Modern banyo küvet dekorasyon fikirleri

914 views

Plastik malzemelerin kullanım yerleri genelde banyo ve mutfak kısımlarıdır. Ancak şimdilerde o plastik hammaddeden yapılmış objeler ve kullanışlı aletler şimdi standart kullanım alanlarının dışına çıkmaya hazırlanıyorlar. Özellikle son zamanlarda mobilya şeklide bir görünüm ve renk kazandırılan sehpalar, koltuklar, bahçe mobilyaları ya da büfe tarzı aksesuarlar kullanıcı için hayal edilen bir ortam yaratma konusunda çok başarılı bir duruma geldi. Bu yüzden evini hayal ettiği şekilde dizayn etmek isteyen bir çok kişi gerçek mobilyalara çuval dolusu para ödemek yerine şimdilerde plastik yapım ve gerçek mobilyadan farksız olan bu dekorları evlerine götürüyor. Üstelik fiyat konusunda da gerçeğiyle arasındaki fark uçurum niteliğinde.

Bir lavabodan basit ve sıkıcı ne olabilir ? Her evde birkaç lavabo var zaten ama bu tanıtacağım lavabo farklı bir lavabo… sır dolu bir lavabo. Kapağını açtığınızda ufak bir banyo küvetine dönüyor. Yanlış duymadınız, hem lavabo hemde mini banyo. Bu sıra dışı tasarımın adı Ladybird, tasarımcısı Australyalı Coco Reynolds. Cok akıllı bir ürün, zekice tasarlanmış ve çok dizayn değil mi ? Beyaz, kırmızı ve siyah renklerde bulabilirsiniz. İnanın ki banyo yapabilirsiniz bu küvette veya bebeğinizi yıkayabilirsiniz. Ufak ama kullanışlı. Uzun bacaklılar, bu banyo size göre değil, yinede bir göz atabilirsiniz. Küvet modelleri arasına artık bayan ayakkabısı biçimli olanda girdi. İtalyan bir tasarımcının yapmış olduğu küvet modeli ayakkabı seven bayanlar için üretildi. Banyo dekorunda farklı ve yeni tasarımlar ile meydana çıkan bu buluşlar artık ayakkabı küveti en iyi örnek. Farklı desenleri ile oldukça şık gözüken bu küvet sanatsal banyolar için ideal.

Özellikle cam küvet modelleri  daha çok ilgi çekiyor. Çok farklı tasarımların bulunduğu resim galerimizde gezerken sizlere iyi seyirler dileriz…

Cam küvet modelleri modernlik bakımından en şık duran ve standartların dışına çıkan bir tasarımdır. Eğer alışagelmiş küvet modelinin dışına çıkmak isterseniz bu tarz bir küvet alabilirsiniz. Fakat cam kalınlığının ideal ölçülerde olmasına özen göstermelisiniz.

Banyo dekorasyonların en önemli ve en temel seçim küvet tercihidir.Doğru seçimi yaptığınız zaman hem banyo dekorasyonunuzun büyük bir kısmını başarılı bir şekilde geçmiş olursunuz, hem de konfor açısından kendinize büyük bir iyilik yapmış olursunuz.Eğer güne iyi başlamak ve banyo zamanlarınızı daha huzurlu bir hale getirmek istiyorsanız küvet tercihinde kendi konforunuzu gözardı etmeyin.Kendi konforunuzun dışında elbette banyonuzun dekorasyonu da önemlidir.Dekorasyon da sizin huzurunuz için oldukça büyük bir öneme sahiptir.Kendinizi huzur  içinde hissetmediğiniz bir banyoda durmak istemeyeceğiniz gibi kendinizi huzurlu biri olarak da hissedemeyeceksiniz.

 2019 Modern Banyo Küvet Dekorasyon Fikirleri2

Aşağıda sizin için hazırlanmış modern banyo dekorasyonları 2020 örnekleri bulunuyor:

Banyo küvet modellerinde en çok beğenilen modellerin 2020 küvetlerinin olduğunu söyleyebiliriz.Muhteşem ve başarılı banyo dekorasyonlarına büyük bir adım atılan bu küvet modellerini siz de rahatlıkla tercih edebilirsiniz.Onlarca çeşit içinden hem fiyat hem de zevk bakımından kendinize uygun modeli bulmanızın zor olmayacağını düşünüyoruz.Dekorasyon açısından evinizin her alanına büyük bir önem gösteriyorsanız bu tercihi yapacağınızı biliyoruz.

modern-beyaz-renkli-oval-banyo-küvet-modeli

2020 küvet modellerine gelecek olursak ise en çok kullanılan modellerin parlak ve geniş modeller olduğunu söyleyebiliriz.Üstelik dekorasyon zenginliği açısından, lüx dekorlarda kullanılan bu model de led aydınlatmalarda kullanılarak dekoratif bir görünüm elde ediliyor. Lüx dekorasyonlarının dışında oldukça revaçta olan bir başka banyo dekorasyon modelinin ise gökkuşağı olduğunu söyleyebiliriz. Renkli ve canlı bir banyo dekorasyonuna sahip olmak istiyorsanız gökkuşağı banyo tarzı ve yine ona uygun renklerle donatılmış küvet sizin için hem farklı olduğu gibi ideal bir model olacaktır. Küvet modelleri arasına artık bayan ayakkabısı biçimli olanda girdi. İtalyan bir tasarımcının yapmış olduğu küvet modeli ayakkabı seven bayanlar için üretildi.
Banyo dekorunda farklı ve yeni tasarımlar ile meydana çıkan bu buluşlar artık ayakkabı küveti en iyi örnek. Farklı desenleri ile oldukça şık gözüken bu küvet sanatsal banyolar için ideal.

Cam küvet modelleri modernlik bakımından en şık duran ve standartların dışına çıkan bir tasarımdır. Eğer alışagelmiş küvet modelinin dışına çıkmak isterseniz bu tarz bir küvet alabilirsiniz. Fakat cam kalınlığının ideal ölçülerde olmasına özen göstermelisiniz.

Esasında size bu banyo tarzını paylaşma noktasında kararsız kaldım. Çünkü çok uç nokta bir örnek olacak. Bu sıradan bir banyo küveti değil, bildiğin havuz. Böylesine büyük bir küveti yerleştirecek banyoya sahip olmak da kolay değil açıkçası. Fakat mekan ve jakuzi tarzındaki bu küveti paylaşmadan da edemedim.

İşte size bazı modern küvet modelleri:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın