Çocuk odası dekorasyon önerileri (en güzel örnekler)

294 views

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte çocuk odası dekorasyon fikirleri ile alakalı olarak detayları çok daha yakından inceleyerek bilgi sahibi olmaya başlayacağız. Ebeveynler ya da ebeveyn adayı olanlar özellikle çocuk odası seçenekleri ile alakalı örnekleri inceleyerek bu anlamda bilgi sahibi olmanızı sağlıyor. Çocuk odası önemli bir detay olur diyebilirim. Çocuk odası dekorasyonu yaparken dikkat edilmesi gerekenler ile alakalı olarak genel kapsamlı bir inceleme yaptığımızda renkler, mobilya seçimleri, halı seçimleri ya da kullanacağınız aksesuarlar ile alakalı olarak seçimleri çok daha yakından inceleyerek bilgi sahibi olabilme şansını yakalayacaksınız. Bununla birlikte aşağıdaki resim galerisi sizlere bu anlamda çok iyi örnekler sunuyor.

Çocuk odası dekorasyonu yapılırken dikkat edilmesi gerekenler

  • Doğru renkleri seçin
  • Koyu renklerden uzak durun
  • Mavi, turkuaz, açık mor, krem, turuncu gibi hareketli renkleri seçin.
  • Duvar kağıtlarında ağır ve klasik desenleri tercih etmeyin.
  • Çok fazla eşya ile odayı boğmayın.
  • Daha sade ve şirin aksesuarla duvarları süsleyin.
  • Aynı rengi sürekli kullanmayın.

Mavi çocuk Odası
Çocuk odaları herkesin sevdiği rengarenk cıvıl cıvıl insanı tekrar çocukluğuna götüren odalardır.  Genellikle pembe, turuncu ve mavi gibi canlı renklerin kullanıldığı çocuk odası takımları özellikle çift katlı ranzaları ile oldukça hoş görünüyor.Merdivenli olan ranzaların bazılarında merdivenlerde de çekmece kullanılması yerden de tasarruf sağlanmış. Üst yataklarda korkuluk yerine çocukların isimlerinin yazılabilmesi de oldukça başarılı bir fikir olmuş.

Weltew Mobilya çocuk odası 2019

Çocuk odası mobilya modelleri ile alakalı olarak ülkemiz genelinde önerilecek bir firma var ise o da kuşkusuz ki Çilek markasıdır. Yıllardır ülkemizin en iyi markalarından birisi olan ve insanlara en uygun fiyatlar ile kaliteli malzeme alma şansını sunan marka, kısa vadeli de olsa beklentileri en iyi şekilde karşılama yolunda önemli adımlar atıyor, tasarımlarını doruk noktalara çıkarıyor. Çocuk odası aksesuarları ile alakalı olarak yine aynı şekilde marka araştırmasında Çilek bir adım daha önde yer aldığı gibi uygun fiyatlı ancak kaliteli diğer aksesuar gereksinimlerinizi IKEA, Bauhaus ya da bu gibi diğer markaların mağazalarını ziyaret ederek bu anlamda en iyi seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Mondi Mobilya çocuk odası takımları

Çocuk odası fiyatları ile alakalı olarak geniş kapsamlı bir araştırma yaptığınızda ne kadar farklı seçeneklerin sizlere sunulacağını da görebilirsiniz. Her geçen gün büyüyen ve gelişen sektör içerisinde yaşanan gelişmeleri ve tasarımsal farklılıkları çok daha yakından inceleyerek bilgi sahibi olmanız büyük önem arz ediyor. Yeni nesil mobilya tasarımlarını çok daha yakından inceleyerek bilgi sahibi olabilmek için yapmanız gerekenler var. Araştırmalarınızdan ziyade sitemiz sizlere her zaman olduğu gibi görsel seçenekler anlamında da en iyi imkanları sunuyor. Yukarıdaki resim galerisini inceleyin ve en iyi modelleri görün.
 2019 Kelebek mobilya çocuk odası fiyat

Bebek odası dekorasyonları için yeni bir perde satın alacak olan ve satın almadan önce kendisine örnek olabilmesi açısından örnek seçenekler arayanlar, sizleri buraya alalım! Sektörün belki de en iddialı ve en fazla dikkat çeken bebek odası perde modellerini ayaklarınıza kadar getirdik. Bebek odası dekorasyonlarına daha eklendikleri andan itibaren çok büyük katkılar sağlayabilecek ve gerçekten etkileyici bir bebek odası dekorasyonu hazırlanabilmesi açısından yardımlar sunabilecek aşağıdaki perdeler, sizler için de gerçekten harika alternatifler olabilirler.

Farklı renk ve desenleri üzerinde barındıran aşağıdaki perdeler, bebek odaları için önemli detaylar kazandırılarak hazırlanmışlar. Bebek odası dekorasyonlarınıza ciddi anlamda kazançlar sağlayabilecek aşağıdaki perdeler, tasarımcılarının büyük emekleri neticesinde hazırlanmışlar. Sadece görünüm olarak değil, sağlamlık açısından da büyük detaylar kazandırılmış olan bu ürünleri kaçırmayın diyorum ve sizleri bu perdeleri daha yakından görmeye ve incelemeye davet ediyorum…

Bebek Odalarına Özel Duvar Kağıdı Modelleri

Bebekleriniz için eğlenceli bir bebek odası dekorasyonu hazırlamak istiyor ve hazırlayacağınız bu oda dekorasyonları için kendinize özel bir duvar kağıdı mı arıyorsunuz? O halde sizler için seçtiğimiz alternatiflere mutlaka bir göz atmalısınız. Bebek odası dekorasyonlarınıza önemli katkılar sağlayabilecek olan bu harika duvar kağıtları, eğlenceli yapılarıyla bebek odalarınıza müthiş katkılar sağlayabilir ve böylece daha etkileyici bir bebek odası dekorasyonu hazırlayabilme konusunda sizlere önemli avantajlar sunabilirler.

Cıvıl cıvıl tasarımlara sahip olan bu harika duvar kağıtları; özel renk ve desenlerle güçlendirilerek harika görünümlere çevrilmişler. Sizlere önemli alternatifler olabileceğine inandığımız bu duvar kağıtlarını şimdi beğenilerinize sunuyoruz. İsterseniz gelin bu duvar kağıtlarına birlikte bakalım!

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın