yemek Odası Maksi Takım Fiyatı: 9.253,00 TL

lofty bellona yemek odası takımı

Lofty Yemek Odası Maksi Takım Fiyatı: 8.334,00 TL

volga bellona yemek odası takımı

Volga Yemek Odası Maksi Takım

venti bellona yemek odası takımı

Venti Yemek Odası Takımı

Bellona yemek odası takımı Palais

Ürün oldukça renkli ve zarif şekilde tasarlanmış olup yaşam alanınızın havasını değiştirecektir. Huzurlu ve mutlu bir yemek keyfi sunan Palaris tasarımındaki zerafetle odanızın imajını değiştirecektir. Vitrinde bulunan Led aydınlatması ile oldukça canlı bir ortam sunacaktır. Üründe renk olarak opak beyaz ve ceviz kullanılmıştır. Kullanımı oldukça basittir ayrıca kullanım ömrü de uzundur. Ürünlerin tüm ayakları yerden yüksektedir ve temizliği oldukça basittir. Çevreye ve sağlığa zararsız olan maddeler kullanılmıştır. Avrupa E1 belgesine sahiptir. Ürünün ölçüleri ise Vitrin Genişlik: 104.00 cm Derinlik: 49.00 cm Yükseklik: 175.00 cm Büfe Genişlik: 212.00 cm Derinlik: 49.00 cm Yükseklik: 86.00 cm Büfe Aynası Genişlik: 165.00 cm Derinlik: 0.00 cm Yükseklik: 65.00 cm Masa Genişlik: 166.00 cm Derinlik: 100.00 cm Yükseklik: 80.00 cm Sandalye Genişlik: 51.00cm Derinlik: 45.00cm Yükseklik: 102.00cm

Bellona yemek odası çeşitlerinden Sierra

Oldukça sade ve zarif bir tasarıma sahip olan Sierra’nın gerçekten zarif bir havası var. Evinizi ışıl ışıl bir hale getirecek olan bu model ergonomik konforu ile oldukça rahattır. Kapaklarda kullanılan yavaşlatma mekanizması ile hem kullanım ömrü uzun olmakta hemnde kullanım açısından oldukça kolaylık sağlamaktadır. Renk olarak meşe ve fildişi kullanılmış olup ince lazer çizgiler ile desenlenmiştir. Ürün aynı zamanda E-1 belgesine sahiptir buda sağlık açısından oldukça zararsız olduğunu göstermektedir.

Bellona yemek odası modelleri Oslo

Sadeliği ve zarafeti ile dikkat çeken Oslo klasik bir duruş göstermektedir. İnce ancak modern çizgileri ile de gelecekten haber vermektedir. Ayrıca kullanılan renklerin uyumu da yaşam alanının havasını değiştirmektedir. Renk olarak opak beyaz, yeşil, krem ve meşe kullanılmıştır. Kullanım kolaylığı ise ayrı bir avantaj sağlamaktadır. Takımda büfe ve vitrin ünitesinde yer alan asimetrik yapı ile oldukça farklı bir tasarıma da sahiptir. Takımda bulunan ürünlerinin ölçülerine gelecek olursak Vitrin Genişlik: 98.00cm Derinlik: 43.00cm Yükseklik: 165.00cm Büfe Genişlik: 182.00cm Derinlik: 43.00cm Yükseklik: 81.00cm Masa Genişlik: 164.00cm Derinlik: 90.00cm Yükseklik: 77.00cm Sandalye Genişlik: 42.00cm Derinlik: 45.00cm Yükseklik: 91.00cm

Bellona beyaz masa sandalye takımı  sementa

Bellona mobilya SEMENTA model yemek masası takımı

Bellona yemek odası Angel

Üründeki klasik hava ein bütün havasını değştirmektedir. Adeta eski zamanlardan kalma olan takım evin bir sayarmış gibi görünmesini sağlayacaktır. Fildişi ve opak renklerin kullanılması ile sadelik ön planda tutulmuştur. Takım içinde kapaklı mekanizmalarda kullanılan yavaşlatma özelliği sayesinde şiddetli çarpmaların önüne geçilmiştir ve geniş saklama alanları ise takımlarınız için idealdir. Konforlu yapısı ve kumaşı sayesinde rahat bir ortam sunmaktadır. Takımın yapımında insan sağlığına ve çevreye zararsız maddeler kullanılmıştır ve tümü E-1 belgesine sahiptir. Ayrıca ürünün tüm ayakları yerden yüksektir bu sayede kolay bir temizlik imkanı da sunmaktadır.

Bellona Madison Yemek Odası Takımı koleksiyonunun en nadide ürünlerinden biri. Bu model yemeklerinizi zevke dönüştüren lüksü ve konforu bir araya getiren konseptiyle yeni yılın en moda yemek odası takımı modelleri arasındaki yerini aldı.

Hem sade bir tasarıma sahip hem de göz alıcı bir havası bulunuyor. Bellona Madison Yemek Odası Takımı bir yemek odası takımında bulunması gereken tüm özelliklere ve hatta daha fazlasına sahip bir yemek odası takımıdır.

Yemek odası takımının özellikleri

  • Modern ve trend renk uygulamasına sahiptir.
  • 3 parçadan oluşan duvar ünitesi fonksiyonel bir tasarıma sahip olup, istenilen ünite tercih edilebilmekte ve hem duvara hem de plazma arka modülüne monte edilebilmektedir.
  • Duvar Ünitesine ait Raflı Ünitenin arka panosunda sarı, kırmızı ve turkuaz renkte paneller kullanılmış olup, her bir bölüm için spot aydınlatma konulmuştur. Spot aydınlatmalar belirli bir senaryo dahilinde yanmaktadır.
  • Duvar Ünitesine ait Dolap ünitesinin alt kısmında yine renkli paneller kullanılarak kitaplık bölümü oluşturulmuştur.
  • Yemek Masası kitabeli olarak tasarlanmıştır.
  • Kapak ve menteşelerde yavaşlatıcı kullanılmıştır.

Pablo Yemek Odası

Mobilyanın öncüsü Bellona yemek odası takımları ile de farkını hissettiriyor. Markanın yeni sezon ürünlerinden Pablo yemek odası takımında yenilikçi modern çizgiler ve şıklık ilk olarak dikkat çeken noktalar arasında yer alıyor. Beraberindeki vitrin ve gümüşlüğü ile farkını gösteren yemek odası takımı, vitrin ile beraberindeki led aksesuarı ile son derece şık bir görsellik sağlıyor.

Davis Yemek Odası

Bellona yemek odası takımlarından bir yenisi olan Davis yemek odası modeli ile sizlerleyiz. Son derece şık bir tasarıma sahip olan davis yemek odası modelli parlak yüzeyi, kombine edilmiş led aydınlatması, büfe, vitrin ve gümüşlük üzerinde kullanılan dokunmatik açma işlevselliği arttırmış. Uygulamada kullanılan iki renk kofügürasyonu tam bir uyum içerisinde bütünlüğü sağlamış.

Yemek odası takımında Bellona şıklığı Estetiği kullanışlı ayrıntılarla bir araya getiren, yeniliği özgünlükle harmanlayan farklı tasarımlar, Bellona’in Yemek Odaları ile hayatınıza giriyor. Bellona yemek odası takımı modelleri bir “yemek odası”ndan çok daha fazlasını sunuyor. Bellona yemek odası takımları hayatınıza her gün yeni bir keyif katacak tasarımlarla sizi tanıştırıyor.

Mondeo Yemek Odası

Bellona yemek odası takımlarında Mondeo modeli ile sizlerleyiz. Modern çizgilerin kullanıldığı mondeo yemek odası takımında kullanılan ceviz ve kapiçino renkleri görsel zenginliği oldukça ortaya çıkarmış. İlk bakışta dikkat çeken noktalardan olan led uygulaması ve dekoratif ayna konsepti son derece şık olmuş. Vitrin ve büfede kullanılan led aydınlatma dokunmatik sisteme sahip. Genel olarak modern tasarıma sahip yemek odası tasarımları arasında üst sıralarda gösterilen Mondeo yemek odası takımının detaylarına galerimizden ulaşabilirsiniz.

Kelebek Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Alfemo Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları için Tıklayınız

İstikbal Yemek Odası Takımı ve Fiyatları için Tıklayın

Enza Mobilya Yemek Odaları ve Fiyatları için Tıklayın

Koçtaş Yemek Odası Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

İpek Mobilya Yemek Odası Modelleri için Tıklayın

Kilim Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Moda Life Yemek Odası Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

Mondi Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Tekzen Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları için Tıklatın

Weltew Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Doğtaş Mobilya Yemek Masası Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

IKEA Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın